Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

&. c é c i l e

4 posters
YazarMesaj
Cécile D. Piémont
Çaylak Cadı & Akademi Öğrencisi
Cécile D. Piémont

Soy Kökeni : Cadı
Namı : Kristal Cadı Dorothèe

&. c é c i l e Empty
MesajKonu: &. c é c i l e   &. c é c i l e EmptyPerş. Şub. 16, 2012 5:40 pm

Crystal Witch Dorothée
{ L e t M e B r e a k T h e I c e }

&. c é c i l e Partofice-------- Cécile Dorothée
Piémont
Çaylak Cadı & Tarafsız
Kristal Cadı Dorothée
16 & 17 Ocak 1995
Dişi & Heteroseksüel
Fransız
Black Rose Akademisi Öğrencisi

&. c é c i l e Tumblr_lxeqvyTl5o1r7004mo3_250

A Y N A D A K İ Y A N S I M A

Saman sarısı, parlak ve her türlü bakımı ne kadar masraflı olursa olsun uygulamaktan çekinmeyecek kadar sevdiği saçları vardır. Aynı saçları kadar hoş, tok bir tona sahip olan açık kahverengi gözleri, buğday teninde bir yaz sabahını hatırlatır adeta. Yaşının üstünde veya yaşından ufak sayılacak bir boya sahip değildir, vücut ortalamaları ortalama, hatta çoğu yaşıtlarına göre istenecek güzel kıvrımlara bile sahiptir. Genelde makyaj yapsa da seçtiği makyaj tamamlamaları genelde göze batmayan, doğal duranlardandır. Yine de o makyaj malzemelerine taptığı için aşırıya kaçmaktan da çekinmez.
Cadı formuna geçtiği zaman saçları ve gözleri mavi bir ton alır. Aynı şekilde cadı kombinasyonunu aynı tonlarda mavi makyajıyla tamamlar.

İ Ç A Y N A

Bir keçi kadar inatçı, burnunun dikine gitmekten asla vazgeçmeyecek gencecik bir kızdır. Birisi ona karşı koyarsa daha da üsteler. Altta kalmaktansa çok daha iğrenç şeylerin altında kalmayı yeğler. Gururludur ama gururu için değer verdiği şeyleri kaybedecek kadar değil. Canayakındır, arkadaşcanlısıdır, kolay arkadaşlık kursa da hepsiyle arasına bir hata mesafesi koymasını da bilir. Herkese güvenmez, asla kolay aşık olmaz ama daima etrafındaki yaşıtlarıyla flörtleşmeyi de sever. İnsanlara canı sıkıldı diye nadiren çatma ihtimali olsa da %90 zararsızdır. Ona dokunmadığı sürece, gözüne batmadığı sürece kimseye bulaşmaz. Ona sempatik gelmeyen kavgacı insanlarla kavga etmeye bayılır. Uyuz olduğu kızların saçını başını yolmaya bayılır. Profesörleriyle laf dalaşına girmeyi sever. Haftalık harçlıklarının artmasını sever.
Onu üzen bir şey olsa da bunu yalnızca en yakın dostuna açar. Dertlerini dostlarıyla paylaşmaktan çekinmez, içine atmaz. Aynı şeyi de dostlarından bekler ki kendisinden habersiz bir şey yaparken dostu üzülmüşse o dostuna çok şahane trip atabilir. Yılışık insanları sevmez. Gevezeliği ve geyik yapmayı sever. Fast Food ile karnını darma dağın etmek en sevdiği hobilerindendir. En büyük düşü sesiyle ilgili bir kariyerdir ki şarkı söylemek de aynı şekilde yapmaktan en çok zevk aldığı şeydir...

A İ L E

Annesi de babası da normal insanlardır. Tek çocuklu bir ailede yetişmiştir ve hiçbir aile trajedisi yoktur. Ortahalli bir Fransız ailesi olan Piémontların sıradan bir aileden hiçbir farkları yoktur. Baba Piémont orta halli geliri olan bir meslekte masabaşı iş yapar. Saf yapılı, yine de ailesini seven, kızına gerektiği zaman ağırlığını koymak istese de bir gram beceremeyen biridir. Anne Piémont ise babanın aksine evi derleyip toparlar, kızını korur. En hanımı olsa da, çoğu zaman el yapımı hobi eşyalarını internet üzerinden satarak ufak da olsa ev geçimine katkıda bulunur. Aynı şekilde Cécile'le de çok bilezik, kolya, takı türü eşyalar yapmışlardır.
Cécile'in cadı olduğunu sadece annesi bilir. Annesi ilkinde endişelense de kızını ihbar etmek veya onu aileden kovmak yerine yetişmesine yardım etmiş, birkez daha kızına suç ortağı olmuştur. Kızı için olduğu sürece, büyücü adıyla yakılmanın hiçbir sorunu yoktur onun için... Annesi şuanda hamiledir.

G E Ç M İ Ş - B E L K İ D E G E Ç M E M İ Ş

1995'in 17 Ocağında karlı bir sabahta doğdu. Babası gece mesaisinden koşarak doğuma anca yetişmiş, koşarken de aldığı çiçeklerin ne yazık ki hepsi darmadağın bir hal almıştı. Yine de bayan Piémont, kucağında kızıyla ve şapşal kocasıyla o sabah hiç hissetmediği kadar mutlu hissediyordu. Kızları evin prenses olarak büyütüldü. Prenses ama sokaktaki yaşıt oğlanları dövecek kadar serseri, inatçı bir prenses... En çok karlar kraliçesi masalını sevdi ufak Cécile. Tıpkı onun gibi; karlar kraliçesi...
Cécile'in yaşı ilerledikçe büyü güçleri de ortaya çıkıyor, bu da annesini endişelendiriyordu. Kısa sürede gerçeği anladı annesi. Kızı bir cadıydı. Öğrenildiği taktirde yaşına bakılmadan yakılacak bir cadı... Babasına fark ettirmeden cadılık belirtilerini gizlemek sorun değildi fakat ilk zamanlarda kızının da bu gizliliğe alışması epeyi zaman almıştı tabii. Daha sonra Grenden'a gitmeye başladılar birlikte. En iyi yardımı türdaşlarından öğrenebilirdi sonuçta. Evet, aradığını da bulmuştu. Nasıl hareket etmesi gerektikleri, Grenden'dan birkaç aile yardımcısı bularak en büyük sorunu da atlatmışlardı.
Zaman geçtikçe Cécile en yakın dostu olan Loretta'yla tanıştı. Birlikte avcı akademisine gizli isimlerle gitme kararı aldılar. Akademiye gitmekteki amacı hem kimlik gizleme işini güçlendirmek, hem de diğer sıkıcı akademilere nazaran daha eğlenceli bir yerde gençliklerini geçirmekti.
Eh, işe yaramıştı da...

S E V İ L E N L E R & S E V İ L M E Y E N L E R

Pepsi Cola & Earl Grey
Neşeli İnsanlar & Kasıntılar
Gevezelik & Sus pus kalmak
Ağzına geleni söylemek & Lafının yutturulması
Moda & Paçozluk
Para Harcamak & Harçlığın azalması
Anlatıp Rahatlamak & İçine Atmak
Topuklu Ayakkabılar & Babannelerinin Papuçlarını Giymeye Kararlı Manyaklar
Loretta & Eve

D İ Ğ E R A Y R I N T I L A R

Henüz Yok bişi.

https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t178-c-e-c-i-l-e
Cécile D. Piémont
Cécile D. Piémont

&. c é c i l e Empty
MesajKonu: Geri: &. c é c i l e   &. c é c i l e EmptyPerş. Şub. 16, 2012 5:42 pm

İ K O N L A R & R E S İ M L E R

{buraya iconlar}:

{buraya resimler}:

Cécile D. Piémont
Cécile D. Piémont

&. c é c i l e Empty
MesajKonu: Geri: &. c é c i l e   &. c é c i l e EmptyPerş. Şub. 16, 2012 5:42 pm

K A R A K T E R İ L İ Ş K İ L E R İ

Geldikçe Eklenir. Kurguyla ve iconla gelin lan. Yormayın beni.

&. c é c i l e Pandora-Hearts-Icon-pandora-hearts-26805639-100-100
L i l i t h D i a ñ o
&. Y a k ı n A r k a d a ş
Ah, bu o avcı olsa dahi D&G tadındaki kız değil mi? Cécile avcılardan her ne kadar hoşlanmasa da, bu kız kesinlikle o kurduğu genellemelerin içine girmiyor. Öncelikle sinir bozucu değil, sevilesi ve- hey, daha önce aralarında kötü bir şey geçmedi ki? İşte bu nedenle ne zaman bir suç ortağına ihtiyaç duyarsa Lilith, orada olacak Cécile. Ne zaman ağlanacak bir omuz, dedikodu yapacak bir cadı ararsa, sadece Cécile'i araması yeterli~
Lilith Diaño
Lilith Diaño

Soy Kökeni : Avcı
Hobiler : Kan akıtmak, ımm... Birilerinin kafasına bir şeyler fırlatmak. Sonraaa... Bateri parçalamak falan işte.
Namı : Diaño -Bu soy ismi değil gardaş. Soy isimde bulamadım zati-

&. c é c i l e Empty
MesajKonu: Geri: &. c é c i l e   &. c é c i l e EmptyPerş. Şub. 16, 2012 6:41 pm

&. c é c i l e Pandora-Hearts-Icon-pandora-hearts-26805639-100-100

kurgu az çok belliydi sankim. Lilith'in en yakın diyebileceği insanlardan biri falan. Genelde birilerine içindekileri kolaylıkla anlatamasa da Cécile (nasıl okunduğundan emin olmadığımı fark ettim) e karşı bu durumun o kadar geçerli olmadığını fark eder vs vs Şuan karakterimi çok duygusal diye şe ettim niyeyse ama öyle değil gülmeyi de biliyo :D neyse işte :3
Cécile D. Piémont
Cécile D. Piémont

&. c é c i l e Empty
MesajKonu: Geri: &. c é c i l e   &. c é c i l e EmptyC.tesi Şub. 18, 2012 4:21 pm

Aaa biri buraya yazmış *-* Tamam ekliyorum hemen *-*
Enrico Loconte
Enrico Loconte

Hobiler : Kardeşine göz kulak olmak. Bazen de bağırsak fala- /shot
Namı : Huysuz velet

&. c é c i l e Empty
MesajKonu: Geri: &. c é c i l e   &. c é c i l e EmptyC.tesi Şub. 18, 2012 4:55 pm

Eklendi :3 Ve ben Sesil diye okuyorum sakfms *Atonement'daki Cecilia geldi aklına*
Candice Grunewald
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Candice Grunewald

Hobiler : Yukarda yazıyo işte bişeyler oradan çıkarım yapılabilir bence.
Namı : Ursula ama bu daha çok ciddi modda cadı olduğu zaman kullanılıyo. Çok nadir yani :3

&. c é c i l e Empty
MesajKonu: Geri: &. c é c i l e   &. c é c i l e EmptyC.tesi Şub. 18, 2012 5:20 pm

uuuh tamam o zaman bende sesil diye okuyordum :3 aaaa acep candice le de mi bulsak ki kurgu? -ah bide gibip lejant açmalıyım o.o-
Enrico Loconte
Enrico Loconte

Hobiler : Kardeşine göz kulak olmak. Bazen de bağırsak fala- /shot
Namı : Huysuz velet

&. c é c i l e Empty
MesajKonu: Geri: &. c é c i l e   &. c é c i l e EmptyC.tesi Şub. 18, 2012 5:24 pm

Olur *-* Ben de altın çemberden karakter açtım şimdi. İstersen onunla da kurgu bulalım? Enricoyla rpm bitince onunla uğraşmaya başlayacaktım.
Candice Grunewald
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Candice Grunewald

Hobiler : Yukarda yazıyo işte bişeyler oradan çıkarım yapılabilir bence.
Namı : Ursula ama bu daha çok ciddi modda cadı olduğu zaman kullanılıyo. Çok nadir yani :3

&. c é c i l e Empty
MesajKonu: Geri: &. c é c i l e   &. c é c i l e EmptyC.tesi Şub. 18, 2012 5:29 pm

höe :3 oluuuuuuuuuuuur ^.^

&. c é c i l e
1 sayfadaki 1 sayfası