Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Candice Grunewald

4 posters
YazarMesaj
Candice Grunewald
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Candice Grunewald

Soy Kökeni : Cadı
Hobiler : Yukarda yazıyo işte bişeyler oradan çıkarım yapılabilir bence.
Namı : Ursula ama bu daha çok ciddi modda cadı olduğu zaman kullanılıyo. Çok nadir yani :3

Candice Grunewald Empty
MesajKonu: Candice Grunewald   Candice Grunewald EmptyPaz Şub. 19, 2012 7:24 pm

Candice Grunewald NcIwK

TEK BİR PİŞMANLIK DOĞRU YOLA AÇILAN KAPI OLABİLİR Mİ?

Candice Grunewald Ec9Wj-------- Candice
Grunewald
Cadı
Ursula
154 - MART
Kadın & Taşından Erkek Sürüleri :3
O kısım baya karışık yeaaa *kökenbulmaktazorlanmak*
Çember Üyesi *Birzamanların'ŞeytanAmonunYandanYemişi'si *

Candice Grunewald 2sgZU

Candice Grunewald UUu7L

Uzun, kabarık ve şekil vermekte çok zorlandığı kahverengi saçlara sahiptir Candice. Genelde saçında ya da şapkalarında bulunan kocaman kırmızı ve mor renkli kurdelelerden onu onlarca kilometre uzaklıktan fark edebilirsiniz. Kırmızı, kahverengi ve eflatun arasında gidip gelen bir göz rengi vardır ve onun göz renginin değişim sebebi öyle afilli birşey değildir, nedenini kendisi de bilmez. 1,60 boyunda ufak tefek bir yapısı vardır bu kızın. 154 yaşında olmasına rağmen en fazla 16 göstermektedir. Beyaz teni üzerindeki minicik bir ton farkı hemen belli olur. Hatta sırf bu yüzden cadı olmanın nimetlerinden fazlasıyla yararlanmaktadır.

Candice Grunewald IKVnM

Candice... Ah, şu koca şapşal. En azından kendini koca bir şapşal gibi göstermeyi çok seviyor, böylelikle daha kolay bir şekilde iyi biri olacak, yardıma ihtiyacı olanları rahatça fark edecek ve böylece onlara -hiçbir karşılık beklemeden- çaktırmadan yardım edecek. Belki de ancak bu şekilde eski günahlarının bedelini ödeyebilecek.
Genç bir kız gibi gözüken 154 yaşındaki cadı gerçek olgunluğa erişebilmiş değil ne yazık ki. Ne geçmişinde ne de şimdisinde... Çok fazla zıplar mesela ve her seferinde ayağı bir yerlere takılır ve düşer eğer takılmıyorsa... İşte o zaman başına çok daha büyük bir şey gelecek demektir -kafasına piyano düşmesi gibi- Bir şey anlatırken çok fazla heyecanlanabilir ve bu heyecan çok kolay bir şekilde diline yansır. Fazla hızlı ve harfleri gereğinden fazla yuvarlayarak konuşur bu da anlattığı çoğu şeyin anlaşılamamasına sebep olur. Çok da güzel pot kırar bu kız fakat bu sır saklayamayacağı anlamına gelmez. Ona verilen sırrı ölümüne kadar saklar Candice. Bu 'ben bir öcüyüm' modunda gezdiği zamanlarda da geçerli olan bir özelliğidir. Evet biraz dengesiz bir karakteri var onun.
Ayrıca şu şapkaları insanı sinir eder. Her gün birbirinden alakasız şapkalarla görebilirsiniz onu hatta ne her günü bir kaç saatte bir! Şapkaların önemli olduğunu düşünür ve hepsinin bir ruh halini yansıttığını söyler tabi yerseniz. Bir gün taktığı şapkaya öteki gün elini sürmediğini düşündüğümüz de bu işin hiç de ruh haliyle ilgili olmadığını anlarsınız. Takıntılarına kılıf uydurmayı fazla seven bir tip anlayacağınız.
Sanırım son bilindik özelliği de klasik ergen kız triplerine fazla sık girmesi. Mesela saatlerce alışveriş yapabilir, hiç yorulmaz *nerede olursa olsun yürümeyi çok sever çünkü- Modadan hiç anlamaz, pek umursamaz da. Modayı takip etmeye fazla üşendiğinden 'moda beni takip etsin yeaa' deyip durur. Ayrıca 'gözler fıldır foreva'nın önde gelen üyelerinden biridir. Önüne gelen her yakışıklıya sarkabilir, buna yakın arkadaşının oğlu da dahil. Genel beğenisi beyaz ten-siyah saç-mavi gözdür.

Candice Grunewald 3bgCc

Candice Grunewald Pwiah
Büyük bir baskı ve korku altında büyümüştü Candice. Doğumundan itibaren cadılık eğitimleri almaya başladı. Daha küçük bir bebekken bir kaç basit büyüyü biliyordu kısacası. İlk başlarda öğrenmek istediği büyüleri kendisi seçemiyordu ve önüne ne konarsa öğrenmek zorundaydı aksi taktirde çok büyük cezalar bir kapı ilerisinde onu bekliyor olacaktı. Yaşı biraz ilerledikçe birinden eğitim almayı bıraktı çünkü birilerinin ona önderlik etmesine gerek yoktu. İstediği büyüyü bir kere görmesi ve okumasıyla saniyesinde öğreniyordu. Seçtiği büyülerse daha çok kara büyüler ve ak büyülere nasıl karşı koyabileceği konusundaydı.
O 19 yaşındayken doğan kız kardeşine -beklenmedik bir şekilde- fazlasıyla bağlanmıştı Candice. Onun yanındayken yüzü gülmeye başlamıştı ve büyü öğrenmeyi bırakmaya başlamıştı. Bunu fark eden ailesi önce Candice'i uyardı ardından bir sonuç alamadıklarını, üstüne üstlük ne olursa olsun Candice'in onlardan çok daha güçlü olduğunu fark edince büyük kızlarından umudu kesip küçüğünü eğitmeye başladılar. Oysa Carine ablası gibi değildi. Büyü yapmaktan hiç anlamaz ve hoşuna da gitmezdi. Ardından gelen cezalara da dayanamazdı küçük bünyesi. Candice kapatıldığı zindandan sürekli onun çığlıklarını ve hıçkırıklarını dinlemek zorunda kalırdı.
Bir gün aklı yerinde olmayan kuzeni zindanların olduğu kata gelince Candice onu kandırmış ve o lanet olası yerden kaçmıştı. Yaptığı ilk iş küçük kardeşini çektiği azaptan kurtarmak olmuştu. Ailesini bu işe zorlayan teyzesi ve halasını daha önceden onu kapattıkları zindana, anne ve babasını da koca malikanelerine hapsetti. İşkenceler yüzünden sakat kalan kardeşini alıp büyüdüğü yeri terk etti fakat kardeşi günden güne eriyordu. Her gece hıçkırıklarla uyuyor ve çığlıklarla uyanıyordu. Candice o çığlık attıkça daha da hiddetleniyordu. En sonunda küçük kız ablasına onu öldürmesi için yalvarmaya başladığında Candice dayanamayıp kabul etti. Onu dolunayın gelini olabilmek için kurban etti. Küçük kardeşinin ölümünün ardından kendisini tutan zincirleri tamamen kırmıştı Candice. Hayatında tek istediği şey kan duymak istediği tek ses acı dolu çığlıklar olmuştu. Böylelikle kardeşinin akan kanı gözlerinin önünden gidiyor acı dolu inleyişleri kulaklarından siliniyordu. Daha sonra bir şekilde kendisini daha iyi gösterip altın çembere girdi. Böylelikle yapmak istediklerini daha rahat yapacaktı...

Rüyasında onu gördü. Tek parçaydı, bembeyaz teninin üzerinde tek bir kızarıklık bile yoktu fakat üzgün görünüyordu. "Yapma" dedi. "Bunu istemiyorsun, yapma artık"

{Resim~}

Candice Grunewald Wdjby

Şimdi & Geçmiş
Şapkalar & Kemerler
Bol Kıyafetler & Fazla Dar Olanlar
Beyaz Ten & Lekeli Ten
Yakışıklılaaaar :3 & Yüzüne Bakılmayanlar

Candice Grunewald 918nP

Bastığınız yere ya da oturduğunuz koltuğa falan aman dikkat! Çünkü bu kız her yerden çıkabilir. Buna yatağınızın altı bile dahil -aslında yatak altının tek sebebi ilgisini çekebilecek dergilerin olabilme ihtimali- Ayrıca görebileceğiniz bir yerde üzerinde mor kurdele olan siyah bir şapka varsa arkanızı kollayın derim ne olur ne olmaz yani Candice bu. Şapka normal bir şeyse korkmayın ya yanınıza gelmiş sizi bulamamıştır ya da gelecektir.
Ayrıca zombi canlandırıp durur. Genelde geceleri canı sıkılınca ne yapmak istiyorsa ona uygun birini bulur ve kaldırır. Yani onu gecenin köründe bir zombiyle beyzbol oynarken bile görebilirsiniz. Ama zombilerini asla kendisine kalkan olarak kullanmaz. Parçalandıklarında tekrar toplansalar bile acı çektiklerini düşünür. Bu yüzden büyük bir tehlike anında ilk işi onları geri yatırmak olur.

En son Candice Grunewald tarafından Ptsi Mart 26, 2012 1:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Candice Grunewald
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Candice Grunewald

Namı : Ursula ama bu daha çok ciddi modda cadı olduğu zaman kullanılıyo. Çok nadir yani :3

Candice Grunewald Empty
MesajKonu: Geri: Candice Grunewald   Candice Grunewald EmptyPaz Şub. 19, 2012 7:24 pm

Candice Grunewald A4mtX

{buraya iconlar}:

{buraya resimler}:

En son Candice Grunewald tarafından Paz Şub. 19, 2012 7:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Candice Grunewald
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Candice Grunewald

Candice Grunewald Empty
MesajKonu: Geri: Candice Grunewald   Candice Grunewald EmptyPaz Şub. 19, 2012 7:25 pm

Candice Grunewald HN5Zt

Candice Grunewald 49 ~ Candice Grunewald 69
O L I V E T T E P E R D I T A
~ SIRDAŞ ~

Candice'in "ilk arkadaşım ve tek sırdaşım" diyebileceği birisidir Olivette. Candice bir şeytandan şapşal ergene dönüşüm geçirdiğinde ona ilk kucak açan Olivette olmuştur. Belki de bu yüzden ona karşı kendini fazlasıyla borçlu hisseder. İkisi de altın çember üyeleridir ve birbirlerini kollarlar fakat bunun yanında gerçek anlamda iki sırdaştırlar. Candice, Olivette'nin bir oğlu olduğunu, sürekli onu gözetlediğini bilen tek kişidir. Olivette'de bu akıllının sevimli suratı altındaki gerçek hüznü görebilen tek kişidir.

[/size]

En son Candice Grunewald tarafından Ptsi Şub. 20, 2012 9:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Enrico Loconte
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Enrico Loconte

Soy Kökeni : Avcı
Hobiler : Kardeşine göz kulak olmak. Bazen de bağırsak fala- /shot
Namı : Huysuz velet

Candice Grunewald Empty
MesajKonu: Geri: Candice Grunewald   Candice Grunewald EmptyPtsi Şub. 20, 2012 6:10 pm

Gel kollarıma sırdaşım +.+
Candice Grunewald 49xCandice Grunewald 69
Candice Grunewald
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Candice Grunewald

Candice Grunewald Empty
MesajKonu: Geri: Candice Grunewald   Candice Grunewald EmptyPtsi Şub. 20, 2012 9:40 pm

ekledim :3 pek demek istediklerimi ifade edemedim gibi de neyse :3
Leon Lewis
Kirli Kan
Kirli Kan
Leon Lewis

Soy Kökeni : Bulanık
Namı : Paul Tibbets, Lester, Leroy, Lewin, leo, Le Roi

Candice Grunewald Empty
MesajKonu: Geri: Candice Grunewald   Candice Grunewald EmptySalı Şub. 21, 2012 3:48 pm

Oha çok epik durmuş lejantın dkjsnafds Başka karakterlerle ilişki bulabilirsek yine ekletmek istiyorum kendimi ksamfds *kendi lejantlarına da kişi ekleme şekli bulmalı*
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t182-leon-lewispaul-tibbets
Dean Oliver Bancroft
Kirli Kan & Black Rose Akademisi Öğrencisi
Kirli Kan & Black Rose Akademisi Öğrencisi
Dean Oliver Bancroft

Soy Kökeni : Anası cadı falan
Hobiler : Her türden kumar oynamak, milleti kumarda altın işlemeli küloduna kadar soyup o külodu adamın kafasına takıp rezil etmek, spor yapmak, bomba düzenekleri kurmak falan.
Namı : Yavru ananas. onun haricinde bilmiyom :3

Candice Grunewald Empty
MesajKonu: Geri: Candice Grunewald   Candice Grunewald EmptySalı Şub. 21, 2012 6:32 pm

ehe bulalım bulalım :3

Candice Grunewald
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Candice