Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tovi

5 posters
YazarMesaj
Tovia Hirsch
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Tovia Hirsch

Soy Kökeni : Hardcore yahudi
Hobiler : Piyano çalmak, bahçe işleri, anılar üzerinden drama yaratmak
Namı : Edelstein ve... Tovi. Ehe.

Tovi Empty
MesajKonu: Tovi   Tovi EmptyPaz Mart 25, 2012 7:38 pm

CADI AÇTIM LAN CADI KARAKTERİM OLDU CADIFKALSJFSD
    ehem. İnsan ilk cadı karakteri diye şöyle yakıp yıkmak için güçlerine abanan çılgın bişey yapar dimi? Cık. Acayip soylu, hanım hanımcık ve barışçıl bir yahudi kızı var elimizde.
    Cadı ömrüne göre kısa sayılabilecek hayatında güçlerini geliştirmek höyvan gibi çalıştığı için güçlü bir cadı. Ama bi sor bakalım neden çalıştı, güç manyağı olduğundan falan değil milletin birbirini hırpalamasını engellemek için. Yazar burada bi bırakın şu savaş işlerini gözünüzü seveyim diyor, neden, çünkü kendisi daha ufacık bir veletken ikinci dünya savaşının bağrında baya travmatik şeyler felan yaşamış bir yahudi. Ergenliğin ilk yıllarını toplama kampında geçirmek hoş değil, yoo dostum yoo. Savaş sonrasında bütün ailesi telef olurken kendisi, o sıralar güçlerini felan farkettiğinden bir şekilde savaştan sapasağlam çıkmayı başarıyor. Yani, kalıcı yaralarını büyüyle iyileştiriyor falan skdjladf yoksa bu kadar sağlam olmazdı.
    Yine de insanlara güveni baya sarsılmış durumda. Malum.
    İsmini biraz değiştirip hayatına devam ediyor, en kral üniversiteleri kazanıp önemli yerlere gelmek için gereken bölümleri okuyor falan. Bi de bunların aile toptan müzisyen olduğu için savaştan önceki ufak zamanda bile piyano çalmayı baya iyi öğrenmiş falan bu, ona devam ediyor profesyonel oluyor huzuru müzikte buluyor rörerö.
    Geçmiş bu kadar. Kişiliği... Eh dediğim gibi barışçıl falan skdfj şiddetten nefret ediyor, ama öldürmesi gerektiğinde öldürmekten çekinmiyp- en ani ve acısız yolla tabii. Yetimler için bağışlar falan yapar. Çalışkan, çok bilmiş moda girmediği sürece oldukça kibar (hermione gibin) temizlik hastası, zeki, aşırı olmasa da zengin. Arkadaş canlısı sayılır, aşırı sıcakkanlı olmasa da çok yanlış bir şey demediğiniz sürece terslemiyi. Her türlü modern şeyi, silahları, sarışın mavi gözlüleri sevmiyor.
    HADI BE YARDIRIN ASLANLARIM BE GORIYIM SIZI BE kurgusuz kalmak istemiyoruaam herseye varim TAT
Candice Grunewald
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Candice Grunewald

Soy Kökeni : Cadı
Hobiler : Yukarda yazıyo işte bişeyler oradan çıkarım yapılabilir bence.
Namı : Ursula ama bu daha çok ciddi modda cadı olduğu zaman kullanılıyo. Çok nadir yani :3

Tovi Empty
MesajKonu: Geri: Tovi   Tovi EmptyPtsi Mart 26, 2012 1:50 pm

candice sever bunu :3 barşçıl falan ya hani. Altın çembere ne zaman girdi bilmiyorum ama herhal Candice psiko moddayken girmemiştir sanırım 45 sene cıvarı yani -sanırım yaşını unuttum :D- neyse Candice şuan iyilik meleği bi sakar şapşal. O da müziği seviyor. Piyano, gitar ve çello başta gelir tabi :3 Ne bilim işte klasik ergen modlarında takılıyor mesela. Alışverişe bayılıyor zilyon tane şapkası ve şapkalarına uygun çanta ve ayakkabısı var. Bide her yerden çıkabilitesi var. Bide zombileri çok seviyo:3 bide... aklıma gelmedi. ha geldi bide bi yerde şapka görürsen anla birazdan candice'i görücen falan.

Bide-evet bu kelimeyi çok seviyorum:3- Arriane var. Cellat o. Kuralcı manyak. İnsan hayatı için zararlı olabilecek hiçbir şeyi sevmiyor açıkçası. Cadılar da buna dahil ama anlaşılan Tovia öyle biri değil o yüzden Arriane'in muhabbet kurabileceği biri olur gibi :D

Dean var. Dean Oliver. Olivette'nin gizli oğlu :3 kimse bilmiyo bunu. Kendi kendine büyümüş bi kumarbaz :3 Aynı zamanda bombacı. Özel gücü sayesinde herhaltı bombaya çevirebiliyor bu yüzden yanında sürekli kart ve zar taşıyor. Soğuk coollardan. Akademiyo gidiyo ama sırf bedava yatacak yer olduğu ve yine bedavaya rahatça spor yapabileceği için. Avcılık umurunda bile değil yani

bide Lilith işte. Ne üdüğü belirsiz hala karakterini oturtamadım. Akademide. Anne babasını öldürmüş. Çocuğuna kötü davranan anne baba görmüşse onları da öldürmüş ama öldürdüklerinin ardından pişmanlık duyuyo sürekli. Ayrıca kan akıtmayı seven bir tip. O yüzden en iyisi ben cadı öldürem hem pişmanlık duymam hem daha zor ölürler sürekli birilerini öldürmek istemem diye düşünüyor. Ama böyle psikopat değil aslında sadece çocukken psikolojisi fazla bozuktu zavallımın. Sessiz sakin, çaktırmadan yardım yapan utangaç bi kız.

bu kadar :3
Laila Nikola Sahir
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Laila Nikola Sahir

Hobiler : Piyano çalmak,Rus edebiyatı,lied ve opera dinleyip psikopata bağlamak
Namı : Maganuna

Tovi Empty
MesajKonu: Geri: Tovi   Tovi EmptyPtsi Mart 26, 2012 2:02 pm

Benim karakterim de Yahudi ve cadılara ilgisi olan biraz ajanımsı bir avcı,ondan dolayı bir kurguları olabilir Tovia'yla,akraba çıksınlar hatta asfk benziyorlar da ha 0.o evet ya ben kurgu yaparım seninle :3
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t286-laila-nikola-sahir
Erik Grabowski
Simyacı
Simyacı
Erik Grabowski

Soy Kökeni : İnsan
Hobiler : Çok kişilikli olduğunu düşünürsek... Çok hobisi olur mu? Gerçi çok kişilikli mi yoksa öyle gibi mi davranıyor bilinmez.
Namı : Kaçık, Çatlak, Psikopat.

Tovi Empty
MesajKonu: Geri: Tovi   Tovi EmptyPtsi Mart 26, 2012 2:40 pm

Evet merhabalar ben direk konuya dalıyorum
Şimdi... Sarışın mavi gözlü dedin aklıma direk Matthew geldi. Silahları da seviyor o. Bunun dışında yeni sportif arabaları işte ne bileyim savaşı dövüşü entrikayı macerayı olayı sever o yani. Eh yani ne kadar anlaşırlar ki dxgkssdf
Sonra diğer sarışınım Wilhelm var. Yani var gibi gidecek mi kalacak mı belli değil sdjfh Matthew ya da Wilhelm ile kurgu istersen düşünürüz onları işte, seçeneklerimi sunuyorum şuan sldkfjs
Leticia böyle neşeli... Kana susamış. Ninenin ninesinin ninesi yaşında olabilir ama fazla çocuksu. Hani böyle ruhu çocuk derler ya, bi olgunlaşamamış yani. Öyle bir çocuk. Dünyaya çok farklı yerlerden bakıyorlar diyebiliriz dlkfgds O da bir çeşit... Cadı ırkçısı?
Leticia ne yapar... Anlaşırlar mı... Yani Tovia ne kadar sever bilemem ama Leticia Tovia'yı çok sevecektir sdjfhdsk
Rachel da yetim, kimsesiz, kör, dünya ve insan aşkıyla ölüp ölüp dirilen melek gibi bir şey. O böyle asil sayılmaz ama... Ama melek gibi işte lan böyle herkesi seviyor şifacılık yapıp milleti iyileştirmeye çalışıyor bunu karşılıksız yapıyor falan. Herkesi çok sevdiği gibi Toviyi de sevecektir. Her türlü kan akmasına karşı o da. Bir de biraz fazla saf, genelde iyi niyeti kötüye kullanılır engelli olmasından da faydalanırlar dolandırırlar onu falan dkjfs yaşıyor bu tür şeyleri. Hadi acı ona.
Nicholas çok kendini beğenmiştir. Aşırı zengin bir şey. O böyle asil olmayan insanları takmaz falan. Acayip sınıf ayrımcılığı yapıyor. Ukala sivridilli bir de hırslı. Aklıma bir şey gelmedi <.<
Erik yahudi olacaktı fsjkhsdfh Ama onun kişilik problemleri var. 3-4 hatta daha fazla kişiliğe sahip. Bu kişilikler günden güne değişiyor. Arada Katolik ya da Ortodoks ya da herhangi bir dine mensup biri gibi de davranıyor dslkfj Ne ayarlanır ki? Yani zaten bir gün tanışırlarsa ertesi gün Ne diyorsun sen, sen de kimsin ben Erik diye birini tanımıyorum beni biriyle karıştırmışsın diyebilir. Der yani. Başka bir gün de gel kız kardeşim diye kapını çalar. Başka bir gün de kocanmış gibi davranır. Evden mi kaçtın lan Fadime der. Böyle.
EHEH ŞİMDİ SIRADA KAVRUK&ESMER KARAKTERLERİM VAR
RAFAEL, kendisi sevimlilikler yapabilir, böyle centilmen bir erkek gibi davranabilir falan ama Mangary'nin yerini tutmaz o kadar. Cadılarla bir alakası olmadığından ona ikinci dünya savaşından bahsedemezsin canım sdfdsfds Zaten bilse de dinlemezdi, öyle sıkıcı şeyleri dinliyormuş gibi yapıyor sadece- gülümseyerek onaylıyor falan. Kibar yani. Yani kibar gibi. Öyle fazla da değil. İşine gelince kibar oluyor. Serenat yapmayı falan da sever. Yani en azından gitar falan çalabiliyor.
LAAN SADECE BİR TANE ÖYLE KARAKTERİM VARMIŞ
HEPSİ BEYAZ MIYMIŞ LAN
Chaina Fujiwara
Chaina Fujiwara

Hobiler : Fangirllük, Fujoshilik, kardeşleri üzerinden drama kurmak.
Namı : Chihuahuahhuaahh

Tovi Empty
MesajKonu: Geri: Tovi   Tovi EmptyPtsi Mart 26, 2012 4:44 pm

OLİVETTE İLE YAKIN OLSUNLARCANDİCETEN SONRA EN YAKINI GİBİN
İLERİDE OLİVETTENİN SIRLARI AÇIĞA ÇIKARSA YANINDA BULUNUR OLİVEİN NEBLİM Q.Q
Daha hepsini okuyamadım gerçi. Dur okuyuıp tüm karakterlerimle gelirim lkmdsa
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t191-chaina-fujiwara

Tovi
1 sayfadaki 1 sayfası