Kanayan Ay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cécile Dorothée Piémont

3 posters
YazarMesaj
Cécile D. Piémont
Çaylak Cadı & Akademi Öğrencisi
Çaylak Cadı & Akademi Öğrencisi
Cécile D. Piémont

Soy Kökeni : Cadı
Namı : Kristal Cadı Dorothèe

Cécile Dorothée Piémont Empty
MesajKonu: Cécile Dorothée Piémont   Cécile Dorothée Piémont EmptyPaz Ocak 15, 2012 12:12 pm

Cécile Dorothée Piémont Dicon4
SELAMS

Şimdi... Aslında belirli çok da fazla kurgum yok. Yani aklınıza bir şey gelirse hay hay buyursun gelsin.
Karakterimin kişiliğini çok oturtmuş olmasam da klasik bir teenager diyebiliriz. Biraz huysuz ve her şeyden memnun olmayan bir tip. İnsanları yargılamaz ama onlara isimler takmaktan hoşlanır. Kötü niyetli değil yani... Bir cadı. Cadı modu açıldığı zaman o kadar da cici bir şey sayılmasa da normalde kendisine dokunmazsanız umurunda olmazsınız.
Avcı akademisinde okuyor. Cadı kimliğini gizliyor yani. Akademide karakteriniz varsa karşılaşmışsınızdır. Kızsı şeylerden hoşlanır ama vıcık vıcık bir kız da sayılmaz. Badass yönü var yani. Makyajlı topuklu ayakkabılı badass.
Kristal Cadı halindeyken avcı karakterinize sırıttıysa... Hmm. Düello yapmış olabiliriz. Avlama listenizde olabilirim. Hayalgücünüze kalmış.
Karakterim kısa kesersem kişiliks,z sıradan sıkıcı bir tip... Oha kendi karakterimi basit buldum şu an. Dur bulacağım ona da kişilik OAO Ehm... tanısan seversin. Fıstık gibi göğüsleri var mesela. Göğüs diyorum bak. Göğüs sevilmez mi olm!

OLD DUDES FTW!
En çok aradığım kişi OAO Partner arıyorum. Ama partner gibi de olmayabilir. Platonik yani ._. Yalnız karakterin her şeyini düşündüm ._. Kaburagi Kotetsu olacak modeli. İşte orta yaşlı avcılar akademisinde bir profesör. Kişiliği de Kotetsu'ya benzerse çok hoş olabilir... kotetsu istiyorum lan kısaca! WILD ROSE VERİN BANA OAO
Birlikte çokzel resimleri var hem q.q:
Uhm hani böyle araları sürekli kavga ederler ama kız buna içinde erir, kabul edemez gibi olur ._. Adam avcı cecile de cadı halindeyken baş düşman gibi olurlar. Akademideyken adam sürekli bunun uğraşır, yanından geçerken saçını dağıtır vb
Tabi Kotetsu olmak zorunda da değil ._. Barnaby'e de razıyız. Entel uyuz profesör x uyuz cadı

Bunların da resimleri çok tatlı OAO:

Rakip
Karakterim asla hiçbir lafın altında durmayan inatçı bir tip. İllaki rakibi olacaktır ._. çatışma halinde olduğum ve asla altında kalmak istemediğim bir cadı veya avcı olabilir. Her şeye razıyım ._.

Usta Cadı Winona oldu.
Karakterim bir çaylak cadıdır. Henüz bir usta cadı bulamadı. kurguya göre cadı köylerinde arama ilanları verdi ama hala bulabilmiş değil. Usta cadı karakteriniz varsa köpeğiniz olayım bana bir el atın lan ._. Hoş usta cadınızı fazla dinlemez kafasına göre takılır ama yavru köpek gibi öğrencidir. Hem göğüsleri va- ehm. Neyse işte. Bir kriterim yok. Ama yetişkin görünümlü bir şey olursa daha hoş olabilir.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. KURGUNUZ VARSA SÖYLEYİN ÇOK FAKİRİM KABUL EDERİM DEŞMEDEN
https://bleedingmoon.yetkin-forum.com/t178-c-e-c-i-l-e
N. Nate Conway
Avcı | Futbolcu | Yakıcı
Avcı | Futbolcu | Yakıcı
N. Nate Conway

Soy Kökeni : Avcı
Hobiler : Kent dinlemek
Namı : Neron

MesajKonu: Geri: Cécile Dorothée Piémont   Cécile Dorothée Piémont EmptyPerş. Mart 01, 2012 3:17 pm

YAPAK KURGU YAPAK LAN KURGU YAPARIK!
Clay Blackwell
Kirli Kan & Black Rose Akademisi Öğrencisi
Kirli Kan & Black Rose Akademisi Öğrencisi
Clay Blackwell

Namı : İtirafçı O.ç.

MesajKonu: Geri: Cécile Dorothée Piémont   Cécile Dorothée Piémont EmptyCuma Mart 02, 2012 7:11 pm

Cécile çok piç kalmış lan. Üzüldüm.
Bu arada Cécile pek cadı huylu olmayan bir cadı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor... AMA NATELE KURGU YAPALIM LAN TAT
Aria ile mi tanışık olsalar Cecile falan?
N. Nate Conway
Avcı | Futbolcu | Yakıcı
Avcı | Futbolcu | Yakıcı
N. Nate Conway

Hobiler : Kent dinlemek
Namı : Neron

MesajKonu: Geri: Cécile Dorothée Piémont   Cécile Dorothée Piémont EmptyCuma Mart 02, 2012 7:17 pm

Eğer İsveçle bağların olsaydı eski kızarkadaşı ol derdim adfsg Ama olmaz asdfsg Çünkü Cecile'in ölmesini istemem asfdsgfklhi

Öhö... Kankişitosu olman mı? Aria kıskanabilir..

Cécile Dorothée Piémont
1 sayfadaki 1 sayfası