Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karakter Yaratım Gidişatı

YazarMesaj
Leon Lewis
Kirli Kan
Kirli Kan
Leon Lewis

Soy Kökeni : Bulanık
Namı : Paul Tibbets, Lester, Leroy, Lewin, leo, Le Roi

Karakter Yaratım Gidişatı Empty
MesajKonu: Karakter Yaratım Gidişatı   Karakter Yaratım Gidişatı EmptyPerş. Şub. 16, 2012 4:12 pm

Açıkçası hala pek gerekli bir başlık olduğunu düşünmesem de içimi kemiren bir başlıktı hani. Şimdiye kadar yapılmış başvurular pek de yanlış sayılmaz. Ondan uyarma gereksinimi duymadım -özellikle karakter donatım başvuruları kısmında asıl rütbelerini alacak karakterler olduğu için-
Bu yönüyle karakter başvuru gidişatımız biraz kısır sayılabilir tabii...
Boşuna konuşma faslını geçersek, çok kıymetli yeni üyelerim. Toplanın yamacıma.

Sitemizde puanlama sistemi, başvuru süresini uzattığı için yoktur. Bu nedenle direk karakter başvurularına gidebilirsiniz. Sizden sadece önemli rütbelerde örnek rp isteyeceğiz, ki bu da başvuru başlıklarında belirtilecek.
Bu da demek oluyor ki siteye adım atmanızın ardından gideceğiniz ilk yer
Piyon Seçimi olmalı. Bu kategorideki tüm forumları karakterinize aklınızdaki tüm rütbeleri verene kadar dolaşmanızın ardından rpnize hazır olacaksınız.

Peki ilk olarak hangi forumu arşınlamalısınız?

Karakter Yaratımı karakteriniz için yapacağınız ilk başvuru olacak. İsminden rahatça anlaşılacağı üzre karakterinizin ilk şekillenmesi burada açacağınız başlıkla gerçekleştirilecek. Karakter Kimliği isimli lejant tabanlı tanıtım sistemi çoğunuz için ülengeçlik yumağı olacağı için ufak, birkaç satırla karakterinizden bahsetmenizi isteyeceğiz sizden. Karakteriniz hakkında bilgi sahibi olmayı istiyoruz zira çoğu kurgu rpsinde de verilecek kararlar, karşınıza çıkartacağımız zorluklar, sürprizler ve benzeri kurgusal ilerlemelerde bizim de uğrayacağımız ilk durak burada açtığınız başlıklar olacak -tabii bir karakter kimlik kartı açmamışsanız...

İkinci olarak eğer karakterinize dair biçimlendireceğiniz her şeyi bu forumda oturtamamışsanız,
Karakter Donatım Başvurularından çıplak sayılan karakteriniz için gerekli ayrıntı rütbeleri alabilirsiniz. İlk forumdan oturttuğunuz rütbelerin aynı başvurularını bu forumda görmek pekala kafa karıştırabilir. Fakat bu başvuruların çoğu karakter listelemelerimiz için eklenmiş bulunuyor orada. Birkaç prosedürün icabı için dileriz burada aynı başvuruları tekrar etmeniz sizi zorlamaz.
Unutmadan, karakter sıranızda yazan rütbelerinize de -karakter isminizin altında yazan rütbeler- burada yaptığınız başvurular etki edecektir.

Karakterinizi oturtmanız için yapacağınız son hamle de karakterinizin dış görünüşü için yapacağınız başvuru olacak.
Model Başvuruları forumundan başvurunuzu yapabilirsiniz, aklınızda bir model yoksa yardım alabilirsiniz. Forum olarak yalnızca çizilmiş modelleri kabul ediyoruz. Son olarak unutmamanız gereken tek şey, rütbesi olmayan üyelerin model başvuruları kabul edilmeyeceğidir.

Tüm bu başvuruları yapmanızın ardından rp evrenimize dalmamanız için geriye hiçbir engel kalmıyor. Dileriz aklınızdaki soruları yanıtlamışızdır.
Keyifli oyunlar...
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t182-leon-lewispaul-tibbets

Karakter Yaratım Gidişatı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jellal Karakter
» Karakter Yaratma Formu
» Karakter Öldürme Başlığı