Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lilith

4 posters
YazarMesaj
Lilith Diaño
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Lilith Diaño

Soy Kökeni : Avcı
Hobiler : Kan akıtmak, ımm... Birilerinin kafasına bir şeyler fırlatmak. Sonraaa... Bateri parçalamak falan işte.
Namı : Diaño -Bu soy ismi değil gardaş. Soy isimde bulamadım zati-

Lilith Empty
MesajKonu: Lilith   Lilith EmptyPtsi Şub. 13, 2012 4:36 pm

rp şeysileri arıyorum işte :3 sevgilimsi bişey olmicak ama o zaten gelicek sanırım. :3

Şimdi Lilith biraz... Nasıl denir... İlginç bi şey. Cadılarla bir alıp veremediği olmayan biri. Avcılıktaki amacı kan dökme ihtiyacını karşılamak denebilir. Başta infazcılık oynayıp kötü insanları -özellikle kötü anne babaları- biçen bi varlıktı ama insanlar sonra sarmadı onu. Bide sonra acaba öldürmeseydim iyi birileri olurlar mıydı diye düşünmekten de kendini alamıyordu.
Böyle dediğime bakmayın kötü biri de değil Lilith. Hatta fazla iyi bile denebilir. Karşısındakine çaktırmadan iyilik yapan -en azından yapmaya çalışan ve yaptığını sanan- biri. Genelde soğuk görünür ve öyle davranmaya çalışır ama aslında karşısındaki kişiye çok değer verir, tabi o kişi ona karşı çok büyük bir hata yapmadığı sürece. Öyle çok atıştığı kişilerde yoktur. Sevmediği insanları çok hoş görmezden gelir.
Onun haricinde şuanlık pek bir şey gelmiyo aklıma :D açıkçası karakteri tam oturtmadım da :D Neyse işte böyle. Özellikle aradığım kişi böyle Lilith'in yanında olabilecek, çok konuşacak, ona güven verecek, şirinlik abidesi biri yada birileri. Kız erkek hiç fark etmez :3 Başka kurgular düşünen varsa da olur tabi :3
Leon Lewis
Kirli Kan
Kirli Kan
Leon Lewis

Soy Kökeni : Bulanık
Namı : Paul Tibbets, Lester, Leroy, Lewin, leo, Le Roi

Lilith Empty
MesajKonu: Geri: Lilith   Lilith EmptyPtsi Şub. 13, 2012 6:11 pm

Şirinlik abidesi diyince aklıma Chaina ve Tsuki geldi dslkmafd Ama onlar... Fangirl kısımları düşünülürse o kadar şirin sayılmazlar...

Geçen günkü karakter taarruzundan sonra anladım ki bu kadar çok karaktere sahip olmaz acı acı ilan başvurularında çıkıyormuş.
Hmms... Kurgu kurma ihtimalimizin olabileceği karakterleri sayacağım. Onun haricinde herhangi bir karakterimden kurgu beklersen, düşünürüz.

Charles Wallace, akademide uyuz entel bir profesör. Artık kıl mı kaparsın, derste küfür mü edersin bilemiyorum. Aynı zamanda kendileri engizisyonda bir avukat olduğu için hukukçu triplerinde.

Adnan S. Çetin, kimseyi iplemeyen kendi kafasında çok kral bir eleman. Böyle okula bişi bildiğinden değil, birisine borçlu olduğu için geliyor. Derste ders işletmiyor. Bir de akademide seni elinde yemekle görürse atlayabilir. Dönerler ve patatesle aşk üçlemesi yaşıyor ayrıca bu eleman. Ha bir de yemeğini aldı diye dramaya yatarsan... Yatma. Daha beter dramaya yatma yeteneği var. Bir de onun dersinde özel eşyalarınla girme derse çünkü kendisi çok şahane cepcilik yapar. Hobilerinde insanları dolandırmak falan var kjdsanf

Clay Blackwell. Nerd, sosyopat herifin teki. Derste sen random konuşurken lafına girip moraline tecavüz edebilir, sıradan huyundandır. Ya da bir dersten kötü not alırsan zorla sana özel ders verebilir. Bu da demek oluyor ki... kötü bişi. Çok kötü bişi. Güven bana.

Chaina Fujiwara. Sevimli, loli kılığında 67 yaşında bir sübyancı dede. Yatakhanede biri odana girmiş öyle dolanıyorsa Chainadır. Tuhaf biri yani. Ama bu uyuz değil bak. Genelde sempatik sayılıyor ama tuhaf yani. Epeyi tuhaf. Kimseden nefret etmez, herkesin suyuna gider, kendi halinde takılır ve insanlara sıcak davranır ne kadar uzaylı semptomları gösterse de.

Cécile D. Piémont, kendisi avcı akademisinde okuyan gencecik bir cadı. Ama cadı olduğunu gizliyör tebi. Buna dokunmadıkça iyi anlaşma ihtimaliniz var. Genelde avcıları uzaktan dalgaya alsa da kötü biri sayılmaz pek. İnatçı, keçi gibi, burnu dikine giden bir kızdır. Eğer buna yakın veya kötü niyetli yaklaşmazsan arkadaş olursunuz muhtemelen. En yakın dostu Loretta diye biri. Arada yardıma ihtiyacın olursa ve gerçekten senden kötü bir şey sörmediyse yardım eder sana.

Akademideki karakterlerim bu kadar. Bir de Martin var. Gerçi o akademide değil ama... Karşılaşırsınız belki oğlunun kafesine gelince.
Bu adam 47 yaşında 3 çocuk babası. Ama eşi ölünce genç kız kılığında girip dolaşıyor. Çoğu kişi bunun gerçek cinsiyetini bilmiyor yani. Eğer parktaki cafeye gelirsen orada maidlik yaparken görmüşsündür falan...

Fiu~ Bitti sonunda. Uygun olanlar varsa söyle, bulalım bir şeyler. Hoş tam olarak aradığın şeye hitabeden bir şey yazmadım ama...
Aradığın o kişinin Cécile veya Chaina olma ihtimali yüksek tebi.

https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t182-leon-lewispaul-tibbets
Lilith Diaño
Lilith Diaño

Hobiler : Kan akıtmak, ımm... Birilerinin kafasına bir şeyler fırlatmak. Sonraaa... Bateri parçalamak falan işte.

Lilith Empty
MesajKonu: Geri: Lilith   Lilith EmptySalı Şub. 14, 2012 3:02 pm

O.O aman allaaaam o.o haydi bismillah okuyup tek tek şaapıcam şimdi :3

Charles Wallace= Heeem. Büyük o zaman o. Büyüklere pek yanaşmamaya çalışıyo Lilith o.o hemde prof.muş falan o.o Anca derslerden sonra bi yorum yapabilirim bence ona :D

Adnan S. Çetin= Aslında üstekiylen aynı şeyler de geçerli ama Lilith ona ısınabilir. Tabi ısındığını çaktırmaz. Ne bilim başı sıkıştığında aklına gelebilecek biri olabilir gibi. Yada dinlemeyi biliyorsa Lilith ona canı sıkkın olduğunda -beeeeeelki- bir şeyler anlatır falan. Elinde yemek varsa onu gördüğünde kafasına fırlatır sonra *.* -şu kafaya fırlatma işine fena heycan yaptım niyeysem inşallah rpde uygulicam :3- öyle yani bence bu kadar :D

Clay Blackwell=Eheh Lilith zaten özel ders alacak biri değil :D Feci kaçar yani. Tuzak kurar falan kurtarmaya çalışır bi şekilde paçayı. Kurtaramazsa... Ehem. Bilmiyorum :D Onun haricinde bişey gelmedi şuan aklıma :D

Chaina Fujiwara=Oha cidden 67 yaşında mı O.O cidden mi yoksa espirisine falan mı o.o hani ayrı bir hikayesi vardır falan o.o Eğer öyleyse köşe bucak kaçar Lilith. Yaş ne kadar büyürse o kadar rahatsız olacaktır çünkü. Ha sıcak davranır ve abartılı hareketlerde bulunursa Lilith bir süre sonra fazlasıyla alışır yani ona. Belki büyüklere karşı duyduğu tedirginliği bile geçirebilir falan. Ama cidden 67 mi o.o

Cécile D. Piémont=Karakterleri biraz benziyor gibi Lilith le :3 Lilith çok yakın ya da çok kötü yaklaşmaz zaten kimseye tabi hoşuna gitmeyen şeyler olmuyorsa ortamda. Belki kendi içinde yakın diyebileceği arkadaşlarından biri olur Cécile. Ha bi de kötü bir şey görmeme şeysi var. Yani zamanında insanlar öldürmüş şimdi de cadı öldürmeye hazırlanan biri :D kötü şeyden ne kastettiğimize bağlı :3 Kötü şeyler yaptığını görmediği kişilere bulaşmaz Lilith, kötü şeylerde yapmaz herhalde :D neyse işte

Martin= Uuu bi baba yani yada an... neyse :D. Eğer bir yerlerde çocuklarına kötü davrandığını görürse hiç hoş şeyler düşüneceğini sanmıyorum :D İyi davranırsa da pek bir şeyler hissetmez gerçi. Neyse işte dışarıda, kafelerde çok takılan biri olacak Lilith. Bir yerlerde karşılaşırlar illa :D

:D :D benden de bu kadar işte :D Farklı bir şey aklıma gelmedi :D -Yaratıcılığımın sıfır olduğunu hissettim şu an :D - Bende tam karakteri kullanmadığım için biraz böyle havada aslında. Genelde laylaylom tipli bişi kullanırdım da. *multiaçmafikrifecihaldeaklınadüşer*

Clay Blackwell
Kirli Kan & Black Rose Akademisi Öğrencisi
Clay Blackwell

Namı : İtirafçı O.ç.

Lilith Empty
MesajKonu: Geri: Lilith   Lilith EmptySalı Şub. 14, 2012 5:29 pm

Aç aç ben her gün üç öğün düzenli bir şekilde karakter açıyorum mesela.

Hms, o zaman Charlesı eliyorum.
Adnana gelirsek... Bahçeye çık ve derdini bir ağaca anlat, daha etkili olacaktır, öyle diyeyim... Ama kafaya yemek fırlatma fikri çok şahane.
bkz: suratına tükürse şükür yağmur yağıyor deme sendromu

Chaina... Hayır o loli kılığında dede rolü sadece Martine özgü ksdafmds Hoş bunun kişiliği de çocuk gibi. Yani evet her türlü fangirl işlerinde chainadan yardım alabilirsiniz? Hoş işinize yarar mı bilemem ama lkdmsa

Cécile zaten avcı akademisinde okuduğunu bildiği ve etrafındaki herkesin cadı katili olduğundan haberdar olduğu için umursamaz o ayrıntıyı. İyi o zaman sıkı fıkı dost olmasalar da diğer öğrencilerin arasından en yakın olarak seni görebilir? Dert ortağı gibi. Ya da ortak uyuz oldukları biri varsa birlikte dedikodu yaparlar falan?

Martinin oğluna sarkma -gerçi işin aslında sarkan taraf oğlu oluyor ama olsun- başının üstüne koyar. İyi o zaman cafeye gelirsen arada sana torpil geçer belki.

eheh ben de kurgu özürlüsü sayılırım.
Lilith Diaño
Lilith Diaño

Lilith Empty
MesajKonu: Geri: Lilith   Lilith EmptySalı Şub. 14, 2012 5:43 pm

hehe Adnan'a güvenme işinden vaz cayıyorum o zaman :3 ve yeminlen chaina'nın olayını hala anlamadım O.O

Cécile le olsunlar o zaman iyi arkadaş :3 o hoş olur cidden dert ortağı falan :3

ve sarkmam zaten :3 belki başka bi karakter açarsam sarkarım ama Lilith le sarkma konusu söz konusu olmaz pek :3

neyse o zaman *.* rp şeysine başlasak herhangi biriylen bi ara :? yeminlen rpsizlikten ölücem T.T
Leon Lewis
Kirli Kan
Kirli Kan
Leon Lewis

Soy Kökeni : Bulanık
Namı : Paul Tibbets, Lester, Leroy, Lewin, leo, Le Roi

Lilith Empty
MesajKonu: Geri: Lilith   Lilith EmptySalı Şub. 14, 2012 6:00 pm

auahnkdsnakfjd Chaina sadece 15-16 yaşlarında gereğinden tuhaf bir kız. dslkafd Şu aralar gerçekten meşgulüm. Hani rpye başlarsak aktif olamam ne yazık ki >.> Ama rp yazmak isteyen insan dolu. Rp ilanlarına gidersen mutlaka biri sana cevap verecektir :3
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t182-leon-lewispaul-tibbets
Lilith Diaño
Lilith Diaño

Lilith Empty
MesajKonu: Geri: Lilith   Lilith EmptySalı Şub. 14, 2012 6:19 pm

hö tamam onu anladığım iyi oldu o zaman :D:D ve taaaaaamam ^.^
Clay Blackwell
Clay Blackwell

Lilith Empty
MesajKonu: Geri: Lilith   Lilith EmptyC.tesi Şub. 25, 2012 4:39 pm

NEREYE YAZAYIM BİLEMEDİM AMA YAZMAZSAM OLMAZDI SENİN DEAN VAR YA DEAN O BÖYLE ÖLÜMÜNE TAŞ TÖVBE ESTAFURULLAHLIK BİŞİ YA CECİLE BUNA MI KESİK OLSA Kİ? BÖYLE PEŞİNDEN DOLAŞIP MUHABBET AÇMAYA ÇALIŞIR NEBLİM OAO
Dean Oliver Bancroft
Dean Oliver Bancroft

Soy Kökeni : Anası cadı falan
Hobiler : Her türden kumar oynamak, milleti kumarda altın işlemeli küloduna kadar soyup o külodu adamın kafasına takıp rezil etmek, spor yapmak, bomba düzenekleri kurmak falan.
Namı : Yavru ananas. onun haricinde bilmiyom :3

Lilith Empty
MesajKonu: Geri: Lilith   Lilith EmptyPaz Şub. 26, 2012 9:36 am

höeeeeee o.o olabilir ki v,v zaten öyle biri lazım Dean a =)
Clay Blackwell
Clay Blackwell

Lilith Empty
MesajKonu: Geri: Lilith   Lilith EmptyPaz Şub. 26, 2012 9:38 am

Tamam o zaman u.u Kızlar yatakhanesinde çok dedikodunu yapacağız yavru ananas u.u
Dean Oliver Bancroft
Dean Oliver Bancroft

Soy Kökeni : Anası cadı falan
Hobiler : Her türden kumar oynamak, milleti kumarda altın işlemeli küloduna kadar soyup o külodu adamın kafasına takıp rezil etmek, spor yapmak, bomba düzenekleri kurmak falan.
Namı : Yavru ananas. onun haricinde bilmiyom :3

Lilith Empty
MesajKonu: Geri: Lilith   Lilith EmptyPaz Şub. 26, 2012 9:41 am

ahahaha :D tamam :D:D

Lilith
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lilith