Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zlata

+3
Loretta Landers
Robin Adler
Elisaveta R. Miladinov
7 posters
YazarMesaj
Elisaveta R. Miladinov
İnsan
İnsan
Elisaveta R. Miladinov

Soy Kökeni : İnsan
Hobiler : Kuşlarla şarkı söylemek, çiçek yetiştirmek, dikiş nakış
Namı : Mila, Zlata, Roza

Zlata  Empty
MesajKonu: Zlata    Zlata  EmptyC.tesi Mart 03, 2012 9:28 am

Elisaveta Rozalija Miladinov
Just one kiss and i'm alive
One kiss and i'm ready to die...

Diğer İsimler{ Zlata, Roza
Yaş{ 21
D.T.{ 15 Mart
Irk{ İnsan
Meslek{ Ev Hanımı
Köken{ Makedonya
Bildiği Diller{ Makedonca, Bulgarca, Sırpça, Japonca

Zlata  Tumblr_lr7qi5Zqp21qi7i2lo2_250-1

K İ Ş İ L İ K
Kibardır. Konuşkan değildir. Herkesle anlaşabilecek kadar cana yakın biridir. Her ortama uymaya çalışır fakat malikanesine gelenler harici dış dünyaya dair hiçbir şey bilmediği için çoğu zaman uzaylı muamelesi görebilir. Çiçekleri besleyip, ortada hiçbir şey yokken insanlara hediyeler, çiçekler armağan etmeyi çok sever. Daima güleryüzlüdür ve kolay kolay sinirlenmez. Hatta kendisi bile en son ne zaman sinirlendiğini hatırlamıyor eğer bahçesine girip ortalarını yiyen tavşanı kucağına alıp okşaya okşaya dışarı atarken çatılmış kaşları sayılmazsa. Kolay aşık olur. Yılışık erkeklerden hoşlanmadığı için erkeklerin yanında flörtçül hareketler yapmaz. Ancak kızların yanında tacize bile girişebilir. Aşık olduğu kişiye hep izleyip fotoğraflarını çeker, uzaktan takip eder. Aşk itirafında zorlanmaz, direk söyler. Yemek yapmayı beceremese de aynı filmler ve annesinin yaptığı gibi bir kız arkadaş grubu kurup eve onları davet ederek birbirlerine yemek yapmayı öğretmeyi çok istemiştir. Lezbiyendir. Usludur. Söylenileni dinler. Verilen vaazları sonuna kadar dinleyip bir ders çıkartmaya çalışır. Saf ve iyi kalpli olmasına karşın salak değildir. Zekasını intikama, kötü şeylere, kibre kullanmak yerine herkesten saklayıp matematik problemlerinde ortaya çıkartmayı tercih eder sadece. Sevdiği kişiyi sorgusul sualsiz kötü şeylerden korur. Çok iyi yardakçılık, sırdaşlık, suç ortaklığı yapar. Cadılardan korkar. Cadı avcılarından da çekinir.
Çilek gibi bir hatundur yani.

Nicholas ile ailesel nedenlerden dolayı nişanlanmış, politik evlilikler gibi sırf nişanlısı için İngiltereye gelmiştir. Nicholas'ı sever fakat sevgisi aşk gibi değildir. Bir dost, ufak kardeş gibi sever onu. Tabi cinsel yöntemlere ihtiyaç duyarsa da müstakbel kocasının eşi olmaya hazırdır. Onunla evlenmekten şikayetçi değildir neredeyse hiçbir şeyden şikayetçi olmadığı gibi. Stalkerdır falan fişman.
Normal bir insan evladı yani kdsfa

Neler arıyorum? Ben de bilmiyorum var ya... Siz gelin bulunur zaten kurgu dsfmd
Bir sevgili arayabilirim tabi. Sevgiliden kastım bunun yanık olacağı bir hatun. Tabi öyle aman allaaam aşktan ölüyorum gibi olmaz. Bir de evcil hayvan sever gibi seveceği, sürekli uzaktan hediyeler falan vereceği bir erkek olabilir. Tuhaf biridir Zlata. Siz onu tanımasanız da o sevebilir sizi hiç konuşmadan dsklam Ya da yolda yürürken biri elinize çiçek ya da hediye tutuşturuyorsa o Zlata'dır q.q
Bu kadar, gelin kollarıma.

Robin Adler
Simyacı Kökenli & Seri Katil
Robin Adler

Soy Kökeni : Simyacı, insan melezi.

Zlata  Empty
MesajKonu: Geri: Zlata    Zlata  EmptyC.tesi Mart 03, 2012 10:03 am

...Ay cok tatli lan TwT aklima bisi gelmiyo ama karakterlerim emrine amade ajksksj twt
Loretta Landers
Usta Cadı & Akademi Öğrencisi
Usta Cadı & Akademi Öğrencisi
Loretta Landers

Soy Kökeni : Cadaloz
Hobiler : Takılmaca
Namı : Lori

Zlata  Empty
MesajKonu: Geri: Zlata    Zlata  EmptyC.tesi Mart 03, 2012 10:06 am

Hepsini biliyorsun zorlama beni.

Caprice'e aşık olabilirsin, Leo da evcil hayvan kıvamında zaten. Fabian'ı hiç sevmez zannımca. Ehe, bul gerisiyle kurgu sen de.
Matthew Fleming
Avcı
Avcı
Matthew Fleming

Hobiler : Eh işte, insanların hayatını kurtarmak falan.
Namı : I'M THE HERO!

Zlata  Empty
MesajKonu: Geri: Zlata    Zlata  EmptyC.tesi Mart 03, 2012 10:10 am

Bkz cevab atılımını nasıl yapıyorum:
O gifin var ya o çok tatlı QwQ
Hadi şimdi karakterlerimi saydıracağım.
Nicholas'ı biliyorsun işte, hani pek evlenme niyetlisi görünmeyebilir şlfksşdfk Rafael gibi biri olmadığına şükret bence xlgjsdl
Ha rafael demişken, onunla aklıma gelen ilk şeyi ve ne tür bir kurgu kurabileceğimizi biliyorsun bence Zlata  3322314556 Bunun dışında Leticia... O böyle 14 yaşlarındaki bir çocuk görünümünde ama bir şeyler çıkabilir belki. Bilmiyorum o da sevimli şeyleri seviyor, cici şirin bir kız ama o biraz kana susamış olanlarından. Matthew ne yapar... Ben her gün buralarda devriye gezip milletin hayatını kurtarıyorum ve ben bir kahramanım silahıma bak falan diye hava atar ne bileyim. Ona yakınlaşırsan yanlış anlayabilir sdşlfksd Wilhelm ise tam bildiğin asker. O bu tür şirin şeylerde genelde kızarıp öylece kalakalıyor.
Leon Lewis
Kirli Kan
Kirli Kan
Leon Lewis

Soy Kökeni : Bulanık
Namı : Paul Tibbets, Lester, Leroy, Lewin, leo, Le Roi

Zlata  Empty
MesajKonu: Geri: Zlata    Zlata  EmptyC.tesi Mart 03, 2012 10:17 am

Nikoya mı sulansam sürekli... Robine kesik olabilir ama cık olmaz gibi T.T
...DİMİTRA?! olur mu ki o q.q
edit:
eheh hızlısınız.
Biancayla arkadaş olsak ya q.q Monalite malikanesine gelip çene çalarız falan. Leonardoyu beslemek için akademiye gelir odaya kapatırım tüm gün beslerim iri göğüslerim arasında dkjsanf tsuki ve Chainaya yardakçı olurum iyi olur. Akademiye gelirsem onlarla da tanışıklığımız olsun yani q.q
Caprice... hmms. SANA KUŞ HEDİYEW ETMEK İSTİYORUM Fabian'ı gördüğü yerde tokatlar bir şey demeden dksfa

edit2:
Hayvansınız eheh.
Nicholas istese istemese de yatağa atabilir bu arada kartdeş sevgisinden kjdsmfa tecavüz etmez ama sırf huysuz diye zorlayabilir dksma
Rafael zamanında buna sarkmış olsa da, bu onu tokatlayıp terk etse? Ondan karşılaşırlarsa hep limoni bakar buna jkdsna Tamam bundan da bir şey çıkartamadım dskla olmadı bunun bir kız arkadaşını ortada bırakmış ol da o yüzden seni topuklularıyla kovalamak istiyor olsun Zlata? q.q
Leticia'an çok korkar ondan bırakıyorum onu.
...Wilhelmi yerim lan. Böyle diyince karakteri biseksüel yapıp sana kesik yaptırasım geldi. Ama olmaz. eheh. Ama o sevdiği minik wilhelmi olabilirsin. hani diğerlerine nazaran tanışıklıktan öte, bayağı yakın davranır sana. Nicholasa yaptığı ablalık gibi dskam ÇÜNKÜ WİLHELM İSMİ ÇOK ÖNEMLİ BİR İSİM
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t182-leon-lewispaul-tibbets
Matthew Fleming
Avcı
Avcı
Matthew Fleming

Hobiler : Eh işte, insanların hayatını kurtarmak falan.
Namı : I'M THE HERO!

Zlata  Empty
MesajKonu: Geri: Zlata    Zlata  EmptyC.tesi Mart 03, 2012 10:33 am

Rafaelin ortada bırakma durumu muhtemeldir. Sonra Zlataya sürekli asılabilir, şirin suratını takınıp bana da sarılmayacak mısın falan der ve her seferinde de tokat yer falan dlşjsd
dsajdlksahd Nicholas ile bir şeyler yaşayacaklar galiba fsdfdh Nicholas beklemediği bir yakınlık anında ne yapacağını bilmeyebilir
AMA ASIL WILHELM BİLMEZ ÇÜNKÜ çünkü o genelde ciddi bir asker gibi emir yağdırıp ya da benzeri yine ciddi işlerle uğraşırken gidip yakınlaşırsan kıpkırmızı kesilir donakalır ne yapacağını şaşırır falan slfsdşflsdşlfj
Robin Adler
Robin Adler

Soy Kökeni : Simyacı, insan melezi.

Zlata  Empty
MesajKonu: Geri: Zlata    Zlata  EmptyC.tesi Mart 03, 2012 10:39 am

Vallaha Robin Dimitradan COK daha tas amaaa arkadaslarina karsi Dimitra kadar kibar/hossohbet sayilmaz q.q
NİKO EVCİL HAYVANİN OLABİLİR EHM
Baska kim var, alois, AMA NAYİR BOSVER TOKAT YEMESİNİ İSTEMİYORUM
edit: ama robinle bi topuklu srvdasi paylasiyolar bak. dusundurucu.
Chaina Fujiwara
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Chaina Fujiwara

Hobiler : Fangirllük, Fujoshilik, kardeşleri üzerinden drama kurmak.
Namı : Chihuahuahhuaahh

Zlata  Empty
MesajKonu: Geri: Zlata    Zlata  EmptyC.tesi Mart 03, 2012 10:41 am

EHEH BİRİNCİYİ NİKO İKİNCİSİ WİLHELM OLDU O ZAMAN ÖuÖ
Sence hangisi? q.q
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t191-chaina-fujiwara
Niko Mihelidakis
Eğitmen
Eğitmen
Niko Mihelidakis

Soy Kökeni : Rum
Hobiler : Yazmak, türkleri kovalamak

Zlata  Empty
MesajKonu: Geri: Zlata    Zlata  EmptyC.tesi Mart 03, 2012 11:42 am

Bak farkındaysan cevap yazmadım. Çünkü bilmiyorum sdkls bilmem Robin olabilir ama fazla rahat lan... Dimitradafazlaasosyal AAAAAA

Zlata
1 sayfadaki 1 sayfası