Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Profesör Charles değil...

5 posters
YazarMesaj
Charles Wallace
Engizisyon ve Hukuk Profesörü & Avukat
Charles Wallace

Namı : Takma isim için ismi fazla uzun. Biz size tamını verelim? Benedict Charles Harlow Wallace ftw

Profesör Charles değil... Empty
MesajKonu: Profesör Charles değil...   Profesör Charles değil... EmptyC.tesi Mart 03, 2012 9:00 pm

... Profesör Benedict Charles Harlow Wallace!

Bu Charles uyuz entel sessiz sakin, kendini fazla avlanarak yormayan hukukçu bir eleman. Bir de asla insanların tek ismiyle çağırmasından hoşlanmaz. Hani biri Charles dese "ne ayaksın kimsin de charles diyosun bana" diyen biri q.q
Sonra... Tanıtmaya da üşeniyorum biliyor musun? Gerçi neyini tanıtıcam ot gibi bir şey. YAZIK LAN BUNNY'E! KURGU BULUN ÖLMESİN ÜZÜLECEĞİM TAT
Şimdi ne arıyorum... bilmiyorum. Cidden. Siz gelin buluruz sanırsam bir şey.
Robin Adler
Simyacı Kökenli & Seri Katil
Robin Adler

Soy Kökeni : Simyacı, insan melezi.

MesajKonu: Geri: Profesör Charles değil...   Profesör Charles değil... EmptyC.tesi Mart 03, 2012 9:14 pm

TAMAM YETİSTİM UHUHU OLME CHARLİECİGİM
simdi. eger ogrencileri ipliyorsa aloise gicik olur. evlat cek o ellerini egitmeninin ustunden allahin belasi straight hoca kalmiyo okulda senin yuzunden. gibi. bi de alois buna dersinden gecmek icin rusvet vermeye kalkar nakdkdnx
dimitra... iiih dersinden iyi bi notla gecen az ogrenciden biri olabilir. malum inek. bi de asiri saygili falan. Ve hukuk gibi sikici seyleri seviyo. anlasirlar bence yoa
robin... akademide degil t.t ne olabilir bilmiyorum ama o da emrine amade kullanmaktan cekinne felan hani.
niko... niko da hem egitmen hem de birsey ogretmeni olsaydi keske lan hic avci tipi yok cunku kskzks velhasil konu bu degil. Niko iyidir ya ._. kibar o da entel olmasa da bilgili sayilir ajndsjs bu yasa kadar zibilyon universite bitirmek her yigidin harci degil. Sarma yapar getirir niko NEBLİM AMK *zaten kurgu kiti beyni isyan etti*
Charles Wallace
Charles Wallace

Namı : Takma isim için ismi fazla uzun. Biz size tamını verelim? Benedict Charles Harlow Wallace ftw

MesajKonu: Geri: Profesör Charles değil...   Profesör Charles değil... EmptyPaz Mart 04, 2012 9:32 am

Niko deme bana abi. Allah aşkına Niko deme... ADNANIKO YAPALIM ASLI ASLI NOLUR ADNANIKO YAPALIM LAN ALLAŞKINA *sherlocku baştan sona izleyesi geldi*
Spoiler:

Aslı inanabiliyor musun adnan sakallarını kesince Sherlock oluyor OAO
Al kesti beyinsiz yine interneti. neyse yarına yollarım artık sdlkamfd
Öyle öğrencilerine gıcık olan biri değil, genelde öğrencileri bundan gıcık oluyor kdsma Ama rüşvet vermeye kalkışırsa muhtemelen tutuklamaya falan çalışır şldsa

Robin... Özel öğrenci gibi bir şey olsa? Gerçi Robin tutar mı ki özel öğretmen? q.q Hem hukuk da okumayacak q.q Belki bir davadan tanır Charles'ı da oradan bir ilgisi vardır ona. Bir seri katili kurtarmıştır Charles? Ya da tam tersi q.q

Ha bir de adnan demişken adnanın sakallarını kestikten sonraki halini gören niko rpsi yapalım sdklfam
Robin Adler
Robin Adler

MesajKonu: Geri: Profesör Charles değil...   Profesör Charles değil... EmptyPaz Mart 04, 2012 9:41 am

Yapalim abi bana uyar *u* GAY FOR NİKO
...AHUAHAJAKSKSKSK TUTUKLAMSMDKDKDJDKF
Valla tutabilir ._. sey davada bi seri katili hapse yollamissa cok pis nefret eder bir gece ansizin kapisinda beliri- ehm sey tam tersi olursa da tapar oAo
YAPALİM YAPALİM YAPALİM
Charles Wallace
Charles Wallace

MesajKonu: Geri: Profesör Charles değil...   Profesör Charles değil... EmptyPaz Mart 04, 2012 9:43 am

DUR O ZAMAN SHERLOCK RESMİ TOPLAYIP YAZMAYA ÇALIŞIRIM VAR OLAN RPLERİMDEN EN AZINDAN BİR KISMINI YAZABİLİRSEM OAO
Gerçekten usta bir seri katilin yakalanmasında payı olsa? Aynı seri katil de bunu avukat olarak tutunca yakaladığı seri katili de kendisi serbest bırakır falan lkdsmfadlskm
Robin Adler
Robin Adler

MesajKonu: Geri: Profesör Charles değil...   Profesör Charles değil... EmptyPaz Mart 04, 2012 10:13 am

YAPARSİN HACİ YAP LAN QAQ
oha ironi jzjxksx robin ne hissetsin simdi ._.
Leon Lewis
Kirli Kan
Kirli Kan
Leon Lewis

Soy Kökeni : Bulanık
Namı : Paul Tibbets, Lester, Leroy, Lewin, leo, Le Roi

MesajKonu: Geri: Profesör Charles değil...   Profesör Charles değil... EmptyPaz Mart 04, 2012 10:16 am

sabahtan öğlene kadar nefret, öğlenden akşama kadar hayranlık?
Auhajaknfd bilemedim şimdi. Bir de Leon rpsini hemen yazarsam kötü olur ilham gelene kadar beklesem olur mu? önceki rp gibi yazmak istiyorum onu çünkü q.q
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t182-leon-lewispaul-tibbets
Robin Adler
Robin Adler

MesajKonu: Geri: Profesör Charles değil...   Profesör Charles değil... EmptyPaz Mart 04, 2012 10:20 am

KAKSKAJSKA ilk nefret ettim sonra bastim sukuyu.
Ne zaman istersen ya haci zorlama kendini u.u
Eleanore
Usta Cadı
Usta Cadı
Eleanore

Namı : Menekşe Cadı

MesajKonu: Geri: Profesör Charles değil...   Profesör Charles değil... EmptyPaz Mart 04, 2012 10:34 am

Severken öldürmeye buradan şaapmak istiyorum; seni gördüm beğendim haremime aldım tutsak ettim gitmene izin vermiyorum sorarsanda işkence yapıyorum bebişim.
Adnan S. Çetin
Müzik Profesörü
Müzik Profesörü
Adnan S. Çetin

Soy Kökeni : Kontratlı Avcımsı İnsan
Hobiler : Dolandırıcılık
Namı : Anan, Ednın

MesajKonu: Geri: Profesör Charles değil...   Profesör Charles değil... EmptyPaz Mart 04, 2012 10:50 am

Oyş. Kabulumdür.

Profesör Charles değil...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Profesör Alımları