Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?

+56
Dimitra Makrigianni
Lauma O'Saule
Amy Denny
Dream Way
Bianca L. Monalite
Daniel Aaron Devereaux
Yuito Natsume
Benjamin
Willet.
Erik Grabowski
Halil Sezai
MJ Primwood
N. Aria Morfiane
Winona R. Longedheart
Valerie V. Williams
Anton Substrov
Cameron L. D.
Dante Wayle
Skywalker
Caprice M. Abbott
Attila Qinghai
Iosif Myasnikov
Ojufemi
Adnan S. Çetin
Elisaveta R. Miladinov
Robin Adler
Cammie Beverly
Elisamarie Beverly
A. Wilhelm Armbruster
Nayt E. Monalite
Johann R. Müller
N. Nate Conway
Elijah M. Bourque
Loretta Landers
Eleanore
Martin Schiffer
Charles Wallace
Clay Blackwell
Luitpold Claus Schiffer
Dean Oliver Bancroft
Stanley Wakeman
Leticia
L. Rafael Santiago
Rachel Luna
Olivette Perdita
Nicholas Carrington
Enrico Loconte
Tsuki Orihara
Candice Grunewald
Chaina Fujiwara
Cécile D. Piémont
Draco
Leon Lewis
Lawrance Lawford
Lilith Diaño
Matthew Fleming
60 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sonraki
YazarMesaj
Bianca L. Monalite
Monalite | Lord of the Kings'in Kardeşi
Bianca L. Monalite

Namı : Bia-Chan, Lupi

Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyC.tesi Nis. 14, 2012 4:25 pm

Göksu'nun olacaktı bir ara..
Charles Wallace
Engizisyon ve Hukuk Profesörü & Avukat
Engizisyon ve Hukuk Profesörü & Avukat
Charles Wallace

Namı : Takma isim için ismi fazla uzun. Biz size tamını verelim? Benedict Charles Harlow Wallace ftw

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyC.tesi Nis. 14, 2012 4:30 pm

Yok yok kullanan ama 2 kişiden daha kullanasım varı duydum da ondan dsklafm
Bu arada beğenmene sevindim :3

Çok sıkıldım lan. Ödevimi yapmak istemiyorum. Birisine atarlanasım var.
Arriane Pauroso
Engizisyon Mahkemeleri Cellatı
Arriane Pauroso

Soy Kökeni : İnsan sanırım. İnsan olsun ya valla. Ne demiş atalarımız "Önce insan ol"
Hobiler : birilerine saniyede 5685641 tane tokat atmak, bıçak bilemek, antrenman yapmak
Namı : Genelde soy adıyla tanınıyor bu arkedeş. Zaten anlamı italyanca korkutucu -olması lazım en azından*googletranslate*- bide sonuna cellat gelir hoş yani

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyC.tesi Nis. 14, 2012 4:34 pm

etto... göksu? gerçek isim olarak şeedemedim şimdi T.T *kafasınıyerevuravuraözürdiliyor*

ve beğencem tabi :3
Bianca L. Monalite
Bianca L. Monalite

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyC.tesi Nis. 14, 2012 4:38 pm

Göksu, Sibel, Dalların Hatunu, Aria. Aria olarak bilirsin sen asdfvb
Arriane Pauroso
Arriane Pauroso

Soy Kökeni : İnsan sanırım. İnsan olsun ya valla. Ne demiş atalarımız "Önce insan ol"
Hobiler : birilerine saniyede 5685641 tane tokat atmak, bıçak bilemek, antrenman yapmak
Namı : Genelde soy adıyla tanınıyor bu arkedeş. Zaten anlamı italyanca korkutucu -olması lazım en azından*googletranslate*- bide sonuna cellat gelir hoş yani

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyC.tesi Nis. 14, 2012 4:41 pm

höe *.* evet tamam anladım :D

ya zaten benim için önemli değil yani ^^ sadece masum tipli ufak bişey falan ya o yüzden hoşuma gitmişti :D ki açamicam zaten onun için önce birilerinin beni takması gerekir ama takmıyo T.T tabi bunu burdan yazmak da saçma çünkü siteye girmiyo T.T
evet gidip biraz trip atim ben.

edit: çüş avatardaki kolun sahibinin colonnello olduğunu yeni çaktım O.O hemde o resmin tamamını zilyon kere görmeme rağmen O.O
Bianca L. Monalite
Bianca L. Monalite

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPaz Nis. 15, 2012 11:05 am

Kimsenin bir şey yazmamasından nefret ediyorum.
Leon Lewis
Kirli Kan
Kirli Kan
Leon Lewis

Soy Kökeni : Bulanık
Namı : Paul Tibbets, Lester, Leroy, Lewin, leo, Le Roi

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPaz Nis. 15, 2012 11:42 am

14:42
Rengi değişmiş Bişanca av-imi çok şahane olmuş lan TwT
Ödevime başlayacağım şimdi >.>
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t182-leon-lewispaul-tibbets
Bianca L. Monalite
Bianca L. Monalite

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPaz Nis. 15, 2012 12:14 pm

Yarın güne 2 ders matematik ve ardından gelen 2 ders geometri ve ondan sonraki biyoloji ile başlama düşüncesi kafamı attırıyor gibi. Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 1791790079
Leon Lewis
Kirli Kan
Kirli Kan
Leon Lewis

Soy Kökeni : Bulanık
Namı : Paul Tibbets, Lester, Leroy, Lewin, leo, Le Roi

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPaz Nis. 15, 2012 12:27 pm

Konuyu seyir defteri saymam da hoş tabi.
Islandım ve hala ödev yapmak istemediğimi düşünüyorum.
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t182-leon-lewispaul-tibbets
Arriane Pauroso
Arriane Pauroso

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPaz Nis. 15, 2012 6:01 pm

paradise kiss'i yeni izlemiş olmamı kınıyorum. çok sevdim lan. basitti sanki ama bilmiyorum çok sevdim. keiko'nun ve o adını henüz bilmediğim varlığın etkisi çok büyük sanırım. allam nasıl bir şeydir oooo! *.* bi an takumuri miydi neydi onunla çıkçak diye çok tırsmıştım. Çocuk iğrenç. Ama George... allaaaam *.* off. animesi ya da mangası var mıydı bunun ben mi sallıyorum acaba?
Luitpold Claus Schiffer
Simyacı
Simyacı
Luitpold Claus Schiffer

Soy Kökeni : Simyacı
Hobiler : Oyun oynamak, dedektifçilik, hoplamak, zıplamak, uçmak, birilerini gizli gizli takip etmek

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPaz Nis. 15, 2012 6:03 pm

Az önce çok pis spoiler yedim ve bu bitmek bilmez merakıma lanet ediyorum.
Nayt E. Monalite
Monalite | Lord of the Kings | Efendinisss
Nayt E. Monalite

Soy Kökeni : Monalite
Hobiler : Her haltın altından çıkmak.
Namı : Her haltın altından çıkan adam. Her altın haltından çıkan adam. Mona.

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPaz Nis. 15, 2012 6:06 pm

Filmini mi izledin? q.q Animesi de mangası da var. Ben hala animenin başındayım tabi dslkafmds

edit: Ne spoilerı? q.q
Luitpold Claus Schiffer
Simyacı
Simyacı
Luitpold Claus Schiffer

Hobiler : Oyun oynamak, dedektifçilik, hoplamak, zıplamak, uçmak, birilerini gizli gizli takip etmek

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPaz Nis. 15, 2012 6:28 pm

Dragon Ages Origins oynuyordum. >.< Onun spoiler'ını yedim. -_- Morrigan taş hatun. :3
Nayt E. Monalite
Nayt E. Monalite

Soy Kökeni : Monalite
Hobiler : Her haltın altından çıkmak.
Namı : Her haltın altından çıkan adam. Her altın haltından çıkan adam. Mona.

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPaz Nis. 15, 2012 6:34 pm

Ühüh ben de Nana'yı bitirmek istiyorum artık ama... ÇOK FAZLA YARIM KALMIŞ ANİMEM VAR T.T Ama walking dead mi izlesem hepsini boşverip sdlkafmds
Arriane Pauroso
Arriane Pauroso

Soy Kökeni : İnsan sanırım. İnsan olsun ya valla. Ne demiş atalarımız &quot;Önce insan ol&quot;

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPtsi Nis. 16, 2012 1:25 pm

o zaman ben bi koşu gidip anime manga falan ona da bakam :3 onun haricinde film izleyesim var yine :3 ben film izlemeyi sevmem bide... en iyisi keiko'nun ya da george'un -evet hala ismini öğrenmedim bakçam- başka filmlerine bakam :3
Iosif Myasnikov
Avcı
Avcı
Iosif Myasnikov

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptySalı Nis. 17, 2012 10:10 am

Vay anasını! Telefonların bir modem taklidi yapmadığı kalmıştı, o da oldu, bunun ilerisi ne olacak acaba? u.u Sevindim ama nete kavuştuğum için.(Laptoptakine)
Laila Nikola Sahir
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Laila Nikola Sahir

Hobiler : Piyano çalmak,Rus edebiyatı,lied ve opera dinleyip psikopata bağlamak
Namı : Maganuna

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptySalı Nis. 17, 2012 2:11 pm

Kahkülün bana yakışıp yakışmayacağını düşünüyorum...YİNE MAKAS VURCAM ULEN SAÇLARA
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t286-laila-nikola-sahir
Arriane Pauroso
Arriane Pauroso

Soy Kökeni : İnsan sanırım. İnsan olsun ya valla. Ne demiş atalarımız &quot;Önce insan ol&quot;

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptySalı Nis. 17, 2012 4:31 pm

BECK'i izledim o.o oha çok hoşuma gitti. 'sanırım film kıstaslarım fazla düşük' ama cidden güzeldi yani T.T ryuske'nin gitarı çalmasına öliim... adam çalmıyo resmen konuşturuyo lan. cidden. off... ulan bide koyukinin sesini kısıp durmayaydılar iyidi. anlamadım ki film de mi öyle yoksa netteki arkadaşlardan biri mi kıstı ne yaptı >.>
Dean Oliver Bancroft
Kirli Kan & Black Rose Akademisi Öğrencisi
Dean Oliver Bancroft

Soy Kökeni : Anası cadı falan
Hobiler : Her türden kumar oynamak, milleti kumarda altın işlemeli küloduna kadar soyup o külodu adamın kafasına takıp rezil etmek, spor yapmak, bomba düzenekleri kurmak falan.
Namı : Yavru ananas. onun haricinde bilmiyom :3

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyÇarş. Nis. 18, 2012 3:00 pm

şuanki avatardan daha memnun oldum sanki. neyse gidim bide ona uygun imza falan bakınim o.o
bide çarşıya çıkmaktan nefret ediyorum. öldüm lan bu ne. ayaklarım greve girdi resmen hissetmiyorum o.o ama ilk defa kendime de birşeyler bulabildim. ama parasızlığın gözü çıksın e mi >.> neyse cuma günü bi posta daha çıkıcaz arkadaşlarla hediye alıcaz -ve ikiside erkek bense kıyafetten anlamam bakalım ne halt yicez- o ara kendime de alırım yani.
neyse ben gidip resim bakim.
Martin Schiffer
Kontratlı
Kontratlı
Martin Schiffer

Hobiler : Oğullarına sarkan aşiftelerin saçını başını yolmak
Namı : 47 Yaşında Loli

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyÇarş. Nis. 18, 2012 5:25 pm

Arriane Pauroso demiş ki:
BECK'i izledim o.o oha çok hoşuma gitti. 'sanırım film kıstaslarım fazla düşük' ama cidden güzeldi yani T.T ryuske'nin gitarı çalmasına öliim... adam çalmıyo resmen konuşturuyo lan. cidden. off... ulan bide koyukinin sesini kısıp durmayaydılar iyidi. anlamadım ki film de mi öyle yoksa netteki arkadaşlardan biri mi kıstı ne yaptı >.>

BU FİLM NASIL *-*
Eheh yazı yazıyorum ve ellerim yoruldu. Beni de Bollywood aşkı sardı kendimi nerelere vurayım?
Dean Oliver Bancroft
Dean Oliver Bancroft

Soy Kökeni : Anası cadı falan
Hobiler : Her türden kumar oynamak, milleti kumarda altın işlemeli küloduna kadar soyup o külodu adamın kafasına takıp rezil etmek, spor yapmak, bomba düzenekleri kurmak falan.
Namı : Yavru ananas. onun haricinde bilmiyom :3

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPerş. Nis. 19, 2012 2:55 pm

ya işte bi çocuk var hayatta bi amacı yok falan. Rysuke'ylen tanışıyo çocuk buna gitar çalmayı öğretiyo :D o ara bir şeyler oluyor falan *spoiler vermemeye çalışyor* Ryusuke gidiyo grup kuruyo sonra bu çocuklan bi çocuğu daha gruba katıyo vs. klasik, basit ama hoş yani :3 bide paradise kiss de çokoşuma giden çocuk bas çıydı falan :3 hep üstünü çıkarıp çalıyo lan gitarı :3 hoş yani. sarı pek yakışmamış ama >.> şapka daha hoş duruyo onda :3 -tişörtsüz ama şapkalı sadece bana mı hoş gözüktü şuan?-

ama dediğim gibi o hiçbi amacı olmayan varlık şarkı söylemeye başladığında herkes büyüleniyo falan sözde ama çocuğun sesini duyurtmuyolar >.> youtubedan animesindeki şarkılara baktım falan orda sesi çıkıyordu ama hiçte güzel değildi yani. neyse işte öyle v,v
Olivette Perdita
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Olivette Perdita

Hobiler : Sophronia & Sophia ile takılmak.
Namı : Shahrazad, Hürrem

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPerş. Nis. 19, 2012 4:44 pm

"Chaitaymin's butler is 27 Y.O, has orange hair & yellow eyes. Secretly a killer ★Item: egg "
Adam gibi bişi çıksın diye tüm isim ve nicknameleri sıraladım evet dklsmafds
Yumurtayla adam öldürücez butlerımla lksamf ALLAAAM DALGA GEÇER GİBİ GÜNEŞ FALAN YAZINCA HEP MOR SAÇLI BİŞİLER ÇIKIYORDU TAT

edit:
"Chaita's butler is 91 Y.O, has blue hair & green eyes. Secretly a stalker ★Item: violin " hah bu da epik lkmsdfds
AY BEN İKİSİNİ DE İSTİYORUM TAT

edit2:
"Christoph-stein's butler is 52 Y.O, has green hair & purple eyes. Secretly a actor ★Item: bottle"
"Pepsi's butler is 74 Y.O, has red hair & black eyes. Secretly a zombie ★Item: wand "
Nicholas Carrington
İnsan
İnsan
Nicholas Carrington

Soy Kökeni : Kraliyet
Hobiler : İnsanları küçümsemek, dik dik bakmak, burun kıvırmak...
Namı : Takma isimlerden nefret eder.

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyC.tesi Nis. 21, 2012 2:22 pm

Bu hafta iki kez lunaparka gittim ve ikisinde de kamikazeye iki kez ardı ardına binme cesaretini gösterdim- *şey... ilkinde pek cesaret gösterdiğim söylenemez, kemerler kapandığında direk İNDİRİN BENİİ diye ciyak ciyak bağırmaya ve tepinmeye başladım, gerçi bir iki takladan sonra hayatta kalmaya çabaladığımdan transa geçtim ve sesim kısıldı* Ya neyse işte kara kara düşünüyorum şimdi. Arkadaşım bir ara buluşalım dedi ama... Ha bir de dershane olarak da lunaparka gitme planımız vardı haftaya için... Notlarımı bilmeyen sevgi dolu bir ailem var... Öleyim ben o zaman.
Adnan S. Çetin
Müzik Profesörü
Müzik Profesörü
Adnan S. Çetin

Soy Kökeni : Kontratlı Avcımsı İnsan
Hobiler : Dolandırıcılık
Namı : Anan, Ednın

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPaz Nis. 22, 2012 1:15 pm

Lunaparka gitmek istiyorum T.T *üstekimesajıokudu*
Torrent inmemekte kararlı bir de...
Candice Grunewald
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi
Candice Grunewald

Soy Kökeni : Cadı
Hobiler : Yukarda yazıyo işte bişeyler oradan çıkarım yapılabilir bence.
Namı : Ursula ama bu daha çok ciddi modda cadı olduğu zaman kullanılıyo. Çok nadir yani :3

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?   Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 24 EmptyPaz Nis. 22, 2012 4:58 pm

bende lunaparka gitmek istiyorum ki ToT

o kadar brush indirdim ve indirmeye devam ediyorumki bunlarla bi halt yapmazsam veya yapamazsam kendimi geberticem :3 zombili bile indirdim lan :3 bide böyle gökkuşağı gibin ve parlak oluyo acaba onu nerden yapabilirim... neyse aricam :3

Şu Anda Ne Düşünüyorsunuz?
24 sayfadaki 28 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sonraki
 Similar topics
-
» Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?