Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*
 
AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Leon Lewis&Paul Tibbets

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Leon Lewis
Kirli Kan
Kirli Kan
avatar

Mesaj Sayısı : 632
Kayıt tarihi : 22/04/10
Soy Kökeni : Bulanık
Namı : Paul Tibbets, Lester, Leroy, Lewin, leo, Le Roi

MesajKonu: Leon Lewis&Paul Tibbets   Cuma Şub. 17, 2012 12:31 pm

Leon Lewis
t h e p e r f e c t m e s s

Leon Lester
Lewis
Kirli Soy & Estetiğin Sadık Kölesi
Paul Tibbets
25 & 5 Şubat 1988
Erkek & Hedonist ve Aseksüelin Çift Kişiliklisi
İngiliz
İdamlık Suçlu & Emniyet Teşkilatı Yardımcı Komiseri___________________________________________________

A Y N A D A K İ Y A N S I M A
g i v e m e y o u r h e a r t a n d y o u r s o u l

Fazla uzun olmayan sarı saçları, sönük yeşil gözleri vardır. Fazla iri bir vücudu olmasa da o boyu ve vücut yapısıyla hiç ezilesi durmaz. Zaten yapılı durmak gibi bir takıntısı da yoktur. O iri hemcinslerini vahşi hayvanlardan sayar. Açık ten rengi hafif kemerli klasik bir ingiliz burnuna sahiptir. Kaşları saç renginden ufak bir ton açık dursa da sırıtmaz, hafif dağınıklığı dahi suratına renk katar.
Paul Tibbets halindeyken suratına gaz maskesi takar. Gaz maskeli katil takma adıyla da epeyi ün salmıştır.


K A T İ L İ N A N A T O M İ S İ
y o u ' l l t a k e o n l y s e c o n d s t o d r a w m e i n

İnsanların hepsi bencil palavracılardan ibaretlerdi. En masum sayılanları dahi yalan söyler, etraflarındakiler ona bir tanrı gibi tapması için satarlardı kendilerini, pazarlarlardı duygularını. En rezil sokağın fahişesi dahi gözünde daha değerliydi aristokratlarını düşününce...
Paul Tibbets olmak böyle bir şeydi işte. Bir yandan taptığı insanlardan diğer yandan tiksinmek... Öyle iğrenç yaşıyorlardı ki, dayanamıyordu Leon. Hayır, dünyanın gidişatı umurunda bile değildi. Durumu dayanılmaz kılan şey aşktı. O kokuşmuş insan ırkına aşıktı. Kendi uydurdukları şeyler üzerinde dans ederken hepsi, bedenlerine, rollerine, yalanlarına daha da hayran kalıyordu Leon. Bu nedenle en büyük şevklerini onlarla süsledi. Onları öldürerek...
Kesinlikle sakin yapılıdır. Duygularından arındırılmış sayar o hayranlığı kenara koyarsa eğer... Rol yapmadığı zamanlar harici hiç ağlamamıştır mesela, öldürürken engel olamadığı o tebessümü dışında hiç kalpten gülmemiştir. Ama tüm bunlar kalbinde büyük bir keder olduğundan değil, ruhunun bu tür saçma şeyler için anlamsız modern bir heykel donukluğunda olmasındandır.
Klişelere bağlı, takıntılı insanlardan hoşlanmadığı gibi, estetiğin dahil olduğu her şeye köle olabilir. İngiltereyi ve saçma havasını sever. Cadı, avcı camiasından haberdar olsa dahi iki taraf da umurunda değildir. Öldürdüğü sürece, ırkı dini, dili umursamaz. Diğerlerinin beceremediği kadar ırkçılıktan nefret eder yani.
Dingin, sakin hareketleriyle uyum içinde yaşar hep. Ağır müziği sevse de klasik müziğin fonuyla yaşar sanki. Aceleci davranmaz, hızlı yürümekten hoşlansa da vaktini şehir sokaklarını arşınlayarak harcamaktan çekinmez. Soğukkanlıdır. Ufak bir çocuğu öldürse dahi vicdan azabı çekmez. İsteri krizlerini, psikolojik bozukluklarını sever. Cinsiyet önemli olmaksızın sevişmekten hoşlanır. Yine de şimdiye kadar kimseye aşık olmamıştır o eski tablolardaki leydileri dışında. Resim çizmeye, keman çalmaya bayılır. Özellikle kemanla şehri susturmak zevk duyar.
İnsanların duygularından anlar. Romantik bir yapısı olsa da dendiği gibi kimseye aşık olmadığı için sadece tek taraflı olur bu romantizm. Kanı, kırmızı sever. Sevdiklerini kızıla boyamayı sever. Şehrin ücra köşelerinde yangın çıkarmaya sever.
Sevmeyi sever o aslında gerizekalı gençlik buhranları midesini bulandırsa da. Herkesin gördüğü gibi sevmez o. Onun sevgisi ölümsüzdür. Onun sevgisi bir katilin sevgisidir...___________________________________________________


P R O B L E M Ç U K U R U
H i d e f r o m t h e s c a r y s c e n e s

Bir aileye sahip sayılamaz. Annesi onu kanlı ay ayini için doğurmuştu nihayetinde. Babası annesi öldükten sonra engizisyon tarafından yargılanmış ama suçlu sayılmamıştı, bu nedenle Leonun vekaleti babasına kaldı. Babası yüksek rütbeli bir polisti ve hatrı sayılır bir insandı. Sürekli babasından bir şeyler çalmasının ardından tamamen evden ayrılmış, o günden sonrada bir skim umurunda olmayan babasından hiç haber alamamıştır.
Sadece birkez kardeşe sahip oldu. Babasından üvey kardeşi, ki onu da kendisi öldürdü.


N İ H A İ C İ N A Y E T İ N F İ L M Ş E R İ D İ
S o b e m i n e a n d I w i l l c o n s u m e y o u r i n n o c e n c e

Beş Şubat gecesi gerizekalı bir cadı tarafından doğruldu Grendenda. Annesi sonunda aradığı ayin kurbanına sahip olmuştu. Geriye sadece birkaç yıl bekleyip dolunayı karşılamak kalıyordu final gücü için. Dolunayın Gelini olmakla şereflendirilmesinin ardından Altın Çember dahi ona karşı duramayacaktı. Evet, güçlüydü. Evet, çember elbette onu ayine kabul edecekti. Herkes bunu biliyordu...
Büyüyle kendine bağladığı kocasıyla oğluna zarar gelmesinden korkarak ilk bir haftayı Grenden'da geçirdiler. Bu sırada büyüyle kendine bağladığı kocasının eski karısından bir çocuğu doğdu. Kadın doğumda ölünce o çocuk da Lewislerin bakımına kaldı.
Aradan yıllar geçti, Leon 7 yaşına gelince annesi geri döndü ayin için. Artık çocuk da, dolunay da müsaitti ayine. Cadıların hepsi annesinin alacağı en yüksek rütbeyi konuşuyordu. Hiç şüphe yoktu ki çember onu kabul edecekti. Eh, onlar da o zaman o cadının karşısına çıkma cesareti gösteremeyeceklerdi...
Leon'un ailesel bağları yoktu. Küçükken de kişiliği pek farklı sayılmazdı. Ayinin yapılacağı gün üvey kardeşini yüzünün belli olmayacağı kadar dövüp konuşamaz hale getirdi. O fahişeye bir anneler günü hediyesi vermek istiyordu. Sürekli belaya bulaştığı için bir gün de dayak yemiş olduğunu sayacaktı annesi kardeşini görünce işte. Ayine başladı annesi. Leon sanarak kardeşini öldürdü. Ve sonunda ayinin doruk noktasına gelince çember alevlendi, çemberi sahte kanla kandırmaya çalışan güçlü cadıyı da içine alarak cehennem ateşini harladı.
Bitmişti. İki yükten de kurtulmuştu Leon. Yanan annesi ve ufak kardeşinin ölüsü karşısında dururken sahnenin estetikliğine usulca tebessüm ederek izlemişti. En unutulmazı ise, çember alevlenmeden önce ortaya çıkan Leon ve o anda gerçeği anlayan annesiyle bakıştığı tek saniyelik kısa süreydi.
Bir cadıyla evlendiği, ilişkiye girdiği engizisyonca ortaya çıkan babasının büyülenerek o hale sokulduğu ortaya çıktığı için yargılamadan aklandı ve serbest bırakıldı. Bir süre polislik yapamasa da iki yıl sonra mesleğine geri döndü psikolojisinde düzelme göstererek. Leon ailede ve çevrede genelde dışlanan çocuk olarak büyüdü. Ama çocuklar arasında durumu pek öyle sayılmazdı. Herkes saygı duymadıkları taktirde Leon'un onların canını yakacağını biliyorlardı. Normal bir ilkokul, normal bir lisede okudu. Bir kolej kazandı, ama gitmedi. On sekiz yaşını doldurunca hiç tereddüt etmeden evden kaçarak kendi hayatını kurdu. Pek de kurulu sayılmayacak bir hayat... Cinayetlerine ve Paul Tibbets olmaya on altı yaşında başladı. O andan beri londranın en korkulan suçlularından herhangi biri sayılıyor.___________________________________________________


SAĞI & SOLUksna
&yalaöylemekEstetik
&yalaöylemekSigara
&yalöylemekEkstazi
&syalanöylemekÇay
&yaliİşkence etmek
&yalassKlasik Müzik
&yalaöylemeksKaos
&yalaöyledEdebiyat
&yalaöyledTecavüz
&yalaöylemeksAteş
&yalKeman Çalmak
&yalaöylemeTiyatro
&yaYalan Söylemek
&
&
&
&
&
&
&
&
&
&
&
&
&
Estetik Olmayan Her Şey&
Sakız Çiğneyen İnsanlar&
Eroin&
Sütlü Kahve&
Her boku affeden insanlar&
Pop&
Kurallar&
Heykeltraşlık&
Fahişeler&
Su&
Üflemeli Çalgılar&
Egoizm&
Dürüstlük Kasıntıları&


KARANLIĞIN YUTTUKLARI

Suçlarını gaz maskesiyle işler. Bu nedenle kimse gerçek kimliğini bilmez. Suçlu kimliği kendi seçimi üzerine Paul Tibbetstir. Bu ismi seçmesinin amacı, Hiroshima'ya atılmış atom bombasını taşıyan uçağın pilotu olan adamın ismi olmasıdır. Aynen o da, kendi kendilerini yok eden insanların treninin makinistidir. Kendilerini ve geleceklerini yakacak bombanın taşıyıcısıdır, Leon'a göre onlar kendisine hangi emri vermişlerse, o emirle uçuruyordur uçağını.
Enola Gay Günceleri isimli bir blogu vardır. Blogunu suçlu kimliğiyle yazar. İşlediği her cinayeti, suçu bloguna ayrıntılarıyla ekler. Güçlü edebi yanı nedeniyle yazıları bir hayli estetik yapıya sahiptir ve her ne kadar suçlu olduğu için insanlar reddetmek isteseler de tam bir edebiyat dahisi sayılır. Sitesi cracklidir, bu nedenle sitesinden adresi takip edilemez; IP'sinde Hawaiide bir yer gösterilidir.
Blogunda cinayet ve işkence yazıları fotoğraf ve videolarla desteklendiği için anlatım, mesaj verme konusunda çok başarılıdır. İşkence videolarında arka fon müziği olarak Beethoven ya da Mozartın bestelerini kullanır. En başarılı kısa film çalışmalarından biri arkada yanan genç bir kızın önünde çaldığı kemanıyla olandır. Hiçbir gençkız o romantik sahneye kayıtsız kalamamıştır tabii...

Londranın içinde eski görünümlü bir apartman dairesinde yaşıyor. Dairesi lüks bir yer değil. Odasında sevdiği grupların posterleri mevcut ve birkaç antika eşyanın yanı sıra o kadar da klasik bir ev sayılmaz. İki komşusu var. Biri ev sahibesi yaşlı kadın, diğeri İngiltereye okumaya gelmiş bir öğrenci... İkisiyle de yakın ilişkisi olmasa da arada ev sahibesine hediyeler alarak uğrayabiliyor.


___________________________________________________


●.._.·●.._.·●............♣............●·._..●·._..●


  anarchyintheyukeyI've been watching, I've been waiting,
  anarchyintheyukeyIn the shadows, for my time. In the Shadows...  I'm Sherlocked!:
   

  I'm Serdar Ortaçed!:
   

  I'm Ringed!:
   
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t182-leon-lewispaul-tibbets
Leon Lewis
Kirli Kan
Kirli Kan
avatar

Mesaj Sayısı : 632
Kayıt tarihi : 22/04/10
Soy Kökeni : Bulanık
Namı : Paul Tibbets, Lester, Leroy, Lewin, leo, Le Roi

MesajKonu: Geri: Leon Lewis&Paul Tibbets   Cuma Şub. 17, 2012 12:32 pm

İ K O N L A R & R E S İ M L E R
___________________________________________________
{Lejant Vesikalıkları}:
 

{Megalomania}:
 

●.._.·●.._.·●............♣............●·._..●·._..●


  anarchyintheyukeyI've been watching, I've been waiting,
  anarchyintheyukeyIn the shadows, for my time. In the Shadows...  I'm Sherlocked!:
   

  I'm Serdar Ortaçed!:
   

  I'm Ringed!:
   
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t182-leon-lewispaul-tibbets
Leon Lewis
Kirli Kan
Kirli Kan
avatar

Mesaj Sayısı : 632
Kayıt tarihi : 22/04/10
Soy Kökeni : Bulanık
Namı : Paul Tibbets, Lester, Leroy, Lewin, leo, Le Roi

MesajKonu: Geri: Leon Lewis&Paul Tibbets   Cuma Şub. 17, 2012 12:33 pm


K A R A K T E R İ L İ Ş K İ L E R İ
b e m y b l o o d y v a l e n t i n e
______________________________________________________________
Lütfen Iconla ve kurguyla geliniz.

●.._.·●.._.·●............♣............●·._..●·._..●


  anarchyintheyukeyI've been watching, I've been waiting,
  anarchyintheyukeyIn the shadows, for my time. In the Shadows...  I'm Sherlocked!:
   

  I'm Serdar Ortaçed!:
   

  I'm Ringed!:
   
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t182-leon-lewispaul-tibbets
 
Leon Lewis&Paul Tibbets
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Kanayan Ay  :: Oyuna Başlamadan Önce :: Karakter Haritası :: Kimlik Kartı-
Buraya geçin: