Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tsuki Orihara

2 posters
YazarMesaj
Tsuki Orihara
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Tsuki Orihara

Soy Kökeni : Kirli Kan
Hobiler : Sarkmak.

Tsuki Orihara Empty
MesajKonu: Tsuki Orihara   Tsuki Orihara EmptyPerş. Şub. 16, 2012 7:04 pm

Tsuki Orihara 66zu2v

Ben Tsuki Orihara. (ve size süper kahramanları, kurtarıcıları ya da politikacıları andıran bir giriş yaptığımı savunuyorum)
Kendimi tanıtmak aslında o kadar da zor değil. Çoğu insandan daha basit bir hayatım oldu. Bazı saçma sapan olaylar. Hüzünlü günler. Yüzümü ıslatan gözyaşları ve kan~ Ne kadar havalı ve olağanüstü görünse de hayatım boyunca başıma gelen ve gelcek olaylardan hiç hoşlanmadığımı söyleyebilirim. Şimdilik sözlerim kafanızı karıştırabilir ve dediklerimden hiçbir şey anlayamayabilirsiniz, bu yüzden olaya en başından girmek daha doğru olur.

Tsuki Orihara 2ngevsl

Ikebukuro'da doğdum. 15 yaşında, kirli kandanım ve Japonum. Sadece ben değil ailemin tamamı da Japon. Yani ailecek Japonuz. Tabi ırkçı falan değiliz o yüzden tanımadığım ya da tanıyorsam da hatırlamadığım aile biraylerimden bazıları farklı ırklardan olabilir. Kirli Kan olma sebebimse babam tarafından birilerinin cadı olması yanlış bilmiyorsam, ondan da çok emin değilim zaten. Galiba babamın halasıydı, avcı olan amcası da halasını kesip öldürmüş müydü neydi.. Küçükken abimden bunun hakkında hikayeler dinlerdim ama uzun zamandır hiçbir şey duymadım. Birbirine çok bağlı ve her yıl aile toplantıları yapan bir ailem yok. Kaç tane teyzem olduğunu bile bilmiyorum, belki hiç teyzem olmayabilir. Her neyse~ ailem hakkında pek bir bilgim yok. Ailem olduğuna emin olduğum sadece dört tane aile bireyi var, tabi resmi olarak. Aileyi yanımızda olmasalar bile kalbimizde olan o kişiler olarak tanımlarsak bu sayı ikiye iner. İkiz kardeşim ve abim. Anne ve babamın niye bu kategoriye girmediklerini merak ederseniz kısaca açıklayabilirim: Onlar pek de çocuklarıyla ilgilenen sorumlu ve örnek ebeveynler değiller. Annem çocuklarıyla sadece bir yıl ilgilendikten sonra işine dönme kararı aldığı için çocukluğumuz hiç tanımadığız ve genelde onlara karşı sıcak davranmadığımız için bizimle fazla kalmayan bakıcıların elinde geçti. İkizim ve ben bu hayata alışırken abim evden kaçtı. Yıllar sonra bize gönderdiği hediyeler ve küçük notlar sayesinde yaşadığı bilgisi elimizde kaldı. Tabi ebeveynlerimizin bundan pek haberi yoktu, onlar sadece kendi işleri ve kendilerine önemli göreünen şeylerle ilgileniyordu ve abimizin bize yolladığı hediyelerden haberleri yoktu. Zaten elimizdeki şeylerin kayneğını da sormuyorlardı. Ayda bir şehir dışına veya yurt dışına geziye ya da iş görüşmesine gittiklerinde bizi evde yalnız bırakmaktan pek çekinmezler, küçük yaşlardan beri yalnız kalmaya alışığım. Ailemle samimi olmama sebeplerim bunlarla sınırlı olmasa da başlıca sebepler bunlar.

Bu yaşıma kadar onlara katlanmak bana oldukça kolay geldi denilebilir. Ama insan bir yerden sonra daralıyor. Ben de her şeyi bir kenara bırakıp hayatımda değişiklik yapmaya karar verdim. Her ne kadar basit gibi görünse de hayatımı beraber geçirdiğim ikizimin arkada kalması beni gerçekten üzdü. Buna rağmen kararımdan vazgeçmedim ve abimle iletişime geçip onun yanına gelmeye karar verdim. Abimin yanında yaklaşık bir yıl kadar kaldım ve orada Chaina ile tanıştım. Doğru düzgün tek arkadaşım sanırsam o. Doğru düzgün insanlar bulmak çok kolay değil artık.
Chaina bir avcı. Benim de genetik olarak hem avcılar hem cadılarla akrabalığım olmasına rağmen pek bir bilgim yoktu. Ama onunla avcı eğitimi almaya karar verdim. Ve tatatatam! Öğreniyoruz işte~

Tsuki Orihara 28s28hd

Bir kız, gözleri yaşlı, kanlı ellerindeki bıçakla kıpırdamadan ayakta duruyor. Kızın tam önünde bir ceset var, öleli çok olmamış, hala sıcak. Tsuki belki de hayatının en büyük hatasını yatığını düşünüyor ama korkmak istemiyor. Bildiği tek şey var bu harabeye asla gelmemiş olması gerektiği. Olanın olmasıysa onu telaşa düşünüyor. Sıradan hayatını kaybetmek istemiyor. Hayatının parçası olan herkes tarafından katil damgası yemek istemiyor. Bu yüzden orada kazabildiği en derin mezarı kazıp cesedi içine atıyor ve mezarı olabildiğince kamufle ediyor.
Ardından o geceyi unutmaya karar veriyor. Çünkü o gece evden asla çıkmamalıydı. Kararını kendisinin değilde geçmişinin lekelenmesinden yana kullanması o gece verdiği tek doğru karardı.

Bir de işin karanlık geçmiş tarafı var ki bu kısım beni her daim ürkütüyor, kimsenin haberi yok hayatımın o gecesinden. Sadece eve geldiğimde darmadağın halimi gören ikizime sarf ettiğim birkaç kısa cümle dışında bu konu hakkında ağzımı bile açmadım, açmayı da düşünmüyorum. O gece benim için tamamen bir hayalden ibaret gibi. Eğer kanıtları hala etrafımda olmasa hiç gerçekleşmediğine yemin edebilirim ama ne kadar istesem de böyle bir şey yapamıyorum. Hatırladığım tek şey yerde yatan adam, onu nasıl gömdüğümü, eve kadar nasıl koştuğumu, ağlayarak kendimi ikizimin kollarına nasıl attığımı sadece hayal meyal hatırlıyorum. Belki de böylesi daha iyi. Ne kadar az şey bilirsem o kadar az vicdan azabı çekerim gibi geliyor.

Tsuki Orihara 2iroqu

Ben kısaca buyum. Bir de sevdiğim sevmediğim olayı var. Geriye kalan konulardaysa bana sorabilirsiniz ^^

+Kardeşlerim+Anime+Manga+Televizyon+Kurbağalı Cüzdanım+Hamburger+Pizza+Pilav+Japonsal Şeyler+

-Böcekler-Uykusuzluk-Açlık-Katillik-İroni-Yalancılar-Kandırılmak-

Tsuki Orihara
Tsuki Orihara

Tsuki Orihara Empty
MesajKonu: Geri: Tsuki Orihara   Tsuki Orihara EmptyPerş. Şub. 16, 2012 7:05 pm

KARAKTER FOTOĞRAFLARI
Spoiler:

ICONLAR
Spoiler:
Tsuki Orihara
Tsuki Orihara

Tsuki Orihara Empty
MesajKonu: Geri: Tsuki Orihara   Tsuki Orihara EmptyPerş. Şub. 16, 2012 7:06 pm

İlişkiler

Eklenmek için 2 icon ve kurgu lütfen. Kurguda en azından fikir verirseniz sevinirim

~A R K A D A Ş L A R~

[Ayrılmaz İkili]
    [Suç Ortakları]
    [Yakın]
    [Değer Verdiklerim]
    [Kanımın Isınık Oldukları ]
    [Sıradan ]
    [Göz Aşinalığı Olanlar]
    [Tanıdık]

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]
    [İşe yaramazlar]
    [Rakipler]
    [Hoşlanmadığım]
    [Ölümcül derecede nefret ettiklerim]
    [Baş Belası]

~ A Ş K ~

[Şimdiki]
    [Gözümün kaldıkları]
    [Eski]
    [Kullandıklarım]
    [Karşılıklı]
    [Arzuladığım]

~ A İ L E M ~

[Teyzem/Halam/Eniştem/Amcam/Yengem]
    [Annem/Babam/Kardeşim]
    [Kuzenlerim]
    [Uzaktan Akrabam]

Chaina Fujiwara
Chaina Fujiwara

Hobiler : Fangirllük, Fujoshilik, kardeşleri üzerinden drama kurmak.
Namı : Chihuahuahhuaahh

Tsuki Orihara Empty
MesajKonu: Geri: Tsuki Orihara   Tsuki Orihara EmptyCuma Şub. 17, 2012 12:55 pm

Yalnız aşka mı yoksa dostluğuma eklenir hiç bilmiyorum >.>
AŞKA EKLENECEKSE AŞKIN RENGİNİ DEĞİŞTİR ÇOK SİKKO LAN O RENK *mora benziyor* HELE ARKADAŞLARIN RENGİ BERBAT! KABUL ETMİYORUM BUNU! SIRF KIRMIZI OLMAK İÇİN DÜŞMANLARA EKLE HATTA!
Tsuki Orihara Xue14-1xTsuki Orihara Xue16-1xTsuki Orihara Xue18-1xTsuki Orihara Xue21-1
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t191-chaina-fujiwara

Tsuki Orihara
1 sayfadaki 1 sayfası