Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

o j u f e m i

+5
Adnan S. Çetin
Lawrance Lawford
Arriane Pauroso
Elisaveta R. Miladinov
Ojufemi
9 posters
YazarMesaj
Ojufemi
Dolunayın Gelini
Dolunayın Gelini
Ojufemi

Soy Kökeni : Cadı
Namı : Oje

o j u f e m i Empty
MesajKonu: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPerş. Mart 22, 2012 7:20 pm

o j u f e m i Sol o j u f e m i Orta o j u f e m i Sa

Efenim Ojufemi'nin karakterini spoiler içinde yazıyorum, üşenmezseniz bakın u.u

Spoiler:

Bunun dışında kısaca bu kızımız on dokuz yaşında, gencecik, güpgüzel bir cadı. Ancak o kadar kötü, o kadar karanlık bir ruha sahip ki, Dolunay Cadısı olabilmek için kendi anne ve babasını gözünü kırpmadan kurban etti. Güç için yapmayacağı şey yoktur. Başlarda tanrıçanın bir müridi olarak görünse de zamanla kendisini bizzat tanrıçanın yeryüzündekki surati olarak görmeye başlar. Attila'dan başka kimseyi kendisine yakın tutmamakla birlikte bir çok kadim ve g izli büyüyü tek başına öğrenme manyaklığını da yapmış bu kız. Adamlarını harcamaktan korkmaz. Hatta stası Amy Denny'i bile. İnsanlar arasında yaşamaktan haz almaz ve bunun yanında kimse gerçek kimliğini bilmez. Çeşitli lakaplarla tanınabilir. Kurgusuna gelince Güneş le anlaştığımız kadarı ile Eleanore'nin düşmanı. Gerçi pek dikkate alınmayacak falat gizlice bir grup topluyor ve Eleanore'un düşüşündeki etkenlerden olacak. İşin güzeli gücü manyakça biraz. Zira iblisleri de ekleyecek büyülerine. Korkutucu, güzel, siz her an öldürebilir.

İşte of sıkıldım u.u Aklıma geldikçe eklerim u.u Ben bunun grubuna insan arıyorum u.u Ve her türlü kurguda insan u.u
Elisaveta R. Miladinov
İnsan
İnsan
Elisaveta R. Miladinov

Soy Kökeni : İnsan
Hobiler : Kuşlarla şarkı söylemek, çiçek yetiştirmek, dikiş nakış
Namı : Mila, Zlata, Roza

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyC.tesi Mart 24, 2012 5:45 pm

Tüm Karakterler:

Leon seri katil. Bundan kurgu çıkacağını sanmıyorum. Bu nedenle atlıyorum.

Cécile cadı olsa dahi... Kendi bile kabul edemese de içinde insanlık var. İleride bunu öldürebilirsin. Tabi sezon sonuna doğru canım hemen ölmesin yazık. kjdsnfd Eleanore'un fedailerine katılır korka korka, savaş falan çıkarsa orada haklarsın.

Martin kontratlı 3 çocuk babası, oğullarına karşı crossdress ile horozluk yapan biri. Cadılarla takılmayacak fazla ama iki yıl sonra oğlunu korumak için yaptığı bir kontrat sonucu bir cadının kölesi olacak. O cadı Ephemeristi aslında. Ama o bir gram aktif olmadığı için Ojufemi olabilir istersen? Ama bence o Ojufemi değildir çünkü Ojufeminin karakteri için fazla sönük kalıyor martinin cadısı sdkjafmd Başka cadı karakterin varsa selam çakabilirsin tabi.

Adnan... Bunu geçiyorum sdfmds

Charles Eleanore'un hareminden olacak ileride kaçırılarak dskjfads Ama sana takmış olabilir? Avlamak ister seni her ne kadar fiziksel dövüşlerden hep çekinse de. Charlesla fazla kurgum yok hem. Yazık bir şeyler bulalım buna da.

Clay gariban bir akadmei öğrencisi. bundan da kurgu çıkmaz.
Chaina önüne gelene sarkan bir liseli. Konu Tsuki değilse pis işlere bulaşmaz.

Nayt zaten gizli yardımcın olacak. Kimseye tam itaatte bulunmasa da bu dönem boyunca sana sadık olacak işte. Eğlencesi bitene kadar.

Olivette seninle irtibatta olacak hep altın çember için. Altın Çemberin yeni yedincisi olursan çok iyi olacağını düşünüyor falan fişman. Onun dışında Eleanore bunun kıymetlisi gibi bir şey. Yaptıklarını beğenmese de içten içe onu korumak istiyor. Bu nedenle senin Eleanore'a bir şey yapmandan çekiniyor. Her ne kadar düşmanın olmasa da Eleanore'a bir şey yapmamak için tetikte gibi.

Enricoyu boşver. O sırf bir pairing için açıldı zaten dskam

MJ... Yeni karakterlerimden. Engizisyon anarşisti. Eğer takımını ve eğitmenini öldüren cadı sensen senden ölümüne nefret eder. Eğer değilsen de onu bu uçuruma sürüklemiş engizisyon için belki yardım edebilir? Ya da etmez lan, cık, yapmaz Primwood öyle şeyler. Seninle kumar oynamış olabilir ama. Ya da kontrat tarzı bir oyun? Kumar oynayıp kaybetmeyi sever çünkü. Engizisyondan haz etmese de cadıları sevmez. Kumarı kaybederse kendi sadakatini öne sürmüştür. Veya bir anlaşma? ne deniyordu ona ki... Müh bilemedim. Hani "şunu yaparsam sen de şunu şunu yap" gibi kdsfds Ya da yıllar önce senin daha da genç olduğun bir zaman karşılaşmışsınızdır da bu kontrat konuşması geçmiştir aranızda? Hani eğitmeni ilk öldüğü zaman bu gelmiştir onu canlandır yine diye. Ya da eğitmeniyle birlikte savaşa gitmeden önce sevdiği takım arkadaşını ve eğitmenini koruması için kontrat yapmaya gelmiştir de sen bunu reddetmişindir?
Bu tarz bir şeyler türetmek şart. Zira Mjle kurgun olsun istiyorum.

Elisaveta şeker gibi kendi halinde kız gibi kız. Ama cadılardan korkuyor. ondan bundan da bir şey çıkmaz kldsm
Ojufemi
Dolunayın Gelini
Dolunayın Gelini
Ojufemi

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyC.tesi Mart 24, 2012 6:52 pm

Güneş nan dur okuyup geliyorum o j u f e m i 1791790079
Arriane Pauroso
Engizisyon Mahkemeleri Cellatı
Arriane Pauroso

Soy Kökeni : İnsan sanırım. İnsan olsun ya valla. Ne demiş atalarımız "Önce insan ol"
Hobiler : birilerine saniyede 5685641 tane tokat atmak, bıçak bilemek, antrenman yapmak
Namı : Genelde soy adıyla tanınıyor bu arkedeş. Zaten anlamı italyanca korkutucu -olması lazım en azından*googletranslate*- bide sonuna cellat gelir hoş yani

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPaz Mart 25, 2012 2:50 pm

şimdi 4 karakterim var ama ikisi alakasız kaçar :D birine sen zaten başvurmuşsun Candice e yani :D o yüzden özelliklerini anlatmıyorum ona kurgu bulalım yani :3 belki iblisler vs zombiler tarzı birşey bilen olabilir :3

diğeride bu işte. Cellat falan. İşini önce tutan klasik kuralcı tiplerden. gerisini bilmiyorum işte aklıma geldikçe karaktere ekleme yapmayı düşünüyorum işte :D
Ojufemi
Dolunayın Gelini
Dolunayın Gelini
Ojufemi

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPaz Mart 25, 2012 7:09 pm

Sıra ile gideyim şimdi u.u

Leon Lewis;
seri katilleri çok severim nan ben u.u Ondan bu karakterin ile kurgu yapmak istiyorum u.u Ojufemi'nin bir katille ne işi olur falan ben de bilmiyorum pek ama eğer bu seri katil kiralık katillik de yapıyorsa Oje'nin annesi tarot fallarında Ojufemi'nin neden olacaklarını görüp onun ölmesini istemiş olabilir. Tabii anne de cadı, güçlü istese öldürebilir ama anne sonuçta. İşte bu annemiz güçlerini kullanarak seni bulmuş ve kontratlı değil tabii, bir şekilde anlaşmış olabilir bu kızcağımızı güçlerini farketmeden öldürmen için. Ancak tabii kızımız, biricik karanlık cadıcığımız güçlerini çok erken keşfettiğinden ve direk iblisli inli cinli şeyler yaptığından öldüremeden kalmıştır. Zaten ondan sonra kızımız da ana babasını öldürecek Dolunay gelini olacak u.u

Cécile D. Piémont;
Ay bu pek bir cici u.u Oje'ye şırı derecede süt kuzusu gelir bu. u.u Ancak kendisini karanlık olarak görüyorsa başta onu kendine isteyebilir ancak onun içinde az da olsa merhamet olduğunu görünce vazgeçecektir. Savaş sonrası onu öldürmek yerine evcil hayavanı da yapabilir u.u

Martin Schiffer; Eğer kurgu sana da uyarsa kontratı Ojufemi ile olsun. Ojufemi oğlu için isteğini kabul etsin ve onu korusun ancak karşılığında oğullarından birini seçip kendi yanına, Ojufemi istediği zaman, haber saldığında, vermesini istesin. Ancak herhangi bir tarih vermesin. Yani bundan yirmi yıl sonra bile kalkıp gönder yahut ver diyebilir u.u

Charles Wallace; Şimdi senin bu karakterin baya entellektüel bir şey ya, Ojufemi de aslında gayet zeki ve sanattan had safhada zevk alan bir cadıcık. Nerde, nasıl emin değilim ama bir yerde bir şekilde oturup ortaçağ sanatında güzelliğin ve dinin yerini tartışmış olabilirler u.u Tabii aslında Ojufemi engizisyonu da yakından tanımak istiyor ve kimliğini gizliyerek, sıradan bir şekilde onlarla sohbet kurmaya çalışıyor. Tabii normalde kimse Ojufemi'yi görmediğinden, neye benzediği sadece halk arasında hikayelere dayandığından görüntüsünü değiştirmiyor. u.u

Clay Blackwell; Annesi bu çocuğu yoketmek istemiş ve belki bu konuda Ojufemi'den yardım istemiş olabilir. Ojufemi ise onun şu çip vs özelliğini öğrenip ona yatırım yapabilir gelecekte özel olabilme hesabını katarak.

Night E. Monalite; Gizli casusum s.s Oje ona baya yatırım yapar ve karşılığını aldığı sürece Night'ı yaşatır s.s Bununla birlikte Night çoğunlukla Attila ile muhatap olur, Ojufemi onu ancak çok önemli zamanlarda huzuruna alır. Ne olursa olsun risk almak istemez. Eleanore'un her adımından haberdar olmak ister s.s

Olivette Perdita; Daha önce konuştuğumuz gibi Altın Çembere asla katılmayı düşünmeyecek Oje zira onları kendi ulaşmak istediği gücün önünde bir tür engel olarak görecek sadece. Ancak nasıl Olivette, Eleanore'u korumak için Ojufemi ile bağlantıda kalıp tetikte olacaksa, Oje de aynı nedenlerle onunla bağlantıda olacak. İlerde işler yolunda gitmezse onlarla bir anlaşma yapabilme ihtimalini bir kenara saklayacak. Bu yüzden arada sırada buluşabilirler.

MJ Primwood; Mj'nin gerçek adını bilse olur mu acaba Oje s.s Bunun karşılığında onu kandırmış da olabilir. Arkadaşlarına ve eğitmenine yardım edeceğim demiştir ama sonra onu kandırmıştır. Nitekim takımını yeniden hayata döndürmüştür ancak hemen ardından sevinçleri bitince üçünü yeniden öldürüp kalplerini falan almıştır bilmem ne büyüsü için. s.s

Candice Grunewald; Çember zaten Oje ile ilgilendiği için muhakkak adını duymuşsundur, gücünden haberdarsındır ve Olivette ile bu konu hakkında uzun uzun konuşmalara girmişsinizdir. s.s Ancak Oje Candice'in aksine neşeli vs değil ancak onun bu sakarlığının altında Çember üyesi olabilmesini sağşayacak gücü küçümsemeyecek kadar da mantıklı. Candice'e pek saygı duymasa bile bunu pek dle getireceğini de sanmıyorum. Belki bir gün Ojufemi'nin insanlardan uzakta kaldığı şatoda ortaya çıkar birden bire. Ancak Ojufemi onu gördüğüne şaşırmaz yahut korkmaz. Belki Candice de Ojufemi'nin gücünü görmek ve sınamak için gelir ve Oje onun bir tür testinden geçer. u.u

Arriane Pauroso Ay dur bulamadım buna bir an o.O Kuralcı ise Ojufemi ile anlaşmaya gider mi ki u.u Ya da her engizisyoncuyu tanımaya çalışıyor ya, öyle Arriane'yi de tanımaya çalışır s.s
Arriane Pauroso
Arriane Pauroso

Soy Kökeni : İnsan sanırım. İnsan olsun ya valla. Ne demiş atalarımız "Önce insan ol"
Hobiler : birilerine saniyede 5685641 tane tokat atmak, bıçak bilemek, antrenman yapmak
Namı : Genelde soy adıyla tanınıyor bu arkedeş. Zaten anlamı italyanca korkutucu -olması lazım en azından*googletranslate*- bide sonuna cellat gelir hoş yani

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPaz Mart 25, 2012 7:14 pm

höe candice için beğendim :3

arriane'se oje'ye nasıl davranması gerekiyorsa öyle davranacaktır fazla bir ilgi göstermez :D eğer engizisyonun Oje'yle bağlantıda kalması gerekiyorsa tabi. Onun haricinde bir cellat olduğunu düşünecek olursak infaz emrini dört gözle bekliyor olacaktır :D
Ojufemi
Dolunayın Gelini
Dolunayın Gelini
Ojufemi

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPaz Mart 25, 2012 7:16 pm

Aralarında özel başka bir husumet mi olsa da Ari Oje'yi özellikle idam etmek istese, kimseye vermek istemese s.s Ailesine yahut sevdiği birine bir şey yapmış olabilir Oje s.s
Arriane Pauroso
Arriane Pauroso

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPaz Mart 25, 2012 7:19 pm

insan hayatı için bu kadar tehlikeli biri olması bile Arriane için yeterli aslında :3 ama o tarz bir şeyle de kurgu sağlamlaşmış olabilir.

aha buldum. onun hocası olsun ve bu hocasını gözleri önünde öldürsün oje?
Ojufemi
Dolunayın Gelini
Dolunayın Gelini
Ojufemi

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPaz Mart 25, 2012 7:22 pm

Olsun olsun s.s Öldürür acımaz s.s Bu gidişle yandaş değil düşman toplayacak kız zuhaha
Lawrance Lawford
Engizisyon Mahkemeleri Başkanı
Lawrance Lawford

Soy Kökeni : Elini kirletmeyen bir avcı.
Hobiler : Kimse tanımadan ortalıkta gezinmek, insanların işlerine karışmak, karşısındakini varlığı ile huzursuz etmek
Namı : Başkan. Başkanlar başkanı.

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPaz Mart 25, 2012 7:28 pm

Aramızda kurgu olmalı ama aklıma bir şey gelmedi. Çok yardımcı oldum değil mi :D
Ojufemi
Dolunayın Gelini
Dolunayın Gelini
Ojufemi

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPaz Mart 25, 2012 7:34 pm

Bari sen Oje'nin yandaş ol Brütüs zuhaha
Adnan S. Çetin
Müzik Profesörü
Müzik Profesörü
Adnan S. Çetin

Soy Kökeni : Kontratlı Avcımsı İnsan
Hobiler : Dolandırıcılık
Namı : Anan, Ednın

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPaz Mart 25, 2012 7:35 pm

Leon gücünün görünce geri çekilir o zaman. Ailenin yerini yurdunu neden yaptığını falan anlatır kendisini serbest bırakmak için? Uyar bana da.

Olabilir. Savaş sonrası ilk cadılığını unutmak istese de savaştaki yıkımı ve insanların ondan sırf böyle doğduğu için nefret ettiğini görünce direk senin tarafına geçip mutlak bağlılık yemini de edebilir.

Martinin kontratı aslında öyle olmayacaktı. Zaten oğlunu kaçırıyor, oğlunun karşılığı olarak kendini veriyor ya ondan q.q bu tanıtımda yazıyor aslında ama... Bence uymaz Ojeye yani q.q

Ahah o zaman Oje olduğunu bilmeden keyifli muhabbet ettiği biri olursun, onun dışında sürekli izini sürer senin falan. Hatta seninle muhabbet ederken Ojeyi avlayacağından falan da bahseder tam amele olur dklmfds

Clayin o çip olayı lanete çevrildi q.q Direk annesi onu lanetleyecek falan q.q Tabi yatırım meselesi iyi eheh. Çünkü lanet lanetten çok iyi bir büyü gibi oluyor bir yandan bakarsak cadı kanına sahip olduğu için. Sürekli hafızası silindiğinden çok da kaliteli bir asker olabilir. Neden? çünkü Clay'e acı çektirmeyi seviyorum.

Olivette & Night tamam u.u

MJ'e dair her şeyi bilse yeridir kmsd Yaşıtlar zaten. Belki geçmiş de yapabilir bunlar? Yıllar önce tanışmak gibi?
Ay aynı anı yeniden yaşatmak... TAMAM KJDSNF *bkz: hadi Primwoodu daha da bunalıma sokalım*
O zaman ölümüne nefret ettiği cadılardan olur?
Lawrance Lawford
Lawrance Lawford

Soy Kökeni : Elini kirletmeyen bir avcı.
Hobiler : Kimse tanımadan ortalıkta gezinmek, insanların işlerine karışmak, karşısındakini varlığı ile huzursuz etmek
Namı : Başkan. Başkanlar başkanı.

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPaz Mart 25, 2012 7:38 pm

Eleanore'u yenmek için sana destek veriyor olabilirim ama gizliden. Aramız iyidir gibi gibi.
Ojufemi
Dolunayın Gelini
Dolunayın Gelini
Ojufemi

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPtsi Mart 26, 2012 4:53 pm

Güneeğş kurgularımız tamamdır s.s Lawrance aracılığı ile Eleanore'u düşürmek için engizisyonla anlaşma sağlar belki o.O
Adnan S. Çetin
Müzik Profesörü
Müzik Profesörü
Adnan S. Çetin

Soy Kökeni : Kontratlı Avcımsı İnsan
Hobiler : Dolandırıcılık
Namı : Anan, Ednın

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPtsi Mart 26, 2012 4:54 pm

Oha engizisyonda triple tarafçılık yapıyor dkjsmfa Dallasa döndük sitece evet. *fazlageyikyapmadankaçar*
Johann R. Müller
Drama Eğitmeni
Drama Eğitmeni
Johann R. Müller

Soy Kökeni : Avcı güya.
Hobiler : Sanat, spor ve müzikle ilgili her şey.
Namı : J.R.M. -imzasını böyle atıyor-

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPtsi Mart 26, 2012 5:29 pm

Qufemi, tamamdır. Herkes birbirinin gizli düşmanı oldu :D
Ojufemi
Dolunayın Gelini
Dolunayın Gelini
Ojufemi

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPtsi Mart 26, 2012 5:53 pm

Oje'nin fedaisi olsana hacı u.u
Winona R. Longedheart
Usta Cadı
Usta Cadı
Winona R. Longedheart

Hobiler : Tsunderelik
Namı : Rose, Winny

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPtsi Mart 26, 2012 7:10 pm

Ojufemi karakterini sevdim ki ben çok güzel olmuş asafs Bir karakter fedai yapsam sana bir tane de düşman tarafta olsa diye düşündüm okuyunca.

Şimdi Yami var.O BR Akademisi'nden yeni mezun olmuş engizisyonda staj yapıyor şu aralarda.Engizisyona çok bağlı değil gibi ama kurallarına uymak ve işini yapmak konusunda katı prensibleri olan biri gibi gidir işte aklıma pek başka bir şey gelmedi karakterle ilgili.

Bir de Jess var u.u Onu aslında Enrico'ya sarkmak için açmıştım ama fedain olsa daha iyi gibi.Şimdi bu kız BR Akademisi'ne gidiyor.Dışardan normal görünümlü olsun ama aslında gerçek kişiliği bambaşka olsun ne bileyim senin kirli işlerini yapan arada sana bilgi sızdıran biri gibi?

Şimdilik aklıma bunlar geldi gersini sana bırakıyorum u.u

edit: Bir de Winona var o Cecile'in ustası iste.Sana yakınlık hissetmiyordur gibidir.Çılgın olduğunu falan düşünüyordur vs. vs. fads
Lauma O'Saule
Kirli Kan
Kirli Kan
Lauma O'Saule

Namı : Sky spirit

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPtsi Mart 26, 2012 7:18 pm

Al karakterlerimin hepsi senindir bacım. *kenarda spoiler içinde var sadfgsdh*

Lauma sever seni. Bianca da eğlenmek için takılır. Fabian ve Cameron sana çakamayacağı için sevmez. Loretta bulaşmak istemez. Caprice, Leonardo, Tsuki ile hiç kurgum yok... Nate hiç karışmaz, ama tehdit edersen mençıstır yunaytud maçına bedava bilet veririm bak.
Ojufemi
Dolunayın Gelini
Dolunayın Gelini
Ojufemi

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPtsi Mart 26, 2012 7:22 pm

Hepsi şu saatten sonra Oje'nin adamı olum u.u Kaçış yok u.u Kurguları yarın yazacağım u.u
Laila Nikola Sahir
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Laila Nikola Sahir

Hobiler : Piyano çalmak,Rus edebiyatı,lied ve opera dinleyip psikopata bağlamak
Namı : Maganuna

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPtsi Mart 26, 2012 7:25 pm

Tek karakterim bu avcımsı arkadaş ama Ojufemi'yi pek bir sevdim be...bir bağlantıları olmalı bence...
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t286-laila-nikola-sahir
Ojufemi
Dolunayın Gelini
Dolunayın Gelini
Ojufemi

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPtsi Mart 26, 2012 7:26 pm

Oje Laila'yı rakiplerini gizlice avlatmak için tutabilir mi u.u
Laila Nikola Sahir
Laila Nikola Sahir

Hobiler : Piyano çalmak,Rus edebiyatı,lied ve opera dinleyip psikopata bağlamak
Namı : Maganuna

o j u f e m i Empty
MesajKonu: Geri: o j u f e m i   o j u f e m i EmptyPtsi Mart 26, 2012 7:32 pm

Aaa o olur bak hadi Laila da part-time seri katil olsun akjdhksjhd ne de olsa İsrail askeri soğukkanlılığı var eheh.
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t286-laila-nikola-sahir

o j u f e m i
1 sayfadaki 1 sayfası