Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Johan R. Müller

+2
N. Nate Conway
Johann R. Müller
6 posters
YazarMesaj
Johann R. Müller
Drama Eğitmeni
Drama Eğitmeni
Johann R. Müller

Soy Kökeni : Avcı güya.
Hobiler : Sanat, spor ve müzikle ilgili her şey.
Namı : J.R.M. -imzasını böyle atıyor-

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 6:55 pm

İşte ben.

Johan R. Müller Tumblr_lya7xlLxba1qdz71wo1_500

Uysal bir kişi gibi görünmesine rağmen içinde bir sapkın pislik yaşıyor. Çok nadir ortaya çıkan biri. Onun dışında sosyal açıdan tamamen gelişmiş biri. Her türlü spor ve sanat dalında eli var. Ama eline çekiç verseniz aval aval bakar. Sürekli provaları olduğundan genelde oynadığı karakterlerin kılığında gezer sokaklarda da. Belki de üzerini değiştirmeye üşendiğindendir. Zengin biri. Oynadığı şeylerden onu belki tanırsınız. Ünlü oyunlarından birine gelmişseniz.

Aradığım ise
Partner. (biseksüel olduğundan Johann, buraya herkes gelebilir)
Buna hayran bir tip?!? -kim olur ki bu?-
Şöyle cadının biriyle geçmişten gelen gizli bir ilişki
Kendinden nefret eden bir kaç avcı
Sanat etkinlikleri sırasında arkadaşı olmuş bir kaç kişi
Ve ne olursa olsun yanına gideceği dostu. İki kişi de olabilir.

Vb diğer kurgularda olabilir.

Beni böyle yalnız komayın:
N. Nate Conway
Avcı | Futbolcu | Yakıcı
Avcı | Futbolcu | Yakıcı
N. Nate Conway

Soy Kökeni : Avcı
Hobiler : Kent dinlemek
Namı : Neron

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 7:10 pm

N. Nate Conway, Leonardo Loconte, Tsuki Orihara, Caprice M. Abbott, Fabian H. Schiffer, Marlene D., Loretta Landers, Bianca L. Monalite

Tüm karakterlerim bunlar.

Nate, yetenekli sayılabilecek bir avcı ve ünlü bir aileden geliyor. Kendini futbola ve gitar tıngırfatmaya adamış. Türksel özellikler içerir çünkü buralarda futbolculuk yaptı. Şimdi ünlü takımlarda oynuyor, genç ve parlak bir yıldız.

Leonardo, İtalyan. Hetalia'daki İtalya'dan pek farkı yok. Eğlencelidir, çabuk alınır ama unutur. İnsanların yanaklarını dürtmeyi ve puflamayı sever. Biseksüel.

Tsuki, kirli kan, stalker, eski katil ama sadece ona tecavüz edenleri öldürüyor. Yani sadece 2 kişi öldürdü o yüzden problem yok. Çok tatlı bir kızdır, Japon, otaku. Hayranın olur, duvarlarına posterini bile asar.

Caprice, avcı, şarkıcı, öğrenci. Bunu mal gibi satan bir üvey ailesi vardı. Aslında çok rahat ve ergence yetiştirmişlerdi ama sattılar para karşılığında. Fahişelik filan yaptı bu. Şimdi mutlu ve öğrenci. Her türlü ilişkiye hazır.

Fabian, çikolatacı, simyacı. Kız tavlamayı ve pul biriktirmeyi sever. Çikolatada üstüne yoktur.

Marlene, Engizisyon başkan yardımcısı. Dominant bir ev hanımı olabilecek özelliklere sahip, iyi bir avcı da oluyor arada. Gözlüklerini çıkarınca da taş gibi hatun. Tek gecelik ilişkilerin kadını demek isterdim ama tek geceliği geç yarım günlük ilişki bile kuramıyor. Eğlenmeyi ve eğlendirilmeyi sever. (Biraz garip oldu lan... Tatlı bir kız işte ya. Otoriter ama gösteremiyor.)

Loretta, usta cadı, akademi öğrencisi. Pek bir olay yok geçmişinde. Ama belki kısa bir ilişki yaşamış olabilirsiniz zamanında. Bunun için sorun olmaz, umrunda da olmaz. Ama sonradan arkadaş filan olursunuz, ne bileyim. Kızsaldır bu loretta.

Bianca, soylu sayılabilecek zengin bir büyücü ailesinden geliyor. Üvey evlat ama üveyliği belli belirsiz, karışık bir durum diyelim. Abisini çok sever. Şıpsevdidir. Salaktır. Saçmalar. Bildiğin sarışın. Yine de zeki. Bu nasıl sarışındaki kızlar gibi düşünelim.

Ehe ^^" aklına bir şey gelirse uyarım ben...
Johann R. Müller
Drama Eğitmeni
Drama Eğitmeni
Johann R. Müller

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 7:23 pm

Vay biri geldi.

Nate ile arkadaş olabiliriz. Ara sıra beraber oynarız eğlencesine. Birileri bizi tanıştırmıştır o zamandan beri konuşuyor olabiliriz.

Leanardo ile eee önceden beraberdik??!? ya da değildik. Eee. Bilemedim onu.

Tsuki, hayranım ise ara sıra oyuncu olmayanlarla beraber yaptığımız tiyatroda bana eşlik edebilir. Beraber oynarız bir kere. Ne bileyim bir yarışma kazanmıştır karşılığında bununla beraber bir de yemek yeriz. Olur öyle şeyler sonuçta.

Caprice, eski kız arkadaş? Ya da beraber şarkı söyleriz. Canı sıkılınca Johann'ın yanına gelebilir? Ya da kötü bir ilişki ile nefret etmişizdir birbirimizden.

Fabian, beraber kız tavlamaya gidelim. İçmeye gidilen arkadaşlık.

Loretta ile kurgun iyi. Öyle olsun.

Bianca, Johann sarışınları sever. Aileler aracılığıyla tanışmışızdır evlendirilmeye kalkışılmışızdır ama arkadaş kalmak için biz vazgeçmişizdir.

Marlene, ondan hoşlanıyor olabilir Johann. Kız kardeşi gibi görür bu yüzden ara sıra yanına çıkıp onu rahatsız eder. Olmadık yerlerde belirir. Kızdırır onu??!

Gibi gibi gibi.
Robin Adler
Simyacı Kökenli & Seri Katil
Robin Adler

Soy Kökeni : Simyacı, insan melezi.

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 7:27 pm

Aha, hem sporcu hem ressam hem oyuncu olduğuna göre bütün karakterlerim sana uygun dfasdg

Tiyatro için, Alois Ameryliss var. Film yıldızı felan. Avcı akademi öğrencisi daha doğrusu ama küçüklüğünden beri her bi bokun eğitimini gördüğü için akademi ona tırt geliyor. Egoist zengin piçin teki. O da Alman. İyi keman çalar. Keş bi de.

Resim için, Dimitra Makrigianni var. Aşırı utangaç, sesini mırıldama seviyesinin üstüne çıkaramayan, asosyal, bayağı ürkek ve silik tipli bir Yunan kızı kendisi. Cidden silik hani, sorsan kimse ismini hatırlamaz. Kirli kan, özel gücü insanları uyutup rüyalarını yönetmek.

Spor için, Robin Adler var. Herkese kendini sevdirmeyi becerebilen neşeli, rahat bir tip. Babası simyacı ama kendisi cadı/avcı/rörerölerle pek ilgilenmiyor. Normal bir özel okulda okuyor, lisenin popüler kızı falan, güzel giyinir.
Aslında 7/24 rol yapan sosyopat manyağın teki, seri katil bi de, ama bunu kimse bilmiyor, Johann da bilmez o yüzden bu kısmı boşver lsdşsd

ehem bu kadar. bütün ilgi alanlarına uygun bişeylerim var seç beğen al işte u.u
N. Nate Conway
Avcı | Futbolcu | Yakıcı
Avcı | Futbolcu | Yakıcı
N. Nate Conway

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 7:29 pm

Güzel oldu kurgular, ben beğendim hani..

Tsuki'yle yemek yersiniz. Oyunculuk olayı da olur belki ama çabuk kızarır Tsuki oynarken.

Caprice de canı sıkılınca gelir yanın, güzel olur ^^

İstediğin birini seç, rp yapalım istiyorsan.
Johann R. Müller
Drama Eğitmeni
Drama Eğitmeni
Johann R. Müller

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 7:34 pm

Alois Ameryliss ile beraber aynı fimlerde oynamışızdır. Çekim aralarında muhabbetler. Almanlık filan. Yakın olabilirizdir de birbirimize.

Dimitra Makrigianni, Johann böyle tiplerle uğraşmayı sever. Onu sosyalleştirmeye çalışabilir. resim için yanına gelir. Beraber konuşurlar resim yaparlar Johann onun sesini yükseltmesini sağlamaya çalışabilir.

Robin Adler, tenis oynarız beraber. Ya diğer spor dallarının birinde tanışmışızdır. Şu üzerini çizdiğin bilgiyi bilen tek kişi olabilmeyi tercih ederim ama sanırım değişik bir kurgun var.

Tsuki? Hem eğlenceli de olur.
Robin Adler
Robin Adler

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 7:40 pm

tamamdır o zaman üçü de u.u ve evet özür dilerim ama Robin'in o tarafını kimse bilmediği için hani ._. Velhasıl istediğin birini seç rp yapmak istediğin zaman :3
Johann R. Müller
Drama Eğitmeni
Drama Eğitmeni
Johann R. Müller

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 7:41 pm

Dimitra Makrigianni ya da Alois Ameryliss olabilir. Uygun bir zamanında.
Robin Adler
Robin Adler

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 7:43 pm

Dimitra boşumsu şuan. COME AT ME BRO
Johann R. Müller
Drama Eğitmeni
Drama Eğitmeni
Johann R. Müller

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 7:46 pm

Dimitra o zaman Johan R. Müller 216461474 Topu sana attım.
Eleanore
Usta Cadı
Usta Cadı
Eleanore

Namı : Menekşe Cadı

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 7:54 pm

Selam ben sitenin kötü hatunuyum. Jack Pandora Hearts'taki favorilerimdendi bu yüzden Eleanore'un değerlilerinden olabilirsin, come to the dark side bro we have a potato.
Johann R. Müller
Drama Eğitmeni
Drama Eğitmeni
Johann R. Müller

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 7:57 pm

Ben de tam senin ilana bakıyordum. Kendime neyi beğendim dersin?

"Doyumsuz bir cadı olduğumuzdan bol bol kullan at yapabileceği bedenler arıyoruz."

Eğer uygunsa bu değilse ne tam sana bağlı ne de tam düşman olmayan ne olduğunu kimsenin bilmediği tuhaf bir yandaşın olabilir.
N. Nate Conway
Avcı | Futbolcu | Yakıcı
Avcı | Futbolcu | Yakıcı
N. Nate Conway

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 8:00 pm

Tsuki'yle rp yapmak istersen sen başlayabilirsin, ehe ^^
Johann R. Müller
Drama Eğitmeni
Drama Eğitmeni
Johann R. Müller

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 8:02 pm

Sen başlasan olmaz mı?
N. Nate Conway
Avcı | Futbolcu | Yakıcı
Avcı | Futbolcu | Yakıcı
N. Nate Conway

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 8:03 pm

Başlamak konusunda pek iyi değilim de ._.""
Johann R. Müller
Drama Eğitmeni
Drama Eğitmeni
Johann R. Müller

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 8:04 pm

O konuda ben de iyi değilim. ... ... E şimdi ne olacak Johan R. Müller 1076081163
Eleanore
Usta Cadı
Usta Cadı
Eleanore

Namı : Menekşe Cadı

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 8:08 pm

Fazlasıyla uygundur efenim en yakın zamanda Rplerde görüşmek ümidiyle.
Loretta Landers
Usta Cadı & Akademi Öğrencisi
Usta Cadı & Akademi Öğrencisi
Loretta Landers

Soy Kökeni : Cadaloz
Hobiler : Takılmaca
Namı : Lori

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 8:11 pm

Siz şimdi Dimitra'yla rp yapıcaksanız onun bitmesini bekleyebilirim ben, o zamana kadar ben de biraz rahatlamış olurum yazarım bir şeyler ^^
Johann R. Müller
Drama Eğitmeni
Drama Eğitmeni
Johann R. Müller

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyPerş. Mart 01, 2012 8:13 pm

Eleanore, siz başladığınız sürece her zaman her yerde hazırımdır leydim.

Loretta, sen istediğin zaman yaz. Ben uyarım sana.
Nayt E. Monalite
Monalite | Lord of the Kings | Efendinisss
Monalite | Lord of the Kings | Efendinisss
Nayt E. Monalite

Soy Kökeni : Monalite
Hobiler : Her haltın altından çıkmak.
Namı : Her haltın altından çıkan adam. Her altın haltından çıkan adam. Mona.

Johan R. Müller Empty
MesajKonu: Geri: Johan R. Müller   Johan R. Müller EmptyCuma Mart 02, 2012 6:28 pm

BÖYLE BİSEKSÜEL KARAKTERLERLE GELMEYİN LAN STOCKİNG GB AÇACAĞIM SIRF SİZİNLE OLMAK İÇİN HAYVANLIĞIM LÜZUMU YOK

Şimdi... Buraya ilana karşılık için gelmiştim ama hayvan gibi karakter listem olduğu için üşendim...
Karakterlerimin tam listesini aldığım zaman geleceğim kdsma

Johan R. Müller
1 sayfadaki 1 sayfası