Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Victor'un Zafer Dolu Günlüğü

YazarMesaj
Iosif Myasnikov
Avcı
Avcı
Iosif Myasnikov

Victor'un Zafer Dolu Günlüğü Empty
MesajKonu: Victor'un Zafer Dolu Günlüğü   Victor'un Zafer Dolu Günlüğü EmptyC.tesi Mart 03, 2012 4:12 pm

Victor Valley
Tarih: xx-xx-xx

• Bugün 29. doğum günüm. İnsanlar böyle bir şeyi neden kutlarlar ki? Yaşlanıyorsun, çirkinleşiyorsun, acizleşiyorsun. Tamam, belli yaşa kadar olabilir. Bezden kurtulmak, liseden kurtulmak, kızların saçını çekip duracak kadar aptal olmaktan kurtulmak... Ama Tanrı aşkına, birileri yirmiden sonra yasaklasın şu zımbırtıyı.

• Biraz olumlu olmalıyım aslında. O kadar da kötü değil. Asıl şamata otuz olunca olacak. O zaman, ölüm günümü kutlamalarını isterim, ya da buralardan gitmeyi. Hangisi daha hoş olur sizce? Gerçi ne ''sizce''si, sanki biri okuyor, peh.

• Aslında biraz umut var. Biri ile tanıştım. Ojufemi adında birisi. Gerçekten gizemli takılma meraklısı bir... Eee neyse. Karanlığa özenenleri aslında anlıyorum. Bu dünyada iyi ve güzel hiç bir şey yok. Güzel kadınlarla dolu bir bar, enfes bir yemek, hoş bir şarap ve mükemmel biri olmam haricinde. Bana bir konudan bahsetti, ilgimi çeken. Gerçek olmama ihtimaline karşın buraya bile yazmıyorum. Umarım gerçekten becerebileceği bir şeydir. Doğrusu, hitler bile olsa istediği her şeyi yaparım bunun için.

• Yarın Ojufemi ile buluşmak için sözleştik. Şimdi biraz iyi şarapla kafayı bulup uyumamın zamanı. İşe de gitmem gerek sonuçta.

Iosif Myasnikov
Avcı
Avcı
Iosif Myasnikov

Victor'un Zafer Dolu Günlüğü Empty
MesajKonu: Geri: Victor'un Zafer Dolu Günlüğü   Victor'un Zafer Dolu Günlüğü EmptyPaz Mart 04, 2012 2:04 pm

Victor Valley
Tarih: xy-xx-xx

• Oh, nihayet ertesi gün oldu da dünkü rezalet bir gün de olsa geçmişte kaldı. Ancak hala o kız dahil bir çok kızın doğum günü partime nasıl dahil olduğunu aklım almıyor. Parti sürpriz değil de, benim organize ettiğim bir tane olsaydı kesinlikle onlar ve daha fazlası olurdu. Ama bunu yobaz ötesi annem düzenliyor olunca o kadar bir içim su kadın ve cadı olduğunu açıklayan seksi kızıl biraz şaşırtıcı oldu doğrusu.

• Ama ne yalan söyleyeyim, içlerinden biri beni ayrı cezbetti onlardan. Avcılardan biri olduğunu öğrendiğim iyi oldu. Dikkatimi çekmenin yanında, biraz da hoşuma gittiğini itiraf etmeliyim. Sanırım onu kafamdan bir türlü atamıyorum. Acaba yatağa atsam, bu kısım da mümkün olur mu? Evet, deneyeceğim bunu.

• Ben aslında şu cadıyı kendi çöplüğümde ağırlamak istemiştim. Evimde, o da kabul etmişti. Ama planda değişiklik yaptı ve kiliseye kaydırdı buluşma yerimizi. Bu can sıkıcı ama gene de önlem almaya çalışacağım.

• Yola çıkıyorum, gerekli ayarlamaları yaptım. Güvendeyim tekrar. Eğer sorun çıkarsa avcıların onun sonunu getireceğine eminim. Her neyse, bakacağım artık. O dediğinin bedeli ağır olmasa iyi olur. Sonsuz gençlik için bile özgürlüğümü feda edemem. Bir kaç isteğini yaptırdıktan sonra beni rahat bıraksa iyi olur.

• Belki dönüşte de şu kızın yanına uğrar, bir ''Merhaba'' derim. Daha da ötesini de derim aslında da, artık göreceğiz.

Victor'un Zafer Dolu Günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası