Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karakter Öldürme Başlığı

+2
Chaina Fujiwara
Leticia
6 posters
YazarMesaj
Leticia
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi

Soy Kökeni : Cadı
Hobiler : Çocukları kandırmak, yaşlıları kandırmak, insanları kandırmak, yalan söylemek, öldürmek, işkence...
Namı : Melek yüzlü şeytan.

Karakter Öldürme Başlığı Empty
MesajKonu: Karakter Öldürme Başlığı   Karakter Öldürme Başlığı EmptyÇarş. Şub. 29, 2012 6:08 pm

KARAKTERİNİZDEN KURTULMAK MI İSTİYORSUNUZ?
KARAKTER SIFIRLAMA OLAYININ ÇOK SIKICI OLDUĞUNU MU DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
O HALDE BURASI TAM SİZE GÖRE!
Merhabalar.
Sizi telesekretere bağlamadan önce, buranın açılış amacı ve ne işe yaradığı hakkında bilgi vereceğim.
Öncelikle, sitenin kurgusu gereği içinde bir sürü ölüm kurgusuna ihtiyaç duymasından dolayı bu başlık açılmıştır. Zira sizin de bildiğiniz gibi doğanın kanunudur bu; hayvanları insanlar, insanları cadılar; cadıları da avcılar öldürür, en azından öldürmeleri gerekiyor. Bu iş sadece NPC karakterlerle yürümeyeceğinden ve gönüllü kişi sayısının da her zaman yeterli olmayacağından size ihtiyaç duyulmakta. Aslında iş çok basit, sizden istenilen sadece; sıfırlamak istediğiniz karakterleri çöpe atmaktansa bu başlıkta onlara bir ölüm kurgusu çıkarıp hem siteye katkı sağlamanız, hem de karakterinize ona veda edeceğiniz bir son hazırlamanız. Hem bu sayede karakterinizin kayıplara karışmasına engel olup önemli kurgular içinde bulunduğunuz diğer karakterlerin de kurgu boşluğu yaşamasını engellemiş olabilirsiniz. Neyse daha fazla uzatmayacağım.
Ha bir şey daha, konu ölüm ise asla foreveralone olmayacaksınız, korkmayın. Hangi ırk olursanız olun; özellikle ırk düşmanlığı sonucu birbirini öldüren birkaç grubumuzun dışında bu işi zevk için yapan birkaç mis gibi seri katilimiz de var; onlar ayrım yapmıyorlar, sizi seve seve kabul edeceklerdir. Bir de buraya güzel bir reklam çekiyorum, siz de "Ben iyi bir katilim, güzel öldürürüm. Beni de yazın oraya, taliplerimi bekliyorum." diyorsanız mesaj atın bana eklerim sizi.

AMAN İŞTE BOŞ VERİN BUNLARI KARAKTERİNİZİ ÖLDÜRMENİZ İÇİN GEREKEN KURGUYU BULMAK İSTİYORSANIZ YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY BURAYA BEN KARAKTERİMİ ÖLDÜRMEK İSTİYORUM DİYE CEVAP ATMANIZ.
Bunu niye büyük yazdım bilmiyorum

Karakter Öldürme Başlığı 342hn
Karakter Öldürme Hattına Hoşgeldiniz.
Parmaklarınızı tuşlara yakın tutunuz; hızlı bir tanıtım ve 1 saniyelik bekleme süresi size yetmezse, yeniden aramanız gerek görülecektir. İkinci arama ücrete tabi değildir.
+ Eğer ölümü bekleyen siz; bir cadıysanız, en kolay yoldan -yani- avcılarımız tarafından sevilerek öldürülebilirsiniz. Bir avcı tarafından öldürülmek istiyorsanız
1'i tuşlayın, ve avcı seçeneklerinize göz atın.
+ "Hayır, bir avcı beni öldüremez." ya da "Ben zaten cadı değilim ki..." diyorsanız, sizi öldürmeyi seve seve kabul edecek dünya güzeli cadılarımız bulunmakta. Bir cadı tarafından öldürülmek istiyorsanız
2'yi tuşlayın ve cadı kataloğundan beğendiğiniz bir tanesini seçin.
+ Eğer ilk iki seçenek hoşunuza gitmemişse ve "Olmaz, ben daha estetik ve daha havalı bir şekilde ölmek istiyorum." derseniz sizi
3 numaraya, sanatsal zevklere sahip seri katilimize yönlendiriyoruz. Katilimizin kedi elleriyle sizin için çaldığı kemanın o zevk verici sesi eşliğinde son derece estetik bir ölümünüz olacak. Ne kadar acı çekeceğiniz konusunda garanti vermiyoruz ancak sizi öldüren kişinin kim olduğunu asla bilemeyeceksiniz. Ve bir de; ölümünüzden sonra blog sitesinde yayınlanan resimleriniz ve videolarınız ile ünlü olacaksınız! Bahsi geçen gaz maskeli zevk sahibi katilimizle vals yapmak için 3tuşlayın.
+ "Ben bu kadar uzun yollarla uğraşamam, benim işimi hemen bitirin bence." mi diyorsunuz? O halde sizi bu sevimli yeşil saçlı kıza yönlendiriyoruz. Otobüste ayağına bastığınız veya yolda yürürken omzuna çarptığınız takdirde bile akşam sıcak evinizde belirip yaratıcı yöntemleriyle vücudunuzu birkaç parçaya bölebilir. Şok etkisinden hissettiğiniz acı sayesinde kolayca kurtulacaksınız, ama üzülmeyin; bitti bitecek. Bu güzel seçeneği beğendiyseniz sizi
4'e yönlendiriyoruz.
+ "Yok, ben bunların hiçbir ile uğraşamam" diyorsanız, günah bizden gitti, gidin ve Schiffer oğullarından birini annelerinin(?) gözü önünde öpün. Sizi sevgiyle kucaklayacaktır. Buradan sizi kimin sevgiyle kucaklayacağını görebilirsiniz.
Bu arada bir saniyelik süreniz doldu. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Dıt dıt dıt dıııt... Dıt dıt dıt dıııt...
Chaina Fujiwara
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Chaina Fujiwara

Hobiler : Fangirllük, Fujoshilik, kardeşleri üzerinden drama kurmak.
Namı : Chihuahuahhuaahh

MesajKonu: Geri: Karakter Öldürme Başlığı   Karakter Öldürme Başlığı EmptyC.tesi Mart 03, 2012 8:53 pm

2
Charles için q.q Hemen öldürmesek de bir kurgu bulalım en yakınz amanda kurtulayım lan şu adamdan q.q
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t191-chaina-fujiwara
L. Rafael Santiago
Eğitmen
Eğitmen
L. Rafael Santiago

Soy Kökeni : İnsan
Hobiler : Futbol, yüzücülük, sörf, bir de gitar çalıyor.
Namı : Leonardo ve...Tigrão!

MesajKonu: Geri: Karakter Öldürme Başlığı   Karakter Öldürme Başlığı EmptyC.tesi Mart 03, 2012 8:54 pm

Reyçıl şldkasşdkaisdkjşaskljfsla
Chaina Fujiwara
Chaina Fujiwara

Hobiler : Fangirllük, Fujoshilik, kardeşleri üzerinden drama kurmak.
Namı : Chihuahuahhuaahh

MesajKonu: Geri: Karakter Öldürme Başlığı   Karakter Öldürme Başlığı EmptyC.tesi Mart 03, 2012 8:56 pm

Rachel çatlasa adam öldüremez gibime geliyor q.q
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t191-chaina-fujiwara
Robin Adler
Simyacı Kökenli & Seri Katil
Robin Adler

Soy Kökeni : Simyacı, insan melezi.

MesajKonu: Geri: Karakter Öldürme Başlığı   Karakter Öldürme Başlığı EmptyC.tesi Mart 03, 2012 8:56 pm

Oha niye lan charles tasti bence q.q YAPMA ETME GUNES BULURUZ CHARLESLA KURGU BAK ROBİNE LEONA FALAN İS CİKMA İHTİMALİ VAR DİYE SEVİNEMEDİM BİLE CUNU CHARLES TAS T.T
Charles Wallace
Engizisyon ve Hukuk Profesörü & Avukat
Charles Wallace

Namı : Takma isim için ismi fazla uzun. Biz size tamını verelim? Benedict Charles Harlow Wallace ftw

MesajKonu: Geri: Karakter Öldürme Başlığı   Karakter Öldürme Başlığı EmptyC.tesi Mart 03, 2012 8:57 pm

Neblim lan çok ot gibi geldi bana q.q Dur o zaman son umut bir ilan başlığı açayım.
L. Rafael Santiago
Eğitmen
Eğitmen
L. Rafael Santiago

Soy Kökeni : İnsan
Hobiler : Futbol, yüzücülük, sörf, bir de gitar çalıyor.
Namı : Leonardo ve...Tigrão!

MesajKonu: Geri: Karakter Öldürme Başlığı   Karakter Öldürme Başlığı EmptyC.tesi Mart 03, 2012 8:58 pm

Bence de öldürme daha Q.Q
Ayrıca reyçılın elinde bıçakla charles'ı aradığını düşünüyorum şsdlfkdsş körebe gibi diglsdkiş
Robin Adler
Robin Adler

Soy Kökeni : Simyacı, insan melezi.

MesajKonu: Geri: Karakter Öldürme Başlığı   Karakter Öldürme Başlığı EmptyC.tesi Mart 03, 2012 8:59 pm

İlk geldigimde ilk gordugum karakterin charlesti ve sevdiydim yapma etme yani q.q YES İLAN
Eleanore
Usta Cadı
Usta Cadı
Eleanore

Namı : Menekşe Cadı

MesajKonu: Geri: Karakter Öldürme Başlığı   Karakter Öldürme Başlığı EmptyPaz Mart 04, 2012 12:19 am

Eleanore severken öldürebilir ama mesela? -adlksadjsalkdjasklda yalnız ilk mesaj çok on numara olmuş hala gülüyorum-
Charles Wallace
Charles Wallace

Namı : Takma isim için ismi fazla uzun. Biz size tamını verelim? Benedict Charles Harlow Wallace ftw

MesajKonu: Geri: Karakter Öldürme Başlığı   Karakter Öldürme Başlığı EmptyPaz Mart 04, 2012 9:29 am

Severken öldürmek nasıl olacak lan ._.

Karakter Öldürme Başlığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jellal Karakter
» Karakter Yaratma Formu
» Karakter Yaratım Gidişatı