Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lawrance Lawford

+4
Loretta Landers
Cécile D. Piémont
Marlene D.
Lawrance Lawford
8 posters
YazarMesaj
Lawrance Lawford
Engizisyon Mahkemeleri Başkanı
Lawrance Lawford

Soy Kökeni : Elini kirletmeyen bir avcı.
Hobiler : Kimse tanımadan ortalıkta gezinmek, insanların işlerine karışmak, karşısındakini varlığı ile huzursuz etmek
Namı : Başkan. Başkanlar başkanı.

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyÇarş. Şub. 15, 2012 8:01 pm

Bu karakterle ilgili çok değişik planlarım var. Lawrance, aslında delinin teki. Çok konuşan, tuhaf şeyler yapan biri. Bolca yer. Sürekli yer. Yemediği bir an yok gibidir. İştahı çok zor kapanır. Zor kızar. Kızınca da baya değişir. Karanlığı sever. Gündüzleri onu ortalıkta göremezsiniz. Odasında sıkıcı işleri yapmaktadır. Geceleri ise her an her yerde olabilir. Çoğu kişi onun kim olduğunu bilmez bu yüzden bir barda onu yemek yerken de bulabilirsiniz. İçmesine rağmen sarhoş olduğu çok nadir görülür.
Birilerini öldürmekte sorun çekmez. Herhangi bir gruba özel bir düşmanlık beslemez.
Ara sıra centilmenliği tutar.
Sadece geceleri çıkmasından dolayı bir hayalet gibi beyazdır.
Düzgünce düşünebildiği tek yerin odasındaki karanlık olduğunu söyler.

Şimdilik bu kadar.
Her kurguya da açığımdır.
Marlene D.
Engizisyon Mahkemeleri Başkan Yardımcısı
Engizisyon Mahkemeleri Başkan Yardımcısı
Marlene D.

Soy Kökeni : Avcı
Hobiler : Millete laf atmak
Namı : Marry

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyPerş. Şub. 16, 2012 5:08 pm

Meraba meraba :3

*L varsa akılır başlığa~*

Ben düşündüm düşündüm diğer karakterlerimle ilgili bir kurgu bulamadım ama Marlene başkan yardımcısı olduğuna göre illa bir kurgunuz olmalı diye düşündüm ^^"
Şimdi bu kız insanlara samimi yaklaşır ama onları himayesi altına almayı ve istediğini yaptırmayı sever. Sevgi kelebeğidir. Saftır ama zekidir. Gözleri güzel olduğu için gözlük takar. İskoç.

Seversin sevmezsin sen seç ehe.. (çok anlamsız mı yazdım ki)
Aklında bir kurgu oluşursa uyarım ben :3
Lawrance Lawford
Lawrance Lawford

Hobiler : Kimse tanımadan ortalıkta gezinmek, insanların işlerine karışmak, karşısındakini varlığı ile huzursuz etmek

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyPerş. Şub. 16, 2012 5:36 pm

Bence sevsin. Lawrance Lawford 216461474 Lawrance otoritesini sadece toplantı vb yerlerde hissettiren biri olduğu için onunla kavga bile edebilirsin. Gürültülü bir dostluk iyi olur. Ne dersin?
Cécile D. Piémont
Çaylak Cadı & Akademi Öğrencisi
Cécile D. Piémont

Soy Kökeni : Cadı
Namı : Kristal Cadı Dorothèe

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyPerş. Şub. 16, 2012 5:47 pm

AHAHHA ŞE- *yine başikasının kurgusuna daldığını fark etti*
ehm... Şey... Marlane bunu düzeltmeye çalışsa ya? Hani peşinden dolaşıp "DİK DURUN BAŞKANIM!" veya "BAŞKANIM TOPLANTI!" gibi gibi dklsafd

Ha bir de dur hala geleceğim bu başlığa ben >.> Vaktim heran dolabilir ama... Hadi hayırlısı >.>
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t178-c-e-c-i-l-e
Loretta Landers
Usta Cadı & Akademi Öğrencisi
Usta Cadı & Akademi Öğrencisi
Loretta Landers

Soy Kökeni : Cadaloz
Hobiler : Takılmaca
Namı : Lori

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyPerş. Şub. 16, 2012 5:51 pm

Düzeltmez ama dürtüp durur herhalde.
Gürültülü dostluk güzel olur, Marlene herkesi kolay sever zaten ^^
Lawrance Lawford
Lawrance Lawford

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyPerş. Şub. 16, 2012 5:54 pm

Fikir güzel. Ben de bu tarz istiyordum. Kısaca özetlenmiş işte. Müthiş.

Ve tamam ben buralardayım zaten. Lawrance Lawford 216461474
Cécile D. Piémont
Cécile D. Piémont

Namı : Kristal Cadı Dorothèe

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyPerş. Şub. 16, 2012 6:03 pm

Günde üç öğün karakter açmaktan kendi karakterlerimi tanıtmaya üşeniyorum. LILITHİN BAŞLIĞINDAN COPY-PASTE YAPSAM KIZMAZSIN DİMİ?! Bİ DE DRACO ÇÜNKÜ LILITHDE LEONU TANITMAMIŞIM
edit: Tamam düzenledim bazılarını

Leon isimli karakterim seri katil, serseri, her türlü oçluğu yapan biri. Tabi o da bunu takma isimle yapıyor. Paul Tibbets ismiyle bir bloguna yaptığı tüm suçları işkence ve resimleriyle ayrıntılı yazıyor falan.
Kirli Kan o. Leon haliyle emniyet teşkilatında polis. Genelde avcı cadı camiasına karışmasa da... Eheh, belki bir şey çıkar?

Geçen günkü karakter taarruzundan sonra anladım ki bu kadar çok karaktere sahip olmaz acı acı ilan başvurularında çıkıyormuş.
Hmms... Kurgu kurma ihtimalimizin olabileceği karakterleri sayacağım. Onun haricinde herhangi bir karakterimden kurgu beklersen, düşünürüz.

Charles Wallace, akademide uyuz entel bir profesör. Aynı zamanda kendileri engizisyonda bir avukat olduğu için hukukçu triplerinde. Ciddi, asla cıvıtmayan biri. Engizisyondan görevle atandı profesörlüğe zaten. Bu en çok kurgu çıkarabileceğimiz karakter bak. Genelde avlanmaz, sakin hayat sürer falan fişman... Ama adam gibi kurgu çıkar mı bilmiyorum >.>

Adnan S. Çetin, kimseyi iplemeyen kendi kafasında çok kral bir eleman. Böyle okula bişi bildiğinden değil, birisine borçlu olduğu için geliyor. Derste ders işletmiyor. Dönerler ve patatesle aşk üçlemesi yaşıyor ayrıca bu eleman. Ha bir de yemeğini aldı diye dramaya yatarsan... Yatma. Daha beter dramaya yatma yeteneği var. Bir de onunla görüşeceksen özel eşyalarınla gelme çünkü kendisi çok şahane cepcilik yapar. Hobilerinde insanları dolandırmak falan var. Belki bir ara seni dolandırmıştır dicem de... L'i dolandıranın çarpılma ihtimali var...

Clay Blackwell. Nerd, sosyopat herifin teki. Bundan kurgu çıkmaz ama... Neyse. AAA GERÇİ ANNESİYLE BABASI ENGİZİSYONA ÇALIŞIYORDU AMA BİR CADI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜLER BU DA O CADI TARAFINDAN LANETLENDİ HER YIL HAFIZASINI KAYBEDİYOR BUNDAN BİŞİ ÇIKAR LAN ÇIKAR BENCE Neblim... Bu böyle lanetlenmiş yerde derbeder yatarken bunu sen adam etmişsindir bunun haberi olmadan... Hiç belli olmaz? dklsa
Yaşları eklemeyi unutuyorum >.> Akademi öğrencisi kendisi.

Chaina Fujiwara. Sevimli, her türlü fangirllük yeteneklerine sahip geek bir velet. Karşılaşmışsanız yüzde yüz sana sarkmıştır. Her delikten çıkıp her lafa abuk subuk haliyle atlayabilir. Tuhaf biri yani. Ama bu uyuz değil bak. Genelde sempatik sayılıyor ama tuhaf yani. Epeyi tuhaf. Kimseden nefret etmez, herkesin suyuna gider, kendi halinde takılır ve insanlara sıcak davranır ne kadar uzaylı semptomları gösterse de. Bunu bu kadar anlattım ama kesin kurgu çıkmaz bundan da. Ha bir de bu akademi öğrencisi, ondan.

Cécile D. Piémont, kendisi avcı akademisinde okuyan gencecik bir cadı. Ama cadı olduğunu gizliyör tebi. Haliyle senden hoşlanmıyor ve evde annesiyle çok dedikodunu yapıyorlar. Genelde avcıları uzaktan dalgaya alsa da kötü biri sayılmaz pek. İnatçı, keçi gibi, burnu dikine giden bir kızdır. Hoş bundan da kurgu çıkmaz ama... EN AZINDAN TEK TARAFLI KILLIK VAR

Akademideki karakterlerim bu kadar. Bir de Martin var. Gerçi o akademide değil ama... Karşılaşırsınız belki oğlunun kafesine gelince.
Bu adam 47 yaşında 3 çocuk babası. Ama eşi ölünce genç kız kılığında girip dolaşıyor. Çoğu kişi bunun gerçek cinsiyetini bilmiyor yani. Eğer parktaki cafeye gelirsen orada maidlik yaparken görmüşsündür falan... Ha bir de eski ünlü bir simyacıydı. Sonra cadı saldırısından böyle oldu bunlar. Tüm ailesi dağıldı falan bir de o cadı karısının bedenini çaldı. Hala da yaşıyor bu çirkef kadın. Belki engizisyon binasına dalıp mufafızları iplemeden önünde diz çökmüştür ne olur o cadıyı avlamayın diye. Hani cadı bunun eşinin bedenini kullanıyor ya, kıyamaz martin karısının ölmesine. Bir de bunun cadıyla kontratı var oğullarına bişi yapmaması için. Ama bunu herkesten gizliyor. Yani istersen bunu bilen tek kişi olabilir ama göz yumuyor olabilirsin kontrat aktif hale gelene kadar -iki yıl sonra kontrat sebebiyle o cadıya köle olacak da-
Eheh bak bundan daha çok kurgu çıktı...

Öyle yani. Seç beğen al.
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t178-c-e-c-i-l-e
Lawrance Lawford
Lawrance Lawford

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyPerş. Şub. 16, 2012 6:34 pm

İşte ilk oturuşta aklıma gelen kurgular...

Leon isimli karakterin için, normalde beni tanımadığı için öldürmeye kalkmış olabilir. Tabi korumalarım da var. Onlar tarafından yakalanır ama ben onun gitmesine izin vermiş olabilirim. Böylece bana borçlu olduğunu her canım sıkıldığında hatırlatmaktan zevk alırım.

Charles Wallace içinse, uyuz olduğu için kim olduğumu bilmeden beni ezmeye kalkabilir. Sonra ortaya çıkınca donup kalma durumu var. -yaratıcılığın öldüğü yer-

Adnan S. Çetin, en basitinden oturup yemek yeriz Lawrance Lawford 368951779 Lawrance çok nadir bir eşyaya değer verir. Onun yerine dolandırılmış olabilir. Kin tutan bir tip olmadığından dolandırıldığı için her yerde önüne çıkmaya da bayılır. Onu izleyip neyi nasıl yaptığını görmek vs. Kim olduğunu bildiğinden de birşey diyemezsin. Değişik bir şeyler olabilir.

Clay Blackwell, her ay yanına uğrayıp seni kontrol edebilir. Ailesinin öldürülmesinde parmağım olabilir. Vicdan yaparım filan.

Chaina Fujiwara, akademiye her geldiğimde her taşın altından çıkıp rahatsız edebilir. İşte buna kurgu bulmak zor oldu

Cécile D. Piémont, sadece hoşlanmıyorsa koca bakanı zor bir durumdan kurtarıp kurtarmayacağını görmek ilginç olabilir. Korumaları olmasına rağmen müdahale etme yasakları olduğundan onu baygın olduğu bir yerden kurtarıp sonra da pişman olabilirsin.

Martin ile de hmmm... Kontrat işini bilen tek kişi olabilirim. Bu yüzden de ara sıra yanına uğrarım.

İşte aklıma pek bir şey gelmeden çıkardığım kurgular.
Clay Blackwell
Kirli Kan & Black Rose Akademisi Öğrencisi
Kirli Kan & Black Rose Akademisi Öğrencisi
Clay Blackwell

Soy Kökeni : Avcı
Namı : İtirafçı O.ç.

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyCuma Şub. 17, 2012 8:40 am

Leon borçlu olmaktan tiksinir ._. Hele ki böyle bir insana... Hms bu olmasın ya da olsa da-... Zor durumdaki Leonu düşünüyorum da... -şimdiye kadar hep zor durumda olanlar kurbanlarıydı dksfams

AAA ADNANI AKADEMİYE YOLLAYAN BORÇLU SEN OLSANA? SENDEN BORÇ İSTEYİP TÜM ENGİZİSYONLA KUMAR OYNAMAYA KALKMIŞTIR ÖDEYEMEYİNCE BORCU DA BURAYA YOLLA KSFMSD
Ha tabi evet sen yollamadan önce de seni dolandırmıştır zira leon ne kadar oçsa bu da o kadar ipne.

Oy... Kıyamam lan Clay kurgusu çokzel oldu o zaman.

auahakjndsajkfdnksan Cecile yapmak zorunda kalabilir. Hani avcılık göreviyle takımı bir yere yollanırsa, orada da seni gizli kimliği yüzünden kurtarmak zorunda kalırsa... Oh mis. Al sana yüzyıllık vicdan azabı dslkfmdas

İyi o zaman *-*
Lawrance Lawford
Lawrance Lawford

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyCuma Şub. 17, 2012 2:12 pm

Beğendiysen ne mutlu. Ama bunlarla rp beklerim ona göre Lawrance Lawford 1914032265
Chaina Fujiwara
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Chaina Fujiwara

Hobiler : Fangirllük, Fujoshilik, kardeşleri üzerinden drama kurmak.
Namı : Chihuahuahhuaahh

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyCuma Şub. 17, 2012 2:20 pm

Şu aralar rplerim dolu ama yakın zamanda ya clayle ya da martinle yapabiliriz rp. Martinle rp yapmak istiyordum zaten u.u
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t191-chaina-fujiwara
Candice Grunewald
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Candice Grunewald

Hobiler : Yukarda yazıyo işte bişeyler oradan çıkarım yapılabilir bence.
Namı : Ursula ama bu daha çok ciddi modda cadı olduğu zaman kullanılıyo. Çok nadir yani :3

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyCuma Şub. 17, 2012 4:23 pm

iki tane karakterim var anam :3

Candice ; Başvurur ve kabul görürse altın çember üyesi bir cadı. Geçmişinde çok hoş biri değildi ama nedense bir anda pişmanlık duymaya başladı -o nedense kısmını henüz düşünmedim ehe :D- Şuan ki karakteriyse gayet liseli ergen modun da. Her yerden çıkabilir falan.

Lilith ; Bu kızın engizisyonla ne işi olur açıkçası bilmiyorum :D Evet avcı ama avcılıkta ki maksat niyeti kan akıtmak ihtiyacını karşılamak falan. Manyak değil ama öyle milleti doğramaya çalışmıyo. Öldürdüklerinin arkasından üzüldüğü pişmanlık duyduğu oluyo yani ruhsuz değil. Aslen biraz içe kapanık falan. -yine unuttum karakterin özelliklerini iyi mi-

neyse işte böyle :D
Lawrance Lawford
Lawrance Lawford

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyCuma Şub. 17, 2012 4:38 pm

İşte yaratıcılıktan uzak fikirlerim,

Candice, yaşın küçük olduğundan seni pek takmayabilirim. Kendini bana saydırmaya çalışmak isteyebilirsin. Hmm. Her taşın altından çıkıp beni kızdırmaya ve seninle kavga ettirmeye teşvik edebilirsin..

Lilith, avcılıkla ilgili sorunlarını bana açmaya gelebilirsin. Oturur konuşuruz Lawrance Lawford 630005048

Tamam biraz saçma gibi gibi.
Tiffany Meg Katsushika
Çaylak Cadı
Çaylak Cadı
Tiffany Meg Katsushika

Soy Kökeni : Cadı. Bunu böyle yazınca kendi kendine laf sokmuş gibi hissetmiyor mu benden başka kimse? Sustum. ~
Hobiler : Çiçekler sulamak, fotoğraf çekmek, sesi güzelmiş gibi yüksek sesle şarkı söylemek, tiyatrolarda rol almak, rol yapmak, karikatürvari-çizimler yapmak, uyumak, jelibonlar tüketmek falan filan. Bi'de konuşmak.
Namı : Meggy, Megi, Fanny, FrogyChi.

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyCuma Şub. 17, 2012 4:53 pm

Candice ben :D bu benim karakterim değil ama :3 her neyse kendiminkine geçmeye üşendim de şuan. tekrar her neyse. 16 orda benim gerçek yaşım olarak gözüküyo sanırım ehe :3 normalde 183 yaşında Candice. yada en az 150 işte :D ama tipi küçük diye takmıyo olabilirsin gerçi o da hoş olur :3

edit:

ve ehe Lilith öyle bişi yapmaz :D neyse bence o kalsın onu bende tam şe edemedim zaten onu sonra düşünürüz =)
Lawrance Lawford
Lawrance Lawford

Lawrance Lawford Empty
MesajKonu: Geri: Lawrance Lawford   Lawrance Lawford EmptyCuma Şub. 17, 2012 4:58 pm

Öyle olsun o zaman.

Lawrance Lawford
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lawrance Lawford