Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Laila Nikola Sahir

3 posters
YazarMesaj
Laila Nikola Sahir
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Laila Nikola Sahir

Hobiler : Piyano çalmak,Rus edebiyatı,lied ve opera dinleyip psikopata bağlamak
Namı : Maganuna

Laila Nikola Sahir Empty
MesajKonu: Laila Nikola Sahir   Laila Nikola Sahir EmptyC.tesi Mart 24, 2012 12:13 am

İsim:Laila Nikola Sahir
Takma İsim:Maganuna
Irk:Cadı ve Akademi Öğrencisi
Fiziksel Özellik:
Spoiler:
Kişilik:Soğuk,şımarık,bencil ve son derece kindardır ancak içinde taşıdığı bütün engellere rağmen ona sevgi gösteren ve onu yargılamayan insanlara karşı son derece sevecendir.Borderline Kişilik Bozukluğu'ndan muzdariptir ve bundan dolayı dengesiz bir kişilik sergiler,bir gün bayıldığından öteki gün nefret eder.Yine de dediğim gibi,onu yargılamayan her söz bu bozukluğunu bastırmada etkendir,bir de bir sürü anti depresan.
Karakterin bir crossdresser yani kadın gibi giyinmeyi seven bir erkek olduğunu da eklemem gerek.Biseksüel olan karakterin sevmesi çok zordur ama sevdiği zaman bunun takıntı haline gelmesi sadece saatler alır.

Aile Geçmişi:Rusya'dan yıllar önce İsrail'e göçmüş bir ailenin oğludur.Babası kıdemli bir haham,annesi ise ev hanımıdır.İki kız kardeşi vardır.Onlarla kaldığı süre boyunca dışlanmışlık yaşadığı için ailesinden nefret eder,onlar hakkında pek konuşmayı sevmez.
Amaç:Karakterin amacı kendisi gibi olağan üstü yeteneklere sahip yeni cadılarla tanışmaktır,bunun için Black Rose Akademisi'ne gelmiştir zaten.
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t286-laila-nikola-sahir
Olivette Perdita
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Olivette Perdita

Hobiler : Sophronia & Sophia ile takılmak.
Namı : Shahrazad, Hürrem

Laila Nikola Sahir Empty
MesajKonu: Geri: Laila Nikola Sahir   Laila Nikola Sahir EmptyC.tesi Mart 24, 2012 3:47 pm

Sadece akılda kafa karışıklığı olmasın diye belirtip soruyorum;
BR akademisi avcıları eğiten bir akademidir. Akademiye gelme amacı onları avlama lafıyla cadılarla tanışmak mı? Eğer sebep bu değilse pek mantıklı durmaz da, o nedenle.

Bunun yanı sıra erkekler cadı rütbesi alamazlar.

Sorular ve eksiklikler yanıtlandığı zaman istenen yeni rütbe belirtildiği gibi rütbeler verilecektir.
Laila Nikola Sahir
Laila Nikola Sahir

Laila Nikola Sahir Empty
MesajKonu: Geri: Laila Nikola Sahir   Laila Nikola Sahir EmptyC.tesi Mart 24, 2012 6:05 pm

Olivette Perdita demiş ki:
Sadece akılda kafa karışıklığı olmasın diye belirtip soruyorum;
BR akademisi avcıları eğiten bir akademidir. Akademiye gelme amacı onları avlama lafıyla cadılarla tanışmak mı? Eğer sebep bu değilse pek mantıklı durmaz da, o nedenle.

Bunun yanı sıra erkekler cadı rütbesi alamazlar.

Sorular ve eksiklikler yanıtlandığı zaman istenen yeni rütbe belirtildiği gibi rütbeler verilecektir.
Akademinin olayını pek anlayamamıştım,teşekkürler belirttiğin için.Evet sebep bu.
Erkeklerin cadı rütbesi alamamasına üzüldüm yahu,büyücü olsa? Avcılık olayını sadece kılıf olarak düşünüyorum öncesinde de dediğim gibi.
Leon Lewis
Kirli Kan
Kirli Kan
Leon Lewis

Soy Kökeni : Bulanık
Namı : Paul Tibbets, Lester, Leroy, Lewin, leo, Le Roi

Laila Nikola Sahir Empty
MesajKonu: Geri: Laila Nikola Sahir   Laila Nikola Sahir EmptyC.tesi Mart 24, 2012 6:17 pm

Büyücüler büyü yapamazlar ne yazık ki bundan haberdarsınız değil mi? Büyücü olmak için cadılarla bir ilişkiniz -köle yahut kontratlı- olmanız gerekli.
Yine avcı değil de, akademide olup herhangi bir cadıya ajanlık yapabilirsiniz tabii. Provökatsdnlüğü site olarak destekliyoruz biz. Yani normal avcı olsanız da tarafınız cadılardan olur?
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t182-leon-lewispaul-tibbets
Laila Nikola Sahir
Laila Nikola Sahir

Laila Nikola Sahir Empty
MesajKonu: Geri: Laila Nikola Sahir   Laila Nikola Sahir EmptyC.tesi Mart 24, 2012 6:21 pm

Leon Lewis demiş ki:
Büyücüler büyü yapamazlar ne yazık ki bundan haberdarsınız değil mi? Büyücü olmak için cadılarla bir ilişkiniz -köle yahut kontratlı- olmanız gerekli.
Yine avcı değil de, akademide olup herhangi bir cadıya ajanlık yapabilirsiniz tabii. Provökatsdnlüğü site olarak destekliyoruz biz. Yani normal avcı olsanız da tarafınız cadılardan olur?
Yok değildim,söylediğiniz için teşekkürler.
Cadıya ajanlık yapan avcı fikri hoşuma gitti,sanırım ne büyücü ne de cadı olamayacak karakter,avcı olması daha iyi ana kurguya bakılırsa.
Leon Lewis
Kirli Kan
Kirli Kan
Leon Lewis

Soy Kökeni : Bulanık
Namı : Paul Tibbets, Lester, Leroy, Lewin, leo, Le Roi

Laila Nikola Sahir Empty
MesajKonu: Geri: Laila Nikola Sahir   Laila Nikola Sahir EmptyC.tesi Mart 24, 2012 6:37 pm

Pekala o halde, akademi öğrencisi rütbeniz veriliyor.
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t182-leon-lewispaul-tibbets

Laila Nikola Sahir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Laila Nikola Sahir
» Laila