Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uğursuz Elisamarie

5 posters
YazarMesaj
Elisamarie Beverly
Kalfa Cadı
Kalfa Cadı
Elisamarie Beverly

Soy Kökeni : Cadı
Hobiler : Müzik
Namı : Uğursuz

Uğursuz Elisamarie  Empty
MesajKonu: Uğursuz Elisamarie    Uğursuz Elisamarie  EmptyCuma Mart 02, 2012 8:27 pm

Şimdi bu arkadaş 19 yaşında bir de ikizi var. Sakın karıştırmayın ha.
Bir düşman arıyor kendine. Zaten deli olduğu için bulaşmadığı insan yok.
Bir ilişki arayabilir. Aramaz. O değişir.
Dostta olur. Siz kendi fikirlerinizle de gelin,daha iyi yani bence. ^^
Loretta Landers
Usta Cadı & Akademi Öğrencisi
Loretta Landers

Soy Kökeni : Cadaloz
Hobiler : Takılmaca
Namı : Lori

MesajKonu: Geri: Uğursuz Elisamarie    Uğursuz Elisamarie  EmptyCuma Mart 02, 2012 8:31 pm

Gallagher seveni severim. O yüzden ikizini sevdim. O yüzden sevişelim mi?
*garipbirgünümdeyimzannımca*
Öhöm.. her neyse..

N. Nate Conway, Leonardo Loconte, Tsuki Orihara, Caprice M. Abbott, Fabian H. Schiffer, Marlene D., Loretta Landers, Bianca L. Monalite

Nate, yetenekli sayılabilecek bir avcı ve ünlü bir aileden geliyor. Kendini futbola ve gitar tıngırfatmaya adamış. Türksel özellikler içerir çünkü buralarda futbolculuk yaptı. Şimdi ünlü takımlarda oynuyor, genç ve parlak bir yıldız.

Leonardo, İtalyan. Hetalia'daki İtalya'dan pek farkı yok. Eğlencelidir, çabuk alınır ama unutur. İnsanların yanaklarını dürtmeyi ve puflamayı sever. Biseksüel.

Tsuki, kirli kan, stalker, eski katil ama sadece ona tecavüz edenleri öldürüyor. Yani sadece 2 kişi öldürdü o yüzden problem yok. Çok tatlı bir kızdır, Japon, otaku.

Caprice, avcı, şarkıcı, öğrenci. Bunu mal gibi satan bir üvey ailesi vardı. Aslında çok rahat ve ergence yetiştirmişlerdi ama sattılar para karşılığında. Fahişelik filan yaptı bu. Şimdi mutlu ve öğrenci.

Fabian, çikolatacı, simyacı. Kız tavlamayı ve pul biriktirmeyi sever. Çikolatada üstüne yoktur.

Marlene, Engizisyon başkan yardımcısı. Dominant bir ev hanımı olabilecek özelliklere sahip, iyi bir avcı da oluyor arada. Gözlüklerini çıkarınca da taş gibi hatun. Tek gecelik ilişkilerin kadını demek isterdim ama tek geceliği geç yarım günlük ilişki bile kuramıyor. Eğlenmeyi ve eğlendirilmeyi sever. (Biraz garip oldu lan... Tatlı bir kız işte ya. Otoriter ama gösteremiyor.)

Loretta, usta cadı, akademi öğrencisi. Pek bir olay yok geçmişinde. Kızsaldır bu Loretta.

Bianca, soylu sayılabilecek zengin bir büyücü ailesinden geliyor. Üvey evlat ama üveyliği belli belirsiz, karışık bir durum diyelim. Abisini çok sever. Şıpsevdidir. Salaktır. Saçmalar. Bildiğin sarışın. Yine de zeki. Bu nasıl sarışındaki kızlar gibi düşünelim.

Ahan bu kadar karakterim var benim ehe OwO
*yaşasınkopyalayapıştır*
Clay Blackwell
Kirli Kan & Black Rose Akademisi Öğrencisi
Kirli Kan & Black Rose Akademisi Öğrencisi
Clay Blackwell

Soy Kökeni : Avcı
Namı : İtirafçı O.ç.

MesajKonu: Geri: Uğursuz Elisamarie    Uğursuz Elisamarie  EmptyCuma Mart 02, 2012 8:40 pm

Piyanistsin ya, bir ara bir barda veya cafede -Cécile diye karakter- dur bu çok karışık oldu baştan yazacağım skjdsn
Cécile D. Piémont diye bir karakterim var benim. Kendisinin en büyük hayali müzik üzerinden bir kariyer ve şarkı söylemek cart curt. Belki çaldığın bara/cafeye sürekli geliyordur seni dinlemeye, bir ara da katılmıştır sana hatta? Sen çalarsın o söyler falan? q.q
Onun dışında bu da cadı. Düşman gibi olur musunuz... Bilemem ama olabilir skndsf

Ha diğer karakterlerimden de düşman bulabiliriz tabii bekle bakayım bir onlara da q.q
Elisamarie Beverly
Kalfa Cadı
Kalfa Cadı
Elisamarie Beverly

MesajKonu: Geri: Uğursuz Elisamarie    Uğursuz Elisamarie  EmptyCuma Mart 02, 2012 8:43 pm

Nur Caprice ile düşman olmak istiyorum.
Bianca ile de iyi anlaşırız diyorum.

Güneş,
Cécile ile hemen tanışıp kaynaşıyoruz asdg.
Enrico Loconte
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Enrico Loconte

Hobiler : Kardeşine göz kulak olmak. Bazen de bağırsak fala- /shot
Namı : Huysuz velet

MesajKonu: Geri: Uğursuz Elisamarie    Uğursuz Elisamarie  EmptyCuma Mart 02, 2012 8:45 pm

Bu arada Biancaya kötü şeyler öğretmene çalışırsan Abisi akbaba gibi başına çökebilir kdsaf
Tamam o zaman :3
Loretta Landers
Loretta Landers

Soy Kökeni : Cadaloz
Hobiler : Takılmaca
Namı : Lori

MesajKonu: Geri: Uğursuz Elisamarie    Uğursuz Elisamarie  EmptyCuma Mart 02, 2012 8:46 pm

Olur OwO Caprice iyi gıcıklık da yapar. Tabağından yemeğini filan bile çalar..

Bianca'yla da arkadaşlık kolaydır. Şirin şirin kaynaşır öyle.
Elisamarie Beverly
Kalfa Cadı
Kalfa Cadı
Elisamarie Beverly

MesajKonu: Geri: Uğursuz Elisamarie    Uğursuz Elisamarie  EmptyCuma Mart 02, 2012 8:48 pm

Abi olayı başka muhabbette olmuyor muydu ya? Aasdf
Enem şirin olsun.
Yalnız yemek konusunda hassasım çok kötü olur ha. o.o
Enrico Loconte
Enrico Loconte

Hobiler : Kardeşine göz kulak olmak. Bazen de bağırsak fala- /shot
Namı : Huysuz velet

MesajKonu: Geri: Uğursuz Elisamarie    Uğursuz Elisamarie  EmptyCuma Mart 02, 2012 8:50 pm

O zaman Adnanla hiç tanışmayın sdkafm
Şimdi şöyle ki Naytın çok kral çok şahane bir abisi var-... Abi abi deyip duruyoruz ya... Aklıma abiler geldi...
Neyse unut bu muhabbeti o zaman dsjkafdkjsanfds *abiler büyük bir şok tabi*
Lilith Diaño
Lilith Diaño

Hobiler : Kan akıtmak, ımm... Birilerinin kafasına bir şeyler fırlatmak. Sonraaa... Bateri parçalamak falan işte.
Namı : Diaño -Bu soy ismi değil gardaş. Soy isimde bulamadım zati-

MesajKonu: Geri: Uğursuz Elisamarie    Uğursuz Elisamarie  EmptyC.tesi Mart 03, 2012 1:32 pm

şimdi 3 tanacık karakterim var.

Lilith = bu kızı nedense hala kafamda oturtamadım bi ya. anne ve babasını -onlar lilith'i öldürmeden önce- öldürmüştür. Ondan sonra da çocuklarına kötü davranan ana babaların peşine düşmüştür falan. Her öldürdüğü insanın ardından 'acaba iyi biri olur muydu lan' diyerek üzülen de biri. Ha birde insan öldürmesi fazla kolay geldiği için cadı avcılığına başladı. Maksat niyet kan dökme ihtiyacını karşılamak. Ha bu kız kötü mü? Değil anam. Biraz çekingen, soğuk falan ama çabuk bağlanır. İnsanlara çaktırmadan yardım etmeyi dener falan. Öyle fazla düşman çekebilecek bir karakter değil çünkü hoşlaşmadığı insanları mükemmel bir şekilde görmezden gelme gibi bir huyu var

Candice = Ehe bu biraz deli bir cadı. Altın çemberde olmasına bakma tam çocuk. Abuk subuk hareketler yapar hep. Sıcak kanlıdır, arkadaş canlısıdır, millete habüre yardım eder. Çok şapkası ve kurdelesi vardır falan. Ama geçmişinde bu da normal biri değildi. Çok fazla kişi öldürdü, çok kişiye acı çektirdi. Tam bi şeytandı. Ama dediğim gibi şimdi öyle değil gerçekten iyi biri. Ha alış veriş möanyağı falan.

Dean Oli = Kirli kan üyesi. Altın çemberden bi cadının ve avcının oğlu yavru ananas. Biraz soğuk kanlı bir tip bu yea. Öyle çok fazla birileriyle konuşmaz. En büyük tutkusu kumardır sürekli yanında zarlar ve kartlar taşır -hoş bunları çoğu zaman silah olarak kullanır- Biraz gıcık bir tip olabilir işte. Klasik cool burnu hava da bi tip işte. Ekstra bir şey düşünmedim henüz :3
Elisamarie Beverly
Kalfa Cadı
Kalfa Cadı
Elisamarie Beverly

MesajKonu: Geri: Uğursuz Elisamarie    Uğursuz Elisamarie  EmptyC.tesi Mart 03, 2012 1:35 pm

Candice ile bir tanışma sonra da alışverişte kafayı yeme şeysi düşünebiliriz bence.

Dean'a da az gıcıklık etsem diyorum. Bu tipler etrafımda çok varda uğraşmayı seviyorum napayım ehehe
Lilith Diaño
Lilith Diaño

Hobiler : Kan akıtmak, ımm... Birilerinin kafasına bir şeyler fırlatmak. Sonraaa... Bateri parçalamak falan işte.
Namı : Diaño -Bu soy ismi değil gardaş. Soy isimde bulamadım zati-

MesajKonu: Geri: Uğursuz Elisamarie    Uğursuz Elisamarie  EmptyC.tesi Mart 03, 2012 1:38 pm

tamamdır :3

Uğursuz Elisamarie
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elisamarie Beverly