Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?

+56
Dimitra Makrigianni
Lauma O'Saule
Amy Denny
Dream Way
Bianca L. Monalite
Daniel Aaron Devereaux
Yuito Natsume
Benjamin
Willet.
Erik Grabowski
Halil Sezai
MJ Primwood
N. Aria Morfiane
Winona R. Longedheart
Valerie V. Williams
Anton Substrov
Cameron L. D.
Dante Wayle
Skywalker
Caprice M. Abbott
Attila Qinghai
Iosif Myasnikov
Ojufemi
Adnan S. Çetin
Elisaveta R. Miladinov
Robin Adler
Cammie Beverly
Elisamarie Beverly
A. Wilhelm Armbruster
Nayt E. Monalite
Johann R. Müller
N. Nate Conway
Elijah M. Bourque
Loretta Landers
Eleanore
Martin Schiffer
Charles Wallace
Clay Blackwell
Luitpold Claus Schiffer
Dean Oliver Bancroft
Stanley Wakeman
Leticia
L. Rafael Santiago
Rachel Luna
Olivette Perdita
Nicholas Carrington
Enrico Loconte
Tsuki Orihara
Candice Grunewald
Chaina Fujiwara
Cécile D. Piémont
Draco
Leon Lewis
Lawrance Lawford
Lilith Diaño
Matthew Fleming
60 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Sonraki
YazarMesaj
Arriane Pauroso
Engizisyon Mahkemeleri Cellatı
Arriane Pauroso

Soy Kökeni : İnsan sanırım. İnsan olsun ya valla. Ne demiş atalarımız "Önce insan ol"
Hobiler : birilerine saniyede 5685641 tane tokat atmak, bıçak bilemek, antrenman yapmak
Namı : Genelde soy adıyla tanınıyor bu arkedeş. Zaten anlamı italyanca korkutucu -olması lazım en azından*googletranslate*- bide sonuna cellat gelir hoş yani

Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 Empty
MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyPtsi Nis. 23, 2012 11:04 am

peki :D :D

o sitede niye o kadar Medici var ya o.o kitapta kurgusu olan bir şeydi de ben mi hatırlamıyorum acaba o.o
Willet.
İstihbarat Görevlisi
İstihbarat Görevlisi
Willet.

Soy Kökeni : İnsan

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyPtsi Nis. 23, 2012 11:06 am

Ahah yo hayır. Sitede bir grup arkadaşın ailesi gibi bir şey kdsma Beni de aldılar aralarına.
Arriane Pauroso
Arriane Pauroso

Soy Kökeni : İnsan sanırım. İnsan olsun ya valla. Ne demiş atalarımız "Önce insan ol"
Hobiler : birilerine saniyede 5685641 tane tokat atmak, bıçak bilemek, antrenman yapmak
Namı : Genelde soy adıyla tanınıyor bu arkedeş. Zaten anlamı italyanca korkutucu -olması lazım en azından*googletranslate*- bide sonuna cellat gelir hoş yani

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyPtsi Nis. 23, 2012 11:07 am

heeee :D anladım v,v
Willet.
İstihbarat Görevlisi
İstihbarat Görevlisi
Willet.

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyPtsi Nis. 23, 2012 11:18 am

Bugünü de boşa geçirecekmişim gibime geliyor T.T
Arriane Pauroso
Arriane Pauroso

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyPtsi Nis. 23, 2012 11:32 am

nedenki
Willet.
İstihbarat Görevlisi
İstihbarat Görevlisi
Willet.

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyPtsi Nis. 23, 2012 11:34 am

Neblim bu haftasonu adam gibi hiçbir şey yapmadım T.T
Arriane Pauroso
Arriane Pauroso

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyPtsi Nis. 23, 2012 12:40 pm

bende aynı durumdayım ha o.o yaptığım tek şey brush indirmek :3

acaba mimarlığı kazanamazsam -ki çok zor ehe :3- grafik falan mı okusam la :3 ablamda o çevrede hani çatadanak iş de bulurum :3 çizim üzerine bir şeyler okumak istiyordum grafik ya da web tasarı mı öyle işte :3 hem darda kalınca yapar satarım :3 *ablasınınevarkaşındançoketkilendi* evet ya : *ve bütün bunlar psye karşı hiçbir yeteneği olmamasına karşın zilyon tane -aslında en az 100olmuştur- brush indirmeye başlamasıyla oluşmuştur*
Dean Oliver Bancroft
Kirli Kan & Black Rose Akademisi Öğrencisi
Kirli Kan & Black Rose Akademisi Öğrencisi
Dean Oliver Bancroft

Soy Kökeni : Anası cadı falan
Hobiler : Her türden kumar oynamak, milleti kumarda altın işlemeli küloduna kadar soyup o külodu adamın kafasına takıp rezil etmek, spor yapmak, bomba düzenekleri kurmak falan.
Namı : Yavru ananas. onun haricinde bilmiyom :3

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyPtsi Nis. 23, 2012 6:59 pm

yine mi suskunlaştı buralar ne T.T

kalkın toplu rp yapalım cidden bulalım kurgu falan T.T çok sıkıldım bea.

Luitpold Claus Schiffer
Simyacı
Simyacı
Luitpold Claus Schiffer

Soy Kökeni : Simyacı
Hobiler : Oyun oynamak, dedektifçilik, hoplamak, zıplamak, uçmak, birilerini gizli gizli takip etmek

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyPtsi Nis. 23, 2012 8:25 pm

Neden kimsenin bana mirai nikki'nin bu kadar güzel olduğunu söylemediğini düşünüyorum. O_O İzlerken geriliyorum. O_O
Willet.
İstihbarat Görevlisi
İstihbarat Görevlisi
Willet.

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptySalı Nis. 24, 2012 5:58 pm

AAA UZUN ZAMAN ÖNCE ONUN MANGASINI OKUMUŞTUM BEN BAYAĞI DA SARMIŞTI TwT ANİMESİ NE ARA ÇIKTI LA ONUN TwT EN SON KISA BİR OVASI VARDI FALAN *-*

Nuuur toplu rp başlatacaktım ya beceremedim la pardon T.T Modem kablom bozuldu. Yeni kablom alacağım. Mucize eseri girdi bilgisayarım internete q.q SÖZ YAZIP BAŞLATACAĞIM RPYİ EN KISA ZAMANDA
Luitpold Claus Schiffer
Simyacı
Simyacı
Luitpold Claus Schiffer

Hobiler : Oyun oynamak, dedektifçilik, hoplamak, zıplamak, uçmak, birilerini gizli gizli takip etmek

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptySalı Nis. 24, 2012 6:52 pm

ÇIKMIŞ HEM DE HEM DE HEM DE MÜTHİŞ *O* BİSSÜRÜ PSİKOPAT VAR, WOOHOO~
Hem de en son Akise Aru diye çok tatlı bişi çıktı v.v
Eleanore
Usta Cadı
Usta Cadı
Eleanore

Namı : Menekşe Cadı

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptySalı Nis. 24, 2012 7:32 pm

Bannerda kendimi görünce g.tüm kalktı askdlasjdsa selam conilerim :3
Ojufemi
Dolunayın Gelini
Dolunayın Gelini
Ojufemi

Soy Kökeni : Cadı
Namı : Oje

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyÇarş. Nis. 25, 2012 8:17 am

Ben sanıyorum bir iki gün önce falan bir rp yapıyordum zuhaha
Willet.
İstihbarat Görevlisi
İstihbarat Görevlisi
Willet.

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyÇarş. Nis. 25, 2012 4:39 pm

OHA MÜTİŞ BAKARIM O ZAMAN BİR ARA TwT
Deniz simyacı karnavalına rp yazmayıo düşünüyoruz toplu. Ona katıl istersen ya da onu başlat? q.q

CEMRE MEREBA
Nayt E. Monalite
Monalite | Lord of the Kings | Efendinisss
Nayt E. Monalite

Soy Kökeni : Monalite
Hobiler : Her haltın altından çıkmak.
Namı : Her haltın altından çıkan adam. Her altın haltından çıkan adam. Mona.

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyÇarş. Nis. 25, 2012 5:27 pm

Belki de bir gün rplerimi yollamadan önce kontrol etmeye başlamalıyım... NEYSE İKİ TANE RP YAZDIM BİR GÜNDE SEVİNDİM LAN
Bianca L. Monalite
Monalite | Lord of the Kings'in Kardeşi
Monalite | Lord of the Kings'in Kardeşi
Bianca L. Monalite

Namı : Bia-Chan, Lupi

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyÇarş. Nis. 25, 2012 6:19 pm

DUR LAN RPYE CEVAP YAZCAM YARIN *-* Matematik sınavından sonra.. gerçi çalışmıyorum ama yazacak halim yok...
Nayt E. Monalite
Nayt E. Monalite

Soy Kökeni : Monalite
Hobiler : Her haltın altından çıkmak.
Namı : Her haltın altından çıkan adam. Her altın haltından çıkan adam. Mona.

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyPerş. Nis. 26, 2012 3:11 pm

RPYE GELİN LAN ALLAHSIZLAR
Arriane Pauroso
Arriane Pauroso

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyPerş. Nis. 26, 2012 4:00 pm

oha toplu mu :3 rp mi :3 nerde :3

vallahe gördüm :3
Martin Schiffer
Kontratlı
Kontratlı
Martin Schiffer

Hobiler : Oğullarına sarkan aşiftelerin saçını başını yolmak
Namı : 47 Yaşında Loli

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyPerş. Nis. 26, 2012 4:02 pm

Arriane Pauroso
Arriane Pauroso

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyPerş. Nis. 26, 2012 5:13 pm

yok ya hoş olmuş :3 Candice len gelirim ben :3 ama şimdi değil tabi çıkmam lazım T.T
Olivette Perdita
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Olivette Perdita

Hobiler : Sophronia & Sophia ile takılmak.
Namı : Shahrazad, Hürrem

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyCuma Nis. 27, 2012 4:36 pm

19:35
NE DİCEM NE DİCEM NE DİCEM BİLİYON MU AY DJSNFDASJFDS ABİ ÇOK FENA OLDU İÇİM AUAHKLJDSNAFKJDASNFD AHAHAHHBFDKSJAFNJKDSN
Perşembe günü bir boka yaramamıştı ama şuan tüm perşembelerden daha bir bir böyle tuhaf iyi oldum aujahnkjdsfand ay elim ayağım titriyor flkmfkldsaf
*salaklaştı*

Ha bir de ipeklere gittik öküz gibi yemek yedim. Sanırsam kilom iki katına katlandı...

edit: aaa yanlış yer lkdsmaf
Lawrance Lawford
Engizisyon Mahkemeleri Başkanı
Lawrance Lawford

Soy Kökeni : Elini kirletmeyen bir avcı.
Hobiler : Kimse tanımadan ortalıkta gezinmek, insanların işlerine karışmak, karşısındakini varlığı ile huzursuz etmek
Namı : Başkan. Başkanlar başkanı.

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyC.tesi Nis. 28, 2012 8:32 am

İmzama da avatarıma uygun birşeyler mi yapsam acaba? Ama bunun için pek üşengecim.
Arriane Pauroso
Arriane Pauroso

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyC.tesi Nis. 28, 2012 9:21 am

ehe böyle çok şeker :3 hatta çilekli resimleri falan vardır L'in onlarda çok şeker hani :3
Lawrance Lawford
Lawrance Lawford

Soy Kökeni : Elini kirletmeyen bir avcı.
Hobiler : Kimse tanımadan ortalıkta gezinmek, insanların işlerine karışmak, karşısındakini varlığı ile huzursuz etmek
Namı : Başkan. Başkanlar başkanı.

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyC.tesi Nis. 28, 2012 4:53 pm

Aslında biri bana böyle bir takım yapsa asla hayır demem :D tembelliğin gözü çıksın :D burada takım için başvurma yeri var mıydı? Daha onu bile bilmiyorum. :D
Olivette Perdita
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Olivette Perdita

Hobiler : Sophronia & Sophia ile takılmak.
Namı : Shahrazad, Hürrem

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 26 EmptyC.tesi Nis. 28, 2012 5:34 pm

PERSEİ İÇİN DE ARRİANE İÇİN DE AV-İM YAPTIM
yalnız arriane için söylediğim modelin fotoğraflarını silmişim ben de devon aokili yaptım sdkjafnd Ki o da bir şeye benzemedi durun geliyorum mesajdan

Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?
26 sayfadaki 28 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Sonraki
 Similar topics
-
» Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?